1xPřítelkyně se mnou nechce spát. Je frigidní?

Od: Datum: 25.12.14 00:38 odpovědí: 33 změna: 07.06.17 20:03

Všechny vás tu zdravím,
abych hned ze začátku přiznal barvu, tak jsem velmi dlouho (min. rok) přemýšlel o tom, jestli sem svůj problém uveřejním nebo ne. No a nakonec jsem se odhodlal. Třeba bude nějaká dobrá rada něco jako pěkný dárek pod stromeček :D
Nejdříve bych měl asi napsat něco o sobě: Je mi 22 let, jsem vysoký, dříve jsem hodně sportoval, nyní již kvůli práci není čas a tak jsem trochu při těle, jsem podnikatel. Co by ještě mohlo být důležité mě nenapadá, kdyžtak se ptejte.
A teď v čem tkví náš problém. Jsem s přítelkyní 5 let, jsem její první partner, poznali jsme se ve škole a nyní spolu již žijeme
Ze začátku našeho vztahu to byl celkem běh na dlouhou trať, protože přítelkyně neměla zkušenosti a já jí nechtěl do něčeho tlačit ... nakonec jsme spolu začali po nějaké době spát a musím říci, že se nám to oboum dost líbilo, měli jsme spolu sex pokaždé, když jsme se viděli a to i několikrát denně, často byla ona, kdo sex začal, aniž bych nějak naznačoval, že ho chci nebo tak. Takto nám to fungovalo několik měsíců a najednou z ničeho nic jsme se viděli asi po pěti dnech, začali jsme se líbat, předehra a najednou že nechce. V pohodě, nic jsem si z toho nedělal, chápal to a respektoval to. Nicméně od té doby už nechce vůbec, jako kdyby jí z minuty na minutu cvaklo něco v hlavě a sex pro ní byl najednou tabu. Od té doby jsme se jendou pokoušeli o sex, nicméně jsme skončili u předehry a jsme bez sexu momentálně asi 4 roky. Děti nemáme, oba pracujeme, ale nemyslím si, že by byla nějak vytížená / vyčerpaná - tady důvod nevidím. Doma pomáhám na víc jak 50% - vařím, uklízím, peru, myju nádobí, vytírám schody atd.
Samozřejmě jsem již přemýšelel o možnostech, proč by se mnou nechtěla spát, ale buď mi něco uniká nebo nevím.
1. Má milence - ano tuhle věc si asi nikdy nevyvrátím ani nepotvrdím, ale jelikož máme společné koníčky, přátele atd. a prakticky vůbec nejsme jeden bez druhého sám, tak ani nevím, kdy by to mohla realizovat a navíc se se mnou objímá, dává mi pusu atd. - prostě z ní cítím lásku, kterou by asi nebyla schopná dávat, kdyby mě podváděla. Navíc ji se mnou nic než byt nedrží, tak by asi po takové době odešla.
2. Antikoncepce - ano to je velmi často důvod nechuti na sex, ale antikoncepci již za tu dobu změnila a problém pořád setrvává.
3. Problém je ve mě - další věc, která mě často napadá, ať už je to tlouškou nebo čímkoliv jiným, ale když se o tom s ní snažím bavit, tak mi tvrdí, že ve mě ten problém není, že sama neví, proč se mnou nechce spát. Říkal jsem jí, ať mi to řekne na rovinu, že se změním, udělám cokoliv a že se nebudu zlobit, ale i přesto mě přesvědčuje, že já ten problém nejsem.

