Jak říct ostatním o své orientaci?

Od: Datum: 05.09.14 19:38 odpovědí: 9 změna: 07.09.14 17:53

Ahoj, je mi 16 a jsem nejspíš gay.. Jako líbí se mi i holky, ale nějak si nedokážu představit mít s nimi pohlavní styk.. takže vás prosím o radu .. jak to říct nebo naznačit ostatním? Aby to vzali s přehledem.. :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.09.14 19:41

Ještě se vyvíjíš a uvidíš co a jak bude.

Vím o případu, že u nedělního rodinného oběda vstal synek a oznámil "Vážená rodino, chtěl bych vám oznámit, že mám přítelkyni. Jmenuje se Karel" *ua**ua**ua*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.09.14 19:59

Sám sice nevím jak bych něco takového říkal, ale při této odpovědi mi hned naskočilo toto:

Datum: 05.09.14 19:58

Ahoj.V dnešní době je to normální a nikdo ti hlavu neutrhne,,když to povíš.Jen -jenyk- tomu nerozumí a píše nesmysly.

Od: dejv95*
Datum: 05.09.14 19:59
Počkal bych, až bude s někým měl trvalý vztah. A joo je to dost těžký to říct, hlavně najít tu dvahu. Já třeba na to, abych to řekl rodině nemám a asi na to budu mít až ve chvíli, kdy nebudu nucet s nima žít. Věřím že jednou to půjde, ale taky vim že rodina to většinou trochu hůř nese.

Datum: 05.09.14 20:06

Počkej třeba do 20 let. S holkou si nedokážeš představit sex a s klukem tedy jo? Nenaznačuj ostatním nic, třeba si ještě nepoznal tu pravou a jen si myslíš, že jsi na kluky. *cteni*

Od: okurka
Datum: 05.09.14 20:41

No jako asi taky ne.. já ani nevím..možná..

Datum: 05.09.14 20:55

Dej tomu ještě čas :)

Od: okurka
Datum: 05.09.14 21:10

Jo.. pár lidí už se mě na to zeptalo.. jestli náhodou nejsem na kluky.. vždy řeknu, že ne..

Datum: 05.09.14 20:32

Nic neříkat, nenaznačovat. V šestnácti letech je to ještě brzy. Asi ještě psychicky zrajete, dejte tomu čas. Nakonec - oznámit to můžete vždycky, ale vzít zpátky už neeee.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.