Dárky-po Vánocích?

Od: Datum: 03.01.15 16:39 odpovědí: 4 změna: 03.01.15 17:48

Dobrý den, před Vánocemi jsem měl pro kamarádku a její sestru připravené takové drobné vánoční dárky. Jenomže s ani jednou jsem se před svátky neviděl, no a teď nevím, jestli by bylo vhodnější dárky předat až zeď, po Vánocích, nebo je nedávar vůbec. Nejsem si totiž moc jistý reakcí, když jim přinesu dárek téměř dva týdny po Š. dnu, ale stejně tak se mi zdá divné jim to nedat. Díky za vaše názory. :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.01.15 16:41
avatar

Dobrý večer, to vůbec nevadí, to se běžně stává, že ne s každým se vám podaří se vidět o svátcích nebo před nimi, takže dárečky si lidi dávají i po Vánocích.Vždy mám též několik dárků, které předávám až po a naopak, i některé takto dostávám a nikdy s tím nebyl nejmenší problém u příjemce či dárce, nejsme malé děti, co věří na Ježíška a musí mít naježeno pod stromkem. :-D Nijak se neostýchejte a dárky darujte i po svátcích, určitě udělají stejnou radost.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 03.01.15 16:43
avatar

Když máš dárky, tak jsi jim je chtěl asi dát. To už nechceš? Klidně jim je dej kdykoli. Můžeš třeba říct, že je u tebe Ježuch zapomněl.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 03.01.15 17:29
avatar

Ahoj, já dovezla dárky pro rodinu přítele včera, protože jsem prostě až včera přijela:) Stejně tak na mě do včera čekaly dárečky od nich. Takže si z toho vůbec nedělej hlavu, nejde o přesný den, ale o to, že si na někoho vzpomeneš a dáš mu dáreček:).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jiggle
Datum: 03.01.15 17:48

Díky všem za odpovědi.

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.