4. Je frigidní - Ok, ale proč by se mnou předtím několik měsíců sexuálně žila, toužila po sexu a měla skoro pokaždé min. jeden orgazmus, kolikrát i víc orgazmů?
Momentálně mě další důvody, proč by to tak mohlo být, nenapadají, pokud si vzpomenu, tak je jistě doplním. Ještě bych rád dodal, že věci jako milenka, onanování, odpálkování přítelkyně atd. nepřipadají v úvahu. Sex bez ní nechci a moc jí miluju na to, abych vůbec mohl pomyslet na to, že bych jí opustil. Jsem si 100% jistý, že s ní chci ztrávit celý život.
Samozřejmě mě napadla i poradna, ale když jsem o tom mluvil, tak mi buď nevěřila, že to myslím vážně nebo nevím, každopádně tam jí asi taky nedostanu. Taky jsem zkoušel pěkné večeře, dovolenou, nemluvit o tom a jen se tulit atd. (a to né týden, ale třeba celé měsíce).
Už opravdu nevím, co mám dělat ... sex potřebují, né můj orgazmus, ale spíše to být spolu nahý, dotýkat se vzájemně, uspokojit jí atd. prostě ta vášeň, radost atd. mi chybí.
Ještě je možná dobré napsat, že se předemnou stydí, nepřevlíkne se předemnou, naposledy jsem jí viděl nahou, když jsem měli kdysi sex, vadí jí, když se dotknu prsou nebo tak.

Všem díky za rady,
Lukáš


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mmm*
Datum: 25.12.14 01:36

Kdyby mi nebylo o 20 let víc jak vám a kdyby jste nenepsal poslední odstavec o stydění, tak si myslím, že tento dotaz psal můj manžel. Taky spolu nespíme z mé viny. Zatím jen půl roku, ale obávám se, že to bude na dýl.

Sama nevím proč, takže vám asi neporadím. Taky bylo vše ok a najednou CVAK a šmitec. Jsem s manželem 3 roky, takže se dá předpokládat, že by mne to ještě mělo bavit, ale... Sama si to nedokážu vysvětit.

Asi to bude znít ujetě, ale sex mne obtěžuje. Raději si to udělám sama. Třeba to má taky tak.

Hlavně by jste o tom měli mluvit, což my se bavíme, ale skutek utek. Doufám, že váš problém brzo vyřešíte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: metalista*
Datum: 25.12.14 10:28

Myslím si, že si to ani ona sama nedělá, že prostě vůbec nechce sex. Každopádně pokud příjdete někdy na příčinu vašeho problému, tak mi prosím dejte vědět, třeba to pak pomůže. Držím palce.

Od: faithoncemore*
Datum: 25.12.14 01:47

5.už Vás nemiluje.

(nemá milence ani není frigidní, ale sex praktikuje jen zamilovaná)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: metalista*
Datum: 25.12.14 10:28

Proč by se mnou pak chtěla žít, plánovat rodinu atd.

Od: faithoncemore*
Datum: 25.12.14 18:53

Protože Vás má ráda (není totéž co zamilovanost). Protože je Vám vděčná. Protože ví, že na ni a na Vaše případně budoucí děti budete hodný. Protože neumí žít sama. (Vypočítavost neuvádím, vypočítavé ženy většinou nemají potíž používat sex jako nástroj)

Uvedla jsem tuto pátou možnost, protože Váš výčet možností příčin daného stavu mi připadal nekompletní právě z důvodu, že tato možnost chyběla. Znám totiž hodně žen, které když přestanou milovat, přestanou se milovat. Partner pak přemýšli a hledá racionální důvody... (jeden můj kamarád mi říkal, že jeho přítelkyně má asi vaginismus, našel to na itnernetu), ale on je ten důvod iracionální.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: margarette
Datum: 25.12.14 02:15

Dobrý den,

možná jí přešla chuť na sex právě s Vámi, přestal jste jí přitahovat a nechce Vás ranit tím, že vám to řekne, když je všechno v pořádku kromě sexu.

A netušíte, co se mohlo stát po těch 5 dnech, kdy jste spolu nebyli? Možná Váš problém tkví právě v tomhle a něco se odehrálo. Musíte pátrat, pokud se ale nestalo nic, tak má možná jen špatné období k sexuálnímu životu. No, ale klobouk dolů, že držíte už 4 roky bez větších řešení.

