Aft pod jazykem?

Od: Datum: 26.12.14 15:51 odpovědí: 8 změna: 31.12.14 13:29

Zdravím, mám prosbu, pod jazykem na spodu( na tech mistech jak vychazí sliny) tak se mi zduřela zčervenala a nafoukla jedne ta žláza či co to je.Nevite co by to mohlo byt?Jestli je to jen aft a zmizí to nebo si stim mam lamat hlavu? Celkem to bolí tak vubec nevim, snad mi rozumíte nevim jak to mam lepe popsat. Dekuji za odpoved

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nho
Datum: 26.12.14 15:53

Do 10 dní to zmizí.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.12.14 15:55
Na aft jsem měl vychytávku, nechat přímo na něm rozpustit celaskon. Trošku to stipne a zmizí do 2 dnů.

Datum: 26.12.14 15:58

Na cokoli bolavého v ústní dutině (pravda, se zubama chodím k zubařce ) mám dome vždy FLORSALMIN. Nakapu ho na šťouchátko na čištění uší a přidržím to na bolístce - cca třikrát denně. Uzdravuje se vše před očima.

Datum: 26.12.14 15:59

Záleží na tom, co to vlastně je. Ale myslím si, že afty pod jazykem nebývají. Může to být ucpaná slinná žlázka. Každopádně pusu udržujte v čistotě. Čistěte zuby a občas jen vypláchněte.

doplněno 27.12.14 07:46:

Montek zmiňuje Herbadent. Ten je opravdu skvělý. Ale ne ke kloktání. Je k potírání. Působí velmi účinně.

Datum: 31.12.14 13:29

Babkazov, bohužel je to tak, bývají i pod jazykem.

Od: montek
Datum: 26.12.14 18:13

Jezte Bkomplex, prostě vitamíny B.Kloktat Herbadentem.

Od: zizulle*
Datum: 27.12.14 11:19

Ahoj, jestli je to aft, tak já si na něj dávám alpu, na chvíli to uleví. Další je stopangin, přímo na místo, kde je aft. Jíst hodně vitaínu B a C. Můžete zkusit na místo, kde je aft přiložit i kousek cibule :)

Datum: 30.12.14 21:48

ked je to afta tak by to malo asi aj samo zmiznuť ... ale afty sa väčšinou zvyknu vrátiť. podla mna ti chýba daky vitamín :) skus si dačo pozrieť na nete alebo v lekarni sa porad...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.