Kamagra, maca, coyottex, vasogen, arginmax

Od: Datum: 01.01.15 21:46 odpovědí: 4 změna: 02.01.15 14:54
avatar

Otec mě pověřil nákupem nějakého sex. podpůrného prostředku na netu aby nemusel k doktorce. /Kdo chce, ať si myslí že to chci pro sebe, je mi to jedno/. Nemáte někdo s něčím zkušenosti? Třeba i do zpráv. Nějak se v tom ztrácím.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mnomne
Datum: 02.01.15 10:51

Jistěže Ringo, pokud pominu fakt, že otcem jsi ty sám:D Mohu hned k věci. Nejlepší je "prej" arginmax. V lékárně existuje ale i nějaký čaj a ten je prej taky supr a jsou to přímo bylinky. Dál cokoliv jako yohimbine:

http://www.vinaturae.com/esho…rakt-yohimbe-yohimbine-4.html

No a pak stará dobrá viágra na předpis. Užij ve zdraví.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: donkarel*
Datum: 02.01.15 11:04

Tohle mi připomíná, jak děda začal pár let zpátky při sledování hokeje, když běžela reklama na jeden z "podpůrných prostředků" vyprávět, jak to za něj bylo špatný, když nic takovýho nebylo ... Ale prej začal zvedat činky, hejbat se, přestal s kouřením a rázem všechno fungovalo jako za mlada :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.15 14:50
avatar

Ono mu to na jeho roky asi funguje, ale ženská je o dost mladší a asi dračice.

Datum: 02.01.15 14:54
avatar

Já bych vám to důrazně nedoporučovala. Je potřeba, aby ho vyšetřil doktor, než něco takového začne užívat. Opravdu je vysoké procento infarktů způsobeno těmito léky, navíc ty nelegální z internetu jsou terčem kritiky kvůli kvalitě. Pokud si tatínka nechcete zabít, přesvědčte ho, ať si zajde k doktorovi a není problém mu to předepsat. Návštěva tam ho určitě nezabije, ale tohle by mohlo. Bude mít jistotu, že je OK a přípravek není nebezpečný, když ho sežene legálně v lékárně.

doplněno 02.01.15 15:08:

Samozřejmě to není jen infarkt, ale též mrtvice, vyskytly se i případy slepoty a hluchoty po požití těhle léků. Je moc důležíté, aby doktor posoudil, jak se lék snáší s léky ostatními, pokud nějaké bere, případně ho varoval před spolupůsobením, např. užíváním nitrátů v součinnosti s užíváním viagry.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.