Zkuste třeba nějak opatrně a tajně zjistit, jestli to třeba není tím, že jste přibral. Každopádně tak dlouhá doba je opravdu politováníhodná.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: metalista*
Datum: 25.12.14 10:30

O tom, jestli to je mnou, tím že jsem přibral nebo čímkoliv jiným, jsem se s ní bavil již několikrát. Přesvědčil jsem jí v tom, že se nebudu zlobit, nebude mi to líto atd., ale budu vědět co a jak, že to je pro mě lepší, než nevědět nic.
Během těch pěti dní se nic zvláštního nestalo, většinu dne jsme spolu byli v kontaktu a nebo byla ve škole, žádných změn jsem si nevšiml.

Datum: 25.12.14 02:28
Zdravím. Nerada odpovídám na podobné dotazy, ale je mi Vás obou líto...
Že v žádném vztahu není sex po nějaké době stejný jako v začátcích je všeobecně známá pravda. Ale žádný...? Je dobře, že hledáte chybu. Chuť na milování u ženy začíná v hlavě (a hlavně není jen o počtu orgasmů). Cítí se být milována? Dáváte ji občas najevo, že je Vaší princeznou? Jste rytíř, který ji ochrání? Jste dostatečně jemný, pozorný, nevšední a zároveň chlap? Jedna věc je snažit se o to a druhá věc je cítit to...
Co jí na Vás dříve vzrušovalo a teď to není? Voníte ji stále? Něco jí zklamalo? Jste stejně aktivní jako před lety (nemyslím v sexuálních věcech)? Nestal se z Vás asexuální "kuchyňka" (pomáhat je krásné, ale všeho moc škodí)? ...
Je dobře, že nenaléháte. Otevřená, citlivá komunikace, kde nesmí zaznít ani stopa výčitek, je základem. Bohužel většinou i kamenem úrazu. Pokuste se ji znovu opatrně dobývat a zároveň ji buďte oporou a přítelem, kterému může věřit... Držím palce. M
Ohodnoceno: 0x
 
Od: metalista*
Datum: 25.12.14 10:34

Samozřejmě, že frekvence sexu opadne, s tím nemám problém, upřímně mi z mého pohladu příjde dost komické, když lidi řeší to, že s nimi partner spí jen párkrát do týdne / měsíce. Co já bych za to dal :/
Já vím, že to neni o orgazmech, znám ženy, které nemají orgazmus skoro nikdy a přesto si sex užívají dosytosti. Ona ví, že jí miluju, říkám jí to, musí i cítit, že mi stačí pár doteků a já jsem z toho hned vyřízenej. Ví, že je pro mě ta nejkrásnější bytost a že bych jí nikdy za jinou nevyměnil.
Jediná aktivita, se kterou jsem přestal bylo cvičení, protože na to nemám čas.

Datum: 25.12.14 03:39
avatar
Kamo neco je spatne a nejhorsi to , ze se o tom asi nechce bavit. Pokud bylo predtim vse ok a ted najednou je blok tak je treba patrat. Muze mit opravdu milence , antina kdo vi , pokud jiz menila tak asi ne , nebo spis proste nemiluje a nepritahujete ji. Zacni patrat na 100% , zacni to resit. Muze se stat . Ze zjistis , ze je fakt frigidni a od takove zenske co nejdal. Nic z ni nemas s hledas sex jinde.
Ohodnoceno: 1x
 
Od: paw®
Datum: 25.12.14 09:21
Kdyz s vami nesli, proc bere antikoncepci? At ji vysadi a uvidite. Pak muze zase zacit brat. Treba ji fyzicky nepritahujete. No, ale hlavne spolu musite zacit mluvit. Kdyz se stydi, tak ji zkuste navrhnout odbornika. Kazdy si s nim promluvi sam.
A pak je sance preprahnout. Vuz, ktery tahnete je vcelku maly. Horsi je kdyz naroste onzavazky. Ted jsou na nem nalozene jenom spolecne zazitky a touhy.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: metalista*
Datum: 25.12.14 10:36

Teď nevím, jestli nenapíšu nějakou blbost, protože tyhle ženské věci nějak dopodrobna nerozebírám, ale jestli jsem tomu dobře porozuměl, tak je to z toho důvodu, že pak má srovnanou menstruaci, že ví, kdy to dostane a že jí to tolik nebolí.

