Blok k dělaní dobře

Od: Datum: 19.12.14 19:24 odpovědí: 14 změna: 21.12.14 00:15

Ahoj,s přítelkyní spolu spíme už tak měsíc. Je to skvělý,ale někdy když jsem večer nebo v noci už utahanej,tak se nemůžu udělat. A přál bych si aby mě třeba dodělala rukou,jenže ona má vůči tomu blok kvuli svému dětství. Pak jsem utahanej a ne spokojenej.. jsem protivnej a mrzí mě to. Ano ted mužete psat že mam byt rad za tohle a tak,ale prosím vžijte se do mé role,kdyby nebyl žadnej blok bylo by to mnohem hezčí kdyby jsme si mohli dělat dobře navzajem a další přijemnosti zkoušet. Tak se ptám,má někdo z vas podobnou zkušenost? Mam se s tímto smířiti již na dobro,nebo je nějaka šance že se toho bloku zbaví i když musí byt velmi silny,protože když na to navedu tema ,kolikrat se rozbrečí a pak se za to nesnaším. Děkuju


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 19.12.14 19:45
avatar

Dobrý den, pokud má slečna trauma z dětství, tak se toho rychle nezbaví. To by ji musel pomoci odborník. Jestli ji nechcete ubližovat, tak se k ní chovejte citlivě, s pochopením a bez vyžadování něčeho, co nemůže splnit. Možná pomůže čas. Zdravím!

doplněno 19.12.14 22:49:

culdabulda1 - ale, snad jde o to, že slečna má odpor k tomu "dodělání rukou", protože má nějakou negativní zkušenost z dětství. O tom, jaká to je zkušenost, nechci raději spekulovat.

Prostě to dělat nechce, možná to bude dělat až časem nebo vůbec - vynucovat si to nejde.

doplněno 19.12.14 22:56:

culdabulda1 - ano, mohlo to být i horší.

doplněno 20.12.14 19:55:

Škoda, že tazatel už nereaguje - chtělo by to více informací o tom bloku v hlavě. Ale, pokud má slečna nějaký "mindrák" z dětství (nebo i zkušenost), tak na velké "kašpárkování" nebude.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: faithoncemore*
Datum: 19.12.14 20:11

Doporučuju trochu (anebo třeba i hodně) omezit sledování porna a masturbaci - obojí je normální, ale nesmí se to přehánět. To, že chlapec má potíže dosáhnout vyvrcholení se svou dívkou, bývá často způsobeno příliš silným návykem na těsnost ruky. Pokud se pletu a není to Váš případ, pak promiňte. A pokud žádáte praktiku, jejíž pouhá zmínka Vaši přítelkyni rozpláče, pak se zamyslete, zdali máte přítelkyni dostatečně rád. Pokud ano, nechtějte to po ní. Pokud ne, najděte si ochotnější uspokojovačku. Myslím, že po měsíci vztahu byste měl být ještě ve fázi sexuální fascinace - neboli samo tělo Vaší přítelkyně by Vás mělo ještě nesmírně vzrušovat. Nejsem puritánka, ale v tomto prostě vidím neblahý vliv porna.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.12.14 20:20
avatar

Zkuste se na to podívat z druhé strany: Jak byste se cítil, kdyby po Vás někdo chtěl něco, k čemu máte odpor? To teď děláte své dívce ...

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 19.12.14 22:39
avatar

- no, ale chlapec po ní zase nic tak strašného nechce, doteď jsem myslela, že to je normální praktika. Přece se lidi běžně laskají rukama, ne?

doplněno 19.12.14 22:44:

- co tedy dělají, když se přitom nehladí? no - asi jsem opravdu pitomá.

doplněno 19.12.14 22:54:

ben

no, jo, to je blbý, ale v tom případě může být chlapec rád, že s ním partnerka vůbec "spí".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.12.14 15:36
avatar

Jak se cítíte, když po Vás někdo chce něco (z jakékoliv oblasti!), co Vám je protivné, nepříjemné, vyvolává ve Vás stres, smutek, trauma? Řeknete si, "že snad o tolik nejde" a nějak to zvládnete, nebo se stres/trauma bude naopak prohlubovat?

Byla byste schopna toto dělat člověku, kterého byste měla ráda, a jehož byste považovala za svého přítele? Nebo byste si uvědomila, že svým požadavkem svému partnerovi ubližujete?

Je úplně jedno, jaké praktiky ten který pár používá, čemu kdo dává přednost. Ale nikdy by žádný z partnerů neměl po druhém chtít nic, co se mu příčí.

Všechno, co partneři dělají, nebo podnikají, by mělo vyhovovat