Nevhodný dárek - vrátit nebo prodat?

Od: Datum: 21.11.12 11:45 odpovědí: 17 změna: 24.11.12 16:18

Koupil jsem vibrátor holce, akorát jsem si to rozmyslel a dal jí jako dar něco jiného, i když ho chtěla, přišlo mi to divné. Nicméně těd řeším co s ním, je asi 3 dny starý, nový nepoužitý. Vezmou mi ho, když ho budu chtít vrátit nebo ho musím prodat? Koupí ho vůbec někdo?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.11.12 11:47

Vibrátor je na vracení problematický. Zkuste se poptat přímo v obchodě. Předpokládám, že je v originálním balení, neotevřený - v takovém případě by Vám jej mohli přijmout.

Proč jste si to rozmyslel, když jej přítelkyně chtěla? *nevi*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.11.12 11:49

Záleží , kde byl koupený .V prodejně vám ho asi nevezmou ( nemaj důvod )

Od: mowla*
Datum: 21.11.12 11:51

Pokud jsi jej koupil na základě netové objednávky, vrátíš jej do 14 dnů snadno (max. zaplatíš poštovné)... Pokud v kamenném krámě, záleží na domluvě s prodavačem/kou - nespíš ti ale ani v ´dobrém případě´ nevrátí peníze, nabídnou ti výměnu za něco jiného... Prodej bude problematický...

doplněno 21.11.12 11:53:

Mimochodem - můžeš jej, případně, přítelkyni věnovat i při jiné příležitosti, ne?

;)

Od: hloupost
Datum: 21.11.12 11:52

byl koupen v erotic city, je ale rozbalen, protože mi ho prodavačka otevřela, aby ukázala, že funguje...

Datum: 21.11.12 11:54

Zkuste ho vrátit. Když se nezeptáte, nedozvíte se to. Pokud to nevyjde, zkuste ho nabídnout k prodeji kamarádům. Poptejte se, třeba se nějaký najde, který by takovým dárkem svoji drahou polovičku, potěšil.

Od: ladaadal*
Datum: 21.11.12 11:58

Vrátit ho zkus, ale vzhledem k otevřenému balení to bude problém. Už kvůli hygieně. Nebylo by lepší, nechat ho k jiné příležitosti, nebo jí ho darovat jen tak, aniž by něco měla? V nejhorším prodat, ale cenově budeš muset jít hodně dolů. Neumím si dost dobře představit, že si takovou věc někdo koupí z druhé ruky (opět hygiena a navíc pocit, že to použil někdo jiný) - i když není použitý, nejde to ověřit a to je problém.

Od: hloupost
Datum: 21.11.12 12:07

Souhlasím s Vámi, koukal jsem na bazoš.cz a je jich tam několik co prodávají vibrátory, dokonce se mi zdá, za až moc vysokou cenu. Jinak koupil jsem ho za 1.600,- a chci ho dát za 600,-... Pokud mi ho nevezmou v prodejně. Co se týče hygieny, tak použit doopravdy nikdy nebyl, mám ho sotva tři dny a přeci jenom existujou různé dezinfekce atd... Co myslíte, koupí ho někdo za 600,- když je tři dny starý a šel jsem s cenou o 1000,- dolu?

Datum: 21.11.12 12:15

Ano, každé zboží má svého kupce. Zkusil bych to na aukro.cz , přihazováním se možná i zvýší cena.

Od: ladaadal*
Datum: 21.11.12 12:19

To si opravdu netroufám odhadnout. Za tyhle peníze už to musí být pěkně luxusní a těžko říct, když už někdo má na takový luxus, zda koupí z druhé ruky. Já vím, že třeba není použitý, ale pro kupujícího budeš cizí člověk a o nepoužitosti lze vést diskusi. Zkus dát inzerát a uvidíš. Možná se ti někdo ozve tady, ale inzerát zkusit můžeš stejně.

Od: btrbrtbrtbtrt
Datum: 24.11.12 16:18

noo prvotně v eroticcity je všechno o 100% předražený takže jsme na ceně 800Kč, takže si myslím že cena 600 není nijak zajímavá.

Já bych jí ho prostě dal.

Od: typ
Datum: 21.11.12 13:27

jaký typ vibrátoru to je? pošli odkaz na cronal@seznam.cz

Datum: 21.11.12 12:16

Tak ho dej holt tý druhý ... *frajer*

Od: buss®
Datum: 21.11.12 12:18

Otázku zda prodejce vezme zboží zpět je nutno položit jen jemu, mimo něj nikdo neví, jak se k tomu postaví. Nebát se! Můžete to prodat, dát holce, darovat jiné(mu), vystavit v sekretáři, vyhodit. Co chcete jiného slyšet?

Datum: 21.11.12 12:24

Já bych jí ho darovala i když jsi koupil už i něco jiného- ona si ho přála a bude zklamaná, když ho nedostane .Ber to tak a škoda vyhodit jen tak 1000kč - jen protože si myslíš, že je to divné jí dát takovou věc. ;)

Datum: 21.11.12 12:27

Hahanaj - souhlasím. Taky mi to nepřipadá divné, dostat takový dárek.

Od: prodej
Datum: 24.11.12 09:22

Dobrý den, podařilo se Vám už vibrátor prodat? Díval jsem se na bazoš.cz, kam jste jej umístil a aktuálně máte 64 shlédnutí, to je slušné.*palec*

Datum: 24.11.12 11:18

Za pár dní máš vánoce. Dej ho slečně pod stromeček.Jestliže si ho přála, nevidím důvod, proč by to měl být divný dárek . Naopak..Nakonec je to dárek, který přinese radost vám oběma...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.