Datum: 25.12.14 10:32
avatar

Lidé by spolu neměli být pokud si nesedí,jeden hledá chybu v sobě,druhý hledá řešení...Je to sice hezké,ale pokud jeden najde jiný pohled na svět,tak už si těžko budou sedět.Před každým rozchocem jsem to viděla jinak,ale potom a dnes můžu říct,že každý by si měl najít svou půlku a né se trápit.Jen krásně žít a né se přizpůsobovat,měnit...a hledat řešení.Co tak jít od sebe,na chvíli nebo na pořád,třeba najde jinou lásku,kde to půjde samo,nebo zjistí jestli má ráda Vás (jako kamaráda nebo jako partnera)a uvidí se,jestli to půjde.P.S.:jasně,že sex naní vše,ale pokud to nechce i on,tak to potom s tím člověkem nemusím žít,můžem být jen dobří přátelé

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.12.14 10:32
avatar

Má Vás ráda a nikoho jiného nemá. Jen jí přestal bavit sex s Vámi. A možná, že ji nebavil nikdy, ale měla Vás ráda jinak a jste pro ni hodně důležitý, jako životní partner. Pochopila, že je sex pro Vás důležitý a v tom nejste jako muž sám. Drtivá většina mužů se bez sexu neobejde, nemůžou za to, je to tak zařízeno přírodou, jak u lidí, tak u všeho ostatního tvorstva. A i když jsou známy případy, kdy je právě žena sexuálně aktivnější než muž, jsou to výjimky. A žena dokáže to, co nikdy muž nezvládne, totiž předstírat orgasmy, to snad víte a nebudete tak tvrdošíjně naivní, jako bohužel mnoho mužů, kteří si tento jednoduchý fakt odmítají připustit. Pro mnohé muže je prostě nemožné přiznat si, že svou patrnerku neuspokojí. Každý z nich přece dobře ví jak na to, a s absolutní jistotou podle nich poznají zdali měla, či neměla žena orgasmus. Je to taková zvláštní samčí ješitnost a s tou žena vůbec nic nenadělá a proto ji také příroda vybavila právě tou možností orgasmus předstírat, aniž by si to její partner vůbec uvědomil. Podle toho, co říkáte, že se před Vámi nechce ani svlékat, tak tohle dělá proto, že se tím jaksi podvědomě brání tomu, aby ve Vás probudila touhu. Ona nechce, aby jste se jí dotýkal a hladil a byl něžný, ona dobře ví, že když k tomu dojde, nakonec to vyústí v milování a tomu se chce vyhnout. Jsou ženy, které si na noc oblékají i nehezké noční prádlo, i když to ani trochu nepomáhá. Zrovna tak, jako nepomáhá jiným ženám, oblékat se do sexy prádla, když o ně zase nestojí jejich partner. Sex je složitá záležitost. Musíte si to v hlavě dobře srovnat. Vztah, který popisujete se nezmění a není to ničí chyba. Ani Vaše, ani její. A ona vůbec není frigidní, možná, že byste se nestačil divit jak má ráda sex, ale není to ten klasický sex, jsou ženy, které k tomu nikoho nejen nepotřebují, ale přítomnost někoho jiného vnímají jako rušivý element a nedokáží se uvolnit. Pokud ji tedy máte opravdu rád, tak se s tímto faktem pokuste smířit. Ona je určitě rozumná a Vaše úsilí pochopí a někdy Vám vstříc vyjde. Je mi Vás docela líto, protože Vy za to nemůžete a chápu, že se jí chcete dotýkat, máte ji prostě rád. Jenomže ona Vás má ráda také a ji zase trápí, že se nedokáže překonat a přinutit se k tomu, aby Vám vyhověla častěji. Ale upozorňuji na jedno, i když byste to oba dva nějak rozumově vyřešili a pochopili se, jednoho dne to jeden z Vás nezvládne po stránce sexuální a odejde. To je přímo zákonité.

