Bolest při dráždění klitorisu

Od: Datum: 03.01.15 13:00 odpovědí: 9 změna: 03.01.15 21:23

Dobrý den, moje přítelkyně si stěžuje, že když se ji snažím uspokojit a dráždím ji v místě klitorisu, tak si stěžuje, že po chvilce ji to začne bolet a má jakési tiky v podbříšku a stimulace klitorisu už pro ni pak není příjemná ale bolestivá, pak přestane mit uplně chut na cokoliv kolem lasky, hrátek a sexu, a tak se mi nedaří ji plně uspokojit. Zajímalo by mě, jak jí mohu pomoci, nebo zda-li se to dá nějak napravit, obejít, nebo jestli je to nějaká vada? Prosím, budu rád za každou radu děkuji moc ...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.01.15 13:04

stává se to při překrvení klitorisu. K tomu dojde, když je klitoris třeba delší dobu drážděn, nebo na něj použijete větší tlak apod. Takže jenom zlehounka...

Ohodnoceno: 3x

Od: wamp®
Datum: 03.01.15 13:05
Moc tlačíš,musíš jemněji a pomalu.Toto místečko je velice citlivé.A také byste měli dělat delší předehru,aby byla přítelkyně dostatečně vzrušená...
Ohodnoceno: 3x

Od: barf
Datum: 03.01.15 14:42

Klitoris je tak citlivý, že na něj prakticky ani nesmíš šáhnout, natož ještě dráždit. To se nejdřív musíš naučit - ona taky neví, že když ti ho honí, a objeví se první kapka že ho nemá pustit ale honit dál a nezpomalovat - a to nevědí ani dvě třetiny prostitutek *smich*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.01.15 15:43
Souhlasim , je treba zmensit tlak na klitoris nebo stimulovat okoli a ne primo klitoris.

Od: isteron
Datum: 03.01.15 15:52

Použite lubrikant, alebo aspoň vhodný kozmetický krém. Lepšie sa to šmýka a nie je to také bolestivé. Manželka to nevyžadovala, ale raz sme to skúsili, a odvtedy si to chváli, aj mne sa to zdá príjemnejšie.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.01.15 15:56

nesmí si na frndu hold šahat pořád,neznamená že když neubejvá že jí budem přetěžovat

Datum: 03.01.15 20:08

Jemně a jen jemně a nejlépe jazykem jemně.

Od: pn64
Datum: 03.01.15 21:23

Datum: 03.01.15 20:58

Ahoj. No, nejspíš, by ti měla slečna sama ukázat, jak moc být jemný. Jestli ty to neděláš, podle nějakého hambatého filmu. Tamní výkony a jednání asi nelze brát za vhodné napodobování. A soukromá videa omladiny, která se tam taktéž snaží okopčit kdejakou hovadinu, taky. To je pak na těch dívčinách vidět, jak je to nebaví a jak se jim, některé postupy, jejich souložníků nelíbí. Tak nějak. Ahoj.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.