Prvni sex vs poprvé na gyndu s mámou

Od: Datum: 26.12.14 10:36 odpovědí: 7 změna: 26.12.14 13:26
Dobry den všem,potrebovala bych moc poradit.!
Bohuzel uz nejsem panna.je mi 14. (Za mesic 15)
Mela sem prvni sex s mým přítelem.
Za mesic jdu poprvé na gyndu a tam se zjisti ze uz nejsem panna,strasne se bojim na reakci mamky.achjo co mam delat.?mam ji to rict uz ted.?)) dekuju

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.12.14 10:52
avatar

Mamka bude v čekárně, lékařka ji nic neprozradí. ;) Tohle, tenhle strach si pamatuj. Uvědom si, že za všecko, co uděláš, neseš zodpovědnost. Jsi zodpovědná sama za sebe. Za všechny své činy a také za důsledky z nich.

doplněno 26.12.14 11:43:

hihi, asi máte pravdu, jen tohle poprvé bylo mnohem později. Ale myslím si, že by si děti měly uvědomovat, že aktivně musí přebírat zodpovědnost.za svůj život, své zdraví i své myšlenky. Nejde to ze dne na den, musí být k tomu vedeny a to mé povídání je popostrčením k takovému myšlení.

doplněno 26.12.14 15:54:

hihi, píšete, že děti dospívají mnohem dříve, máte pravdu. Ta vyspělost by se ale měla projevit rozhodně jinak, než souloží! Proč hážete špatná rozhodnutí dětí na rodiče, kteří vychovávají, jak nejlépe umí. A já si vůbec nemyslím, že sobecky a ješitně! To vůbec! Je neštěstí, když dobře míněné rady, zákazy a povolení děti berou tak, jak to vidíte vy. *plac*

Ohodnoceno: 4x
 
Od: hihi*
Datum: 26.12.14 11:01

babkazov,Vy jste uvažovala o zodpovědnosti,když se to naskytlo poprvé?Mám takový dojem,že se Vám honilo v hlavě úplně něco jiného,než zrovna zodpovědnost.Čas holt některé věci v hlavě dost zkresluje,haha

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hihi*
Datum: 26.12.14 11:58

Ano,máte pravdu.Jen rodiče si často bohužel ve své vlastní sobeckosti /kterou si ale nikdy ve své vlastní ješitnosti nedokáží přiznat/nepřiznají,že dítě není už jen dítě,které je musí ve všem poslouchat jako pejsek.Krom toho děti dospívají čím dál dříve.Rodiče v těhle věcech dokáží být velice sobečtí a ješitní a skrývají to pod pláštíkem dobré výchovy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.12.14 10:52
avatar
Kdyz to priznas, pritel bude mit problemy. O panenstvi muzes prijit I masturnbaci. Krom toho mama s tebou na vysetreni nepujde.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: sqo
Datum: 26.12.14 11:35

Nic o sexu neříkej ani doktorce. Musíš tvrdit, že se to stalo při masturbaci, že sis tam něco strkala. Uvědom si, že pokud je příteli 15+ jde o pohlavní zneužití a on by měl jít do vězení za sex s osobou mladší 15ti let. Uvažuj trochu!

Ohodnoceno: 4x
 
Od: uska®
Datum: 26.12.14 12:15

Musíš oddálit návštěhu lékaře. Třeba doma řekni těsně před návštěvou, že jsi dostala v noci ( asi ze strachu) menstruaci a to v takovém případě se na kontrolu obyčejně nechodí.

K lékaři běž až ti bude 15 pryč a nebo dostaneš do průšvihu tvého milence.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pb®
Datum: 26.12.14 13:26
Gynekolog možná sice pozná, jestli je panenská blána porušená, ale jak se to stalo vědět nebude, není jasnovidec. Porušení se může stát při masturbaci, tělocviku, úrazu a světe div se, některé dívky se bez panenské blány zkrátka narodí. Prostě až se doktor zeptá, jestli jsi měla pohlavní styk, odpovíš že ne. Tím to hasne, prostě neměla a basta. Případné porušení panenské blány se stalo při masturbaci, ta není trestná v žádném věku.
Ohodnoceno: 5x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.