Docela dobře a jednoduše to říká nade mnou Lucie. Přečtěte si to.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: metalista*
Datum: 25.12.14 10:41

Samozřejmě, že nebudu tvrdit, že pokaždé orgazmus měla, to není pravda. Na druhou stranu ona byla většinou ta, co po mě vyjela, co to chtěla a opravdu si myslím, že si to dost užívala. Jasně, mohla to hrát, ale proč by to tak často chtěla, když by to jen dělala a od začátku jí to nebavilo?
Upřímně si nemyslím, že to takto je už od začátku vztahu, že se něco muselo stát, něco se prostě pokazilo, na mě, s ní, nevím.
Jinou partnerku nechci, já vím, že se to špatně vysvětluje, ale nedokážu si bez ní představit život.

Datum: 25.12.14 11:28
avatar

Když někoho milujeme a hlavně jsme na něj zvyklí! tak si myslíme,že na světě nic lepšího být nemůže a vidíme to tragicky,buď s ní nebo navždy nešťastní a sami...tenhle stav jsem měla v životě asi 3-krát a viděla svět z pohledu sebevrahů a beznadějně,že bez toho člověka to bude jen smutný život...a hle,ono to tak není,ale to můžu říct teď když jsem nečekaně tu lásku našla a tom nešťasném stavu by mě ani ve snu nenapadlo,že se objeví z míst,kde bych to nikdy nečekala.

Vy budete svůj život řídit podle potřeb partnerky?Udělala by to pro Vás i ona?Každý má jiné potřeby,tak co když byste jí řekl,že chcete(např.)sex každý den,byla by tak tolerantní i ona vůči Vám?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.12.14 12:06
avatar

Abych pravdu řekla, ani mne Vaše reakce nepřekvapuje. Je vidět, že jste to pochopil jako chlap. Mohla bych Vám na Vaši otázku proč to dělala, odpovědět, ale nemá to smysl. Jste spolu pět let, jeden rok po Vás, jak Vy říkáte "vyjížděla", zamyslete třeba nad tímto faktem. Nakonec je to Váš život, ale chcete názory druhých, kteří neznají všechny nuance Vašeho vztahu. Nevím, co vlastně chcete slyšet a myslím, že to nevíte ani Vy. Když jste to teda vydržel už 4 roky, a nedovede si život s jinou partnerkou představit, tak v tom pokračujte. Co na to říci? Uvidíme, co budete říkat za další dva-tři roky...jestli bude vůbec co říkat. Je tu ještě jedna možnost a sám o ní mluvíte. Smiřte se s touto situací a pokračujte. Vy nevíte co se stalo, ona neví co se stalo, a to spolu žijete a tak jak mají cizí lidé vědět co se mezi vámi stalo? Můžeme mít pouze názory, nic víc. Nikdo Vám zázračnou radu jak to změnit, dát nemůže.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.12.14 12:09
avatar

asi tak,když to někdo chce,nechme ho tamuž to že vydržel 4roky o něčem svěčí...o čem to si nedovoluju tvrdit,to si musí přebrat sám.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: franta*
Datum: 22.09.15 04:55

Tak tohle mám na chlup stejné, akorát už to trvá rok.Nikomu nepřeji to zažít.Divím se žes to vydržel 4 roky.Zkoušel jsem všechno možný.Je to trauma pro oba.Výhoda je na straně toho co to nepotřebuje.Ten druhý z toho nakonec zešílí.Pokud opravdu nic nezatajuje.Jediná možnost je milenka.Ale tam je problém že příroda to zařídila tak že pokud někoho milujeme tak to nejde.Bohužel nezbývá než bolestný rozchod.Je to harakiri bez krve ale jde o srdce které musí zahojit někdo jiný.Pokud chybí touha tak je po sexu.Poslední možnost je motlitba za uzdravení její duše. Soucítím s tebou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.12.14 10:42
avatar

