Sex ze zadu - divné zvuky

Od: Datum: 02.01.15 20:58 odpovědí: 13 změna: 27.01.15 15:12

Miluju sex ze zadu, ale vždy, když ho s pířetelem provozujem, vydává moje ku***čka takový divný zvuky, že smíchem musím přestat. Je to trapné a směšné, jak tomu zabránit? Díky. (Rejpálci, zdržte se komentů)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 02.01.15 21:03

Když se milujete s pířetelem, buďte za ty zvuky ráda... až to nebude mazat, budete muset kupovat různé přípravky... Zkuste si třeba pustit muziku a snažit se myslet na jiné věci, než mlaskání...

doplněno 02.01.15 21:09:

Dejte si k sobě ruce - dlaně - a mírně vlhké je stlačte - prostě ten vzduch uchází a dělá zvuk. Můžete si nechat nějaké erotické oblečení, můžete nechat oblečeného (skoro celého) partnera, nebo třeba nemusíte tak divoce přirážet... prostě romantika zezádu :)

Ohodnoceno: 2x

Od: lendus
Datum: 02.01.15 21:07

není to mlaskání...k čemu bych to tak přirovnala..k pšoukům asi :/ (teď je mi trapně)

Od: donkarel*
Datum: 02.01.15 21:09

No co je to divný zvuk? :D Napadá mě buď že se dovnitř dostane vzduch a pak to "prdí" nebo je naopak tak vlhká, že to "mlaská". U toho prvního případu stačí nevytahovat ven celý penis, vždycky nechat aspoň žalud uvnitř a tím pak nebude tlačit dovnitř vzduch, který po úplném zásunu musí ven. A s tím druhým případem nic neuděláte :D

Ohodnoceno: 6x

Od: lendus
Datum: 02.01.15 21:15

Ano, je to první případ, děkuji za radu :))

Datum: 02.01.15 21:56

lendus. je to normální. Nevšímejte si toho a užívejte si, dokud to jde.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 02.01.15 21:10
Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.01.15 07:10

Odlehčíme to? :-D Haviři svačili a přišel štajger. " A tuž chlapi, o čim mluvitě?" O te poloze zezadu. "Co to je?" Chlapi vysvětlili dost podrobně. Druhý den. "Štajger, jake to bylo?" "Normalně, enem se nam děcka smaly." :-D

Ohodnoceno: 1x

Od: maaarty73
Datum: 08.01.15 07:27

Ahoj,vubec se za nic nestyd. To,ze vagina pri soulozi ze zadu vydava zvuky je normalni. Muj znamy tomu vzdy rika,ze po kvalitnim sexu mu vagina podekovala

Ohodnoceno: 1x

Od: skarface*
Datum: 24.01.15 22:37
Myslím si že je to normální a partnerovi by se to mělo líbit. Znám i takové co při poloze ze zadu ,,prdi"při kazdem zasunutí. Vždyť je to přece krásné. Žádném stres.

Od: donkarel*
Datum: 24.01.15 23:10

No tak ten zvuk ničemu nevadí, protože oba ví odkuď vyšel :D

Mě spíš dělá problém když se opakuje - poprvé je to vpohodě, podruhý to ještě jde, ale jak ty zvuky pokračují, tak buď já, přítelkyně nebo oba chytneme strašněj výtlem :D a to nám není 15, ale 24 ... :D

Datum: 27.01.15 15:12

no,,krásné to zrovna není,ale je to lidské,,také mi to vadilo,,,ted už ne,ted mlaskám u talíře..,Je to unikajícím a stlačeným vzduchem,,,jako píst,,tak nějak

Od: mp
Datum: 25.01.15 02:08

podle mě zatim nevíš o čem sex je...

Datum: 26.01.15 19:39

Ahoj. U téhle srandy se fakt nemůžu zdržet. Když se nám to s jednou paní stalo poprvé, tak tak se dáma stydlivě zakřenila. Po druhé jsem ji musel napomenout, aby se zbytečně nerozptylovala. Později jsem si všimnul, že se moje souložnice kroutí a nastavuje úmyslně do takové polohy a oddálení ode mě, aby to schválně prdělo. Milování by přece mělo být veselé a příjemné. Tak proč se tomu bránit? Skutečné prdnutí pod vousy, se vším všudy je teprve zážitek. Třeba u 69ítky, bych se už asi moc nesmál.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.