Kam poslat dopis herečce

Od: Datum: 01.01.15 15:42 odpovědí: 2 změna: 01.01.15 16:39

Chtěl bych poslat děkovný dopis jedné české herečce. V 90tých letech mého dětství moderovala jeden dětský pořad a mám ji jako takovou hezkou vzpomínku na pořád usměvavou paní. Dočetl jsem se že měla za sebou ne zcela hezké dětství a i přesto je do dnes pořád zářivě usměvavá a radostná.

Já sám jsem si také nečím prošel...

Chci jí jen napsat poděkování, za to že vůbec je a nese si svou radost i navzdory tomu co se stalo. Pro mě jsou takoví lidé radostným příkladem, který následuji. Povzbuzení pokračovat dál.

Na csfd.cz jsem v kontaktu je uvedena adresa jednoho divadla ve kterém hraje. Jak bude otevřeno zkusil bych tam zavolat a dotázat se jestli by jí dopis předali pokud bych jej zaslal na adresu jejich divadla.

Nevím jestli se to takto dělá. Poslat (fanouškovský) dopis herci do divadla. Má tu někdo s tím zkušenosti?

Děkuij


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.01.15 15:49
avatar

Je to od Vás hezké a určitě jí způsobíte radost.

Pokud stále hraje a pokud víte, v kterém divadle má svou domovskou scénu, pošlete jí dopis tam. Určitě ho dostane.

Hlavně neotálejte. Po několik let jsem se vždycky v květnu, že napíšu své bývalé třídní a že jí poděkuju za všechno. Myslela to s námi dobře a já ji dost zlobila. Tak jí teď poděkovat, že si uvědomuju, co pro nás dělala. V květnu měla svátek /Svatava/. Ale nikdy jsem se neodhodlala.Asi před 3 lety zemřela, bylo jí 80 let. Už jí nenapíšu. Škoda, měla jsem se rozhoupat. *plac* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.15 16:39
avatar

Když dopis pošlete do divadla, určitě jí ho předají. Na obálku napište její jméno na prvním místě a až pak divadlo. Dělá se to takhle běžně. V kanceláři přebírají poštu, třídí aq předávají tomu komu patří. Účtárna, ředitelství i konkrétní jména. Nemůže se ztratit.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.