Bolavé rameno

Od: Datum: 27.12.14 15:08 odpovědí: 3 změna: 27.12.14 15:22

Při zvednutí těžkého břemene mi něco povolilo v pravém rameni.Bolest po týdnu přejde,ale jakmile něco zvednu je to zpět.Hodně manuálně pracuji.Poradíte mi např.nějakou mast?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.12.14 15:11
avatar

bolest je ze svalu nebo z kloubu? Kloubu mast nepomůže, ten bude chtít dlouhý čas. Znám to. Šetřil jsem ho asi 3 měsíce a bylo to v pořádku. Měsíc bylo málo a hned se mi to vrátilo. Na klouby je dobrá želatina a především hodně pít.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.14 15:18

Je to kloub.

Datum: 27.12.14 15:22
avatar

Dobrý den,

musíte na ortopedii, aby se doktor pod rentgenem podíval, jaký problém v tom kloubu je. Často se tam vyskytuje zvápenatělá vazivová manžeta, která se likviduje injekcí do kloubu (nebolí to) někdy se tam utvoří až hákovitý výběžek, který se jednoduchou operací odstraňuje upálením (zbyde vám jen malá dirka, žádná hrůza) . Pokud tam máte natržený vaz, chce to klid a tak bych mohla pokračovat.
Prostě základ je, zjistit, co tam je a podle toho postupovat. Pak už je na vás, jestli přistoupíte na léčbu, kterou vám lékař navrhne, ale měl byste vědět, co vás trápí. Pokud se vám léčba nebude líbit, zkuste se ho zeptat, jestli je možnost alternativy a jakou to má prognózu, abyste věděl, co máte čekat. Kupovat zbytečné masti a doufat, že to samo přejde, by mohlo být kontraproduktivní.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.