Casamundo - zkušenosti

Od: Datum: 02.01.15 23:55 odpovědí: 6 změna: 25.04.17 11:05

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s CK Casamundo? Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ckm
Datum: 03.01.15 00:28

Stačí si rozklinout na jejich stránkách O nás a je vám hned jasné, že se nejedná o českou CK. Vůbec o nich neuvažujte, rychle pryč.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.15 02:39
avatar

Podle mne nejde o CK, Casamundo neorganizuje žádné zájezdy, pouze zprostředkovává uzavření smluv mezi majiteli objektů a zájemci o pobyt. Já bych si dohledala majitele požadovaného objektu a jednala bych přímo s ním.

Chcete-li ale jednat přes agenturu, pak dejte přednost německé ( www.casamundo.de ). Podle referncí/zkušeností by měli mít nižší provizi.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mlha*
Datum: 23.02.15 08:02

Dobrý den,

Má zkušenost je bohužel negativní. Casamundo si bere poplatky za rezervaci, které se musí zaplatit do 10ti dnů od rezervace. Nevidím důvod, proč si objednávat dovolenou u nich, když existuje spousta jiných CK, kde stačí zaplatit až na místě, nebo při zrušení rezervace do 1 týdne před dovolenou nestrhávají vůbec nic.

Toto se Casamundu rozhodně říci nedá! Na začátku února jsme si objednali ubytování v Chorvatsku na červen 2015. Po dvou týdnech jsme museli rezervaci z rodiných důvodů zrušit a oni nám strhli částku 25% z ceny zájezdu!

To je opravdu zlodějina! Proto si pořádně přečtěte Obchodní podmínky - Pozor! ty se liší u každého ubytovacího zařízení!

My jsme to neudělali a přišli jsme o dost peněz. Naštvaní teď můžeme být pouze sami na sebe.

Doporučuji: Booking.com, Hotelgugu.sk.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jaroslavb
Datum: 19.03.15 12:17

Musím nesouhlasit. Nikde sem nenašel takovu nabídku objektů jako má casmaundo. A ceny jsou tak o 1/3 nižší než u jiných CK /alespo%n co sem našel). Jinak neznám cestovku, která by neúčtovala dopředu storno poplatky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlkovakvetuse
Datum: 04.08.15 17:59

Byli jsme s Casamundem už 3krát na dovolené.2krát vše proběhlo dobře,ale letos v červenci 2015 v Maďarsku nikoliv.Podle navigace jsme úspěšně našli ulici ve které mělo proběhnout předání klíčů.Uvedené č.popisné tam neexistovalo a pána,kterého jsme měli požádat o ubytování také ne.Tak jsme víc,než hodinu chodili ulicí sem a tam a nic!Casamundo si vzalo 103 euro za něco,pro co nehlo prstem!Byli jsme hrozně zklamaní a naštvaní,to nemusím ani popisovat...Naštěstí v Maďarsku jsou pronájmy skoro v každém domku,takže jsme snadno našli a prožili krásnou dovolenou.Ale s Casamundem už nikdy nikam!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jituska
Datum: 25.04.17 11:05

Hrůza, není to nic jiného než banda arogantních zlodějů. Raději Novasol, či Invii.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.