Mám udělat 1. krok? Jak?

Od: Datum: 20.12.14 19:06 odpovědí: 3 změna: 20.12.14 22:48

Zamilovala jsem se do jednoho kluka ze školy. Jsme skoro každý den v kontaktu, bavíme se ve škole, neustále se na mě usmívá a vždycky se ke mně snaží dostat co nejblíž. Pak často voláme na Skypu a on mě učí hrát hry. No a prostě jsem se do něj zamilovala..Nejsem si jistá, jestli i on do mě, ale mluvila jsem s jeho kamarády a všichni mi to potvrdili, ale že se prý bojí něco udělat. A já nevím co mám dělat, mám ho sama někam pozvat, nebo počkat, až něco udělá on? Nebo mu mám něco naznačit? To čekání je ale strašné..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.12.14 19:12
avatar

já bych do toho šla a první krok udělala, takhle budete čekat a čekat a čekat, vzlášť když víš, že mu nejsi lhostejná

Ohodnoceno: 3x
 
Od: wamp®
Datum: 20.12.14 19:18
avatar
První krok udělej ty a to,co nejdříve,jinak by se mohlo klidně stát,že ti ho jiná přebere.Kluci bývají poměrně dost stydliví,tudíž potřebují jak se říká nakopnout,to je myšleno pochopitelně slovně :-D
Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 20.12.14 22:48
avatar

Už jsem ti to napsala jednou: Zatím používáš zaručený způsob, jak jej odradit. Chceš-li něco vědět, ptej se toho, kdo tě zajímá. Nemluv o něm s jeho kamarády nebo dokonce se svými kamarádkami!

Nikdo z nás nezná tebe ani jeho, takže těžko odhadneme, jestli bys měla udělat první krok ty. Nabízí se to. Ale jestli je ten kluk spíše konzervativní, může mu to vadit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.