Pokud Vám přítelkyně tvrdí, že ve Vás problém není, ale že je v ní, pak jí navrhněte, aby problém řešila. Jste spolu 5 let, z toho 4 roky spolu intimně nežijete. Proč jste toto neřešili již dříve? Samo se to nespraví, pokud sama neví proč s Vámi sexuálně nechce žít, ať se obrátí na sexuologa. Pokud máte tyto problémy již nyní, co bude za dalších 5 let? Budete žít v celibátu? Mluvte spolu o tomto problému, snažte se najít příčinu a řešit to. Jinak se váš vztah rozpadne.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: metalista*
Datum: 25.12.14 10:49

Tak úplně ze začátku jsem nechtěl nějak tlačit, řešit to atd. Myslím si, že každá žena může mít prostě období, kdy se jí nechce atd., do toho měla maturitu, pak si hledala práci atd. prostě nechtěl jsem jí s tímhle ještě zatěžovat. Postupem času jsem pak hledal různé možnosti, naivně doufal, že jí tento stav nějak přejde atd., ale potřebuji již prostě vědět, proč se mnou nespí, co můžu napravit atd. nebo to nějak vyřešit, protože jinak se z toho brzo sám složím.

Datum: 25.12.14 12:12
avatar

Potřebujete vědět proč s Vámi nespí. Tak se musíte zeptat jí a to, co píšete sem, jí dát třeba přečíst, i se všemi odpověďmi. A pak máte dost materiálu k vážné diskuzi, když píšete, že by s Vámi do nějaké poradny nšla. Tady to je poradna virtuální, nikoho z nás neznáte, a myslím, že je tady hodně různých a dobrých názorů na situaci. Dejte jí to přečíst, ať si ona uvědomí, jak je to vážné. Možná, že to pomůže.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: donkarel*
Datum: 25.12.14 11:51

Být spolu 5 let a poslední 4 roky nemít sex se mi zdá dost extrémní; osobně si myslím, že bez nějaké návštěvy poradny se to neobejde...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.12.14 12:19
avatar

Lukáši, vypadá to, že se před tím úspěšně schováváte mnoho let. Doporučuji vám sebrat rozum do hrsti a odebrat se k terapeutovi. Jestli to nechce řešit manželka - (a proč by taky měla, když jí to 4 roky prochází a vy jste na ni natolik absolutně závislý, že ví, že dokonce nemusí ani nic vysvětlovat a vy se jen třesete, aby vás neopustila) - řešte to aspoň vy, kterého to trápí a píšete dokonce, že se z toho brzy složíte. Myslím, že vidíte, že z dlouhodobého hlediska je toto takto neudržitelné a měl byste si pořádek udělat aspoň v sobě.

Nedokážu říct ani větu o tom, proč to manželka dělá, protože jí do hlavy nevidím a nevím, jestli jste ji přestal právě tímto přístupem přitahovat nebo se s někým vyspala, do koho se zamilovala a už nemůže s vámi, či ji zužuje cokoliv jiného, ale z toho, že tu píšete vy a ne ona, usuzuji, že to trápí vás a vy s tím musíte něco dělat. Ji nezměníte, jen můžete změnit sebe.

Nebojte se vyhledat terapeuta a řešit to s ním sám. Bohužel tento stav je jen důsledek, nikoliv příčina a kudy vede cesta, to budete muset objevit sám a jistě se to nestane osvícením blesku, ale bude to trýznivá a dlouhodobá cesta, ke které potřebujete mnoho odvahy. Přiznat si problém a pochopit, že potřebuji pomoc, je ten nejlepší počáteční krok. Držím palce. Jste mladý a na to, abyste si zničl život ve 22 letech v bezdětném manželství bez sexu, je trochu brzo a jistě to cítíte sám.

doplněno 25.12.14 12:37:

Pardon, oprava, mělo být sužuje. :)

A ještě mne napadlo něco - možná ta vaše nadváha souvisí právě s tímhle sexuálním problémem a nedostatek sexu jste se naučil zajídat.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.12.14 20:07
avatar

Metalista a takové problémy? Tahat mladou dívku s jednou sexuální zkušeností do sexuální poradny... mi přijde trošku mimo. Většina mužů má za to, když žena odmítá sex s nimi, že je frigidní a je to její chyba. A přitom by těmto mužům stačilo zamyslit se nad svým jednáním a chováním. Vy snášíte přítelkyni modré z nebe a přece se vám sexu nedostává. Co to trošku změnit? Váš vztah je evidentně nevyvážený a do budoucnosti to nevidím příliš růžově. Navíc - chodíte spolu 5 let... Kam chcete svůj vztah posunout? Sice spolu jakože bydlíte, no jako bratr a sestra, ale co dál? Plánujete OBA společnou budoucnost, děti? Jak to vidí vaše přítelkyně? Hovořili jste spolu o tomto někdy? Jako děti bez sexu moc nejdou dělat. Jedině snad ve zkumavce.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: metalista*
Datum: 25.12.14 20:36

Děti chce, taky nevím, jak to chce realizovat.

Od: ria®
Datum: 25.12.14 20:51
avatar

Já to srhrnu nehezkými slovy..

Prostě jí nepřitahujete fyzicky, možná se Vás až štití, ale bylo by jí líto, kdyby Vás ztratila, protože jí všichni okolo říkají, že jste strašně fajn...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.12.14 23:56
Ať zkusí partnerka vysadit hormonální antikoncepci (pokud tedy má snahu vašim potřebám vyhovět, což tedy nemám ten dojem, bohužel). Že zkoušela různé druhy prášků, to je jedno, všechno to jsou stejné hormony. Je to pěkný svinstvo, kor když to jí zbytečně. Já tedy přestože jsem měla dojem, že mě antiko v sexuální chuti nijak netlumí, jsem se po vysazení nestačila divit (a manžel!) Panebože, jsou i jiné možnosti, jak uspokojit partnerovy touhy, než pohlavní styk... Ani takto vám nevyhoví? Proč by to vlastně dělala, když vy před partnerkou sklopíte uši (kdyby jen uši :-D ... pardon) a jdete mýt podlahu. Neberte to prosím zle, ale myslím, že se sebou necháte normálně zametat. Děláte domácí práce, neprosadíte své touhy a ustupujete,tak proč by se ona měla snažit. Je vám 22, ne sedmdesát! Řeknu vám bez omáčky kolem, že kdyby mě můj manžel aspoň dvakrát týdně neukázal co je to pořádnej sex, nebyl by to pro mne chlap ke kterému vzhlížím, ale bábovka a paní na úklid. A paní na úklid asi žádnou holku nezruší.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.12.14 00:20
avatar

Zdravím, vypadá to, že tvoje přítelkyně má nějaký psychický blok vůči sexuálním radovánkám - to, že se stydí a nechce, abys ji viděl nahou, není dvakrát ok. Nepřibrala v poslední době, anebo - nepřipadá jí, že přibrala?

HA může skutečně snižovat chuť na sex, a dost výrazně, výměna prášků nic moc nevyřeší, stále stejné svinstvo. A teď se neuraz, ale s tím orgasmes, několikanásobným při každém sexu - to víš, nebo si to myslíš? Holky jsou dost často na Oscara, když jde o tohle.

Nemá moc práce, starosti v práci, s přáteli, v rodině? Neprodělala nějakou nemoc, nepřjemné gyn. vyšetření apod.? A nevidí v tobě jen jistotu, pomocnou ruku, zatímco všechna váseň vyprchala?

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: joaquin
Datum: 26.05.17 22:59
Martino, Baro,
prosím, jak s tím mohou souviset ty vlekle gynekologické problémy? S pritelkyni jsme spolu zdárně vybojovali vyhru nad HPV, na konci které byla operace, po níž je zase zdrava. Po operaci se to ale zhoršilo s chutí na sex a přítelkyně taky pribrala. Jinak stejny průběh, jako metalista, u nás trvá apatie asi 2 a půl roku, sex mame v podstatě tak ani ne jednou za mesic... Kdyz na to dojde, moc se ji to líbí, ale musí se prostě nejdřív "odblokovat"... Jinak se tomu většinu casu brání jak čert krizi, ale i skrz to je vidět, že by vlastně i chtěla, ale nekde se to zasekne a je konec... Ja jsem z toho fakt úplně zoufaly, potřebuju s milovanou osobou prozivat vášeň a lásku a tohle me strašně, ale strašně boli... Nechci o ni přijít, ale ani ma 200% snaha nevede ke zlepšení a ja prostě uz nemuzuuu... :(
Jinak ještě kdyz je priopila, miva trochu chuť-asi padá snaz ten blok...
Jeste jednu vec nechápu... Jak už nekdo psal, jsou přece i jiné cesty, než sex sám, jak muzi, milovanému, trochu ulevit... Proc to zeny s timto problémem totalne ignorují? To je jim jedno, ze druha polovička trpí? Mají tu moc pomoci, ale kaslou na to... Jak uz taky nekdo psal - asi odplata za to, ze bychom pro ne snesli modre z nebe... Jak snadné to maji ti, kteří se nestiti zenam ublížit... Moc bych si pral tomu porozumět
...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: baru*
Datum: 06.01.15 23:30

Ahoj, tak normální to není, ano nemusíme si vysvětlovat, že četnost jako první rok se už nevrátí, ale tohle je už moc dlouhá doba na to, aby to bylo jen přechodné období.

úplně vyřadit antikoncepci

co nějaký jiný prášky? Nebere něco o čem nevíš? Antidepresiva, antipsychotika,...

nějaký vleklý gynekologický problémy?

zhubni a zvyš svojí cenu...podle toho popisu sám sebe, to vypadá že tě má extrémně jistýho, nemusí se o nic snažit. Najdi si koníček, poznávej se s novýma lidma.

několikanásobný orgasmy u holky s prvním klukem je teda hezká představa,ale sakra jak velká pravděpodobnost týhle představy je? nebojí se třeba přiznat že jí vzrušuje něco za co se stydí?

změnilo se něco mezi váma? hádáte se, netrápíš ji nějak psychicky/ fyzicky?

nemohla být znásilněná? Po potratu o kterým nevíš?

A pak..nemohla prostě zjistit,že je na holky?

Osobně prostě vidím ten problém v myšlenkový/ pocitový rovině než ve fyzickym problému.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.09.15 20:05
avatar

Nabízím Vám pohled té "frigidní" ženy. Už zhruba dva roky s manželem nespím (mimo cca 6 případů).

Ne proto, že bych byla frigidní, ale prostě proto, že nechci jeho. Nevážím si ho, nemám ho ráda a hnusí se mi. Důvodem je plno a plno skutečností, které nebudu rozvíjet.

Takže to není, že bych byla frigidní. Je to jen, že nechci JEHO.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: norek
Datum: 07.06.17 20:03
Dobry den, ja mam to same se svoji pritelkyni.. z niceho najednou opadáni chuti na sex.
Vaše příčiny:
1. Nemiluje Vas jak jiz bylo zmineno, no ma Vas hrozne rada. To je muj pripad, kdy me nedokaze opustit no nevi jak me opet milovat.
2. Jste ji pohodlny, nikomu se nechce hledat noveho partnera pokud je ve vztahu ktery mu vyhovuje a to ji asi vyhovuje hodne.
3. Odcizil jste se ji nejakou hadkou, nalehanim, spatne obdobi.. neco. No tento bod souvisi s bodem Č. 1
Rešeni nesnasne, no pravdepodobne zabere. Je to lecba sokem, musite jit na cas od ni, aby jste ji zacal opet chybet. Takto jste spolu porad a mozna ji az moc svoji snahou, ladkou, ochotou a dobrotou dusite.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.