Neslyším na ucho

Od: Datum: 25.12.14 14:54 odpovědí: 5 změna: 25.12.14 23:47

dobrý sváteční den přeji, neslyším moc na jedno ucho,nevim proč... kam na ušní zajit a co me tam budpu delat? stoj íto neco? nevim kam na ušni zajit nikdy sem nemela problémy se sluchem. Ani nevim kam se obednat


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 25.12.14 14:59
avatar
Objednejte se na URL.V prvé řadě Vás vyšetčí a posléze provedou patřičné kroky k Vašemu uzdravení.Není třeba se bát,není proč,horší si myslím,že je zubař...A hluchá zcela jistě být nechcete ;)
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.12.14 15:04
avatar
Také přeji, nemůže to být nachlazením? Venku není žádný sní, zato vítr pěkně fouká. Podobný problém jsem už také měl, připadalo mi jako bych měl jedno ucho zalehlé, ale za pár dní to odeznělo :) Pokud ale máte problémy dlouho možná by bylo vhodné dojít si na ušní :)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.12.14 15:07
avatar

zajděte na ORL kde se Vám dr podívá do ucha a usoudí sám.Asi provede průplach pistolí s vodou,který nebolí,ale pokud budete mít to co já-potom čistil ucho vatovou tyčinkou,jenže ta měla si 15cm a nikdy bych neřekla jak je ucho hluboké.Byl to jen nahromaděný ušní maz,který sami nedostaneme ven a mi se po plavání v bazénu rozmělnil a ucpal ucho,takže jsem na jedno neslyšela.

¨Pokud to bude něco jiného,už tím podíváním pozná o co jde.

doplněno 25.12.14 15:10:

Pokud to spěchá a nechcete čekat na doktora,pak jedině zkusit z lékárny peroxid do uší,nebo dražší spreje...nebo ušní svíce.Ten peroxid většinou stačí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.12.14 15:08
avatar

Dobrý den,

nevím, odkud jste, takže neumím poradit, kam na ušní. Jestli vás to ale bolí, zajděte na pohotovost do nemocnice na oddělení otorinolaryngologie - ORL, podívají se vám tam na to a bude to stát 90 Kč pohotovostního poplatku. Pokud to nespěchá, dá vám kontakt obvodní lékař, kterého co nejdříve navštivte.

Finančních výdajů se nebojte. Pokud má daný lékař smlouvu s vaší pojišťovnou, což zjistíte hned při objednávání, nebude vás to pravděpodobně stát nic. Nemusí to být nic víc, než třeba mazová ucpávka v uchu, kterou bezbolestně a rychle lékař odstraní vypláchnutím teplou vodou. Pokud máte zánět, budou vám to léčit a jestliže nedoslýchavost plyne z jiných důvodů, napřed vám změří, jak slyšíte a pak se bude řešit, jak to léčit. Ničeho se nebojte a směle vykročte k lékaři.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: cobrak*
Datum: 25.12.14 23:47
Moc málo informací na jakoukoliv odpověď.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.