Otázky ohledně vaginy

Od: Datum: 05.01.15 15:34 odpovědí: 5 změna: 05.01.15 21:50

Včera večer mě přítelkyně pozvala domů, že tam nikdo není a že tam koukneme na film a přespíme. Mě je 19 a jsem panic, jí je 20 a chodíme spolu už 4 měsíce.

Už dvakrát jsme spolu strávili noc, ale to spíš byla chvilka mazlení a pak opravdu spánek. Včerejší noc se protáhla od 8 do asi 3 ráno a dopadlo to tak nějak divně.

Přítelkyně je doce aktivní v líbání a mazlení, hladit jí prsa nebyl problém už minule a na intimní partie jsem si troufl jen přes kalhotky. Včera to samé, všechno fajn, po několika hodinách mazlení se přes kahoty od pyžama nechala hladit vpohodě, ale jak jsem zajel pod ně, chvíli mě nechala a pak mi vytahovala ruku ven. Ptal jsem se, jestli je to nepříjemné, ale řekla že není.

Postupem času si nechala zajet níž až jsem ucítil na prstech jak je strašně vlhká. Pro mě docela překvapení, že je toho tolik Měli jsme za sebou pár hodin mazlení a tak jsem zkusil dát jí prst dovnitř. Nijak zvlášť se nebránila a ukazováček se mi nakonec podařilo zasunout a zase znova překvapení jak je to tam teplý a vlhký Chvíli jsem jí tam opatrně prstem uvnitř dráždil, dělalo to s ní docela divy. Ale odhadem tak po minutě mě prosila ať přestanu, že to bolí. Potom už jsem si pokračovat netroufl a skončil jsem na hlazení prsou tváře.. Přitom nehet jí vadit nemohl a prstem jsem jezdil vážně opatrně, žádný chvaty z porna...

Chtěl bych se zeptat na tři věcí:
1. Ačkoli byla vzrušená tak tam šlo dát prst docela s těží (strašně úzká), navíc konec prstu (délka asi 7 cm) už narážel na konec vaginy - jak to pak bude při styku? Nebo byla málo vzrušená a tím pádem byla nějak málo roztažená?
2. Myslel jsem, že může bolet pouze nějaké šílené dráždění klitorisu a ne pohyb prstem ve vagině jako při souloži. Navíc jí to začalo bolet ve chvíli, kdy mi přišlo že se docela uvolnila a začala si to užívat.. A ani nevím co přesně jí bolelo.
3. Vzhledem k těm dvěma skutečnostem výše a jejímu chování, je možné že je panna a mám zvolit nějaký mírnější postup (jenže co už je mírnější než to co jsem dělal, že)? Ona nic neřekla a mě bylo blbý se ptát. Ptal jsem se jen jestli je vše ok a na to řekla že ano. Ale žádnou blánu jsem necítil, pouze myslím že na dvou místech (v různé hloubce) takové výstupky, nebo je možný že tam ta blána je, jen je prst natolik úzký že prostě není cítit? Protože jinak fakt nechápu její chování, kdy všechno povolí, ale jakmile dojde na její vaginu tak se strašně bojí a kolikrát nechce ani abych na ní sáhnul.

Případně nějaké tipy na příště, aby to dopadlo lépe. Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.01.15 15:58
avatar

všecko chce svůj čas, hlavně důvěru

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.15 16:13

Buď v klidu, všechno co popisuješ je jak má být. Ještě není připravená duševně a má strach, to je všechno. netlač na pilu a nech rozhodnutí na ni. S vysokou pravděpodobností těch 7cm znamená, že je panna.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.15 16:48
avatar

Na to, že jste ještě tak mladý a nezkušený, tak si myslím, že máte svůj život srovnaný a nejste žádný zamindrákovaný mladý muž. Zvládnete to v pohodě. Toto období je nejkrásnější v životě, a už je teď je vidět, že jste ani jeden nic neuspěchali.

Na dnešní dobu jsou 4 měsíce chození krásné. Za našich mladých let to byl půlrok až rok.

Z Vašeho celého popisu mazlení cítím, že budete skvělý milenec a slečna bude s Vámi spokojená.

Jste-li její první, tak se jistě bude ze začátku stydět, ale postupem času se vše srovná.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 05.01.15 19:52

Ahoj. Jak píší kolegové. Nehroť to a dej tomu dost času. Asi jsem zažil něco podobného a to nám oběma bylo tenkrát kolem 50ti. Sevření vagíny, takovému jak popisuješ se říká vagínismus a zřejmě jsem ho zažil i já. A to šlo o paní, která měla za sebou život s manželem a měla i několik jiných chlapíků přede mnou. A zřejmě, se v onen moment dostatečně neuvolnila a pak se tam nechtěl vejít ani prstík. Později se tam normální penis už dobře a příjemně dostal a vešel. Nejspíš to bude ten samý důvod. 7 cm hluboko panenská blána není. Teda, u normálně rostlé, štíhlé ženy ne. Narazil by jsi na ni asi po 2 cm. Na slečnu proto netlač, neprsti ji a buď maximálně jemný a ohleduplný. Ať tě sama pustí dál, až se na to bude cítit připravená. Já jsem se tenkrát neměl kde pořádně zeptat a kámoši taky neuměli tohle vysvětlit. Ale, je to tak. Držím ti palce a ahoj.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.15 21:50
avatar

Radím žádné násilí. Ono to holky někdy opravdu bolí, když jim saháš dovnitř. Některé to ani nemají rády. Zkus klitoris. Nejdříve rychle a lehce příčně masírovat a potom když ji zdivočíš, pak klidně můžeš přitlačit.

No a pak může dojít i na milování. Jen si uvědom, že pro začátek to chce lubrikant a že do holčičí dírky se vstupuje pod jiným úhlem, než si asi myslíš. Když žena leží na zádech, pak správný směr není šikmo dolů, ale spíše zdola nahoru.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.