Tlak v očích

Od: Datum: 02.12.14 14:14 odpovědí: 3 změna: 02.12.14 15:25

Mého přítele často trápí nevolnosti, bolesti hlavy a závratě. Hodně posiluje a zvedá těžké váhy. A i špatně vidí. Byl u očního a ten mu zjistil, že má vysoký tlak v očích, že je skoro nahraně toho, aby šel s tím na operaci. A také mu dal brýle s 1,25 dioprií. Ale žádné prášky nebo radu jak se toho zbavit nic. Jen kontrola za půl roku.

Přijde mi to divné, že když ho má tak vysoký tak, že se to nějak neléčí. Máte s tím také někdo skušenosti a rady jak se vysokého tlaku v očích zbavit? Nebo pomohou ty brýle. Předem děkuji všem za rady. :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.12.14 14:31
avatar

Přestat posilovat! S tlakem v očích tohle fakt nelze dělat. Na škole jsme měli kluka s oční vadou a vysokým očním tlakem, byl zbaven tělocviku, na výletech musel jít do kopce pomalu, nejednou jsme ho chytili, jak s klukama hraje páku - to samozřejmě nesměl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.14 15:06
avatar

Měřili přítelovi též krevní tlak? Asi bude mít zvýšený. Měl by omezit solení, alkohol, nyní v kursu Red Bully a jiné energetické nápoje. Měl by absolvovat prohlídku na interně, možná dostane nějaké léky, myslím, že se to ovlivňuje - vysoký krevní tlak, oči a ledviny. A nebere-li přítel nějaké podpůrné peparáty na zvětšení svalů a podobné svinstvo?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.14 15:25
avatar

Já si myslí, možná úplně špatně, že by váš přítel měl navštívit internistu na preventivní prohlídku, která zahrnuje i měření tlaku a cukru. A pak se uvidí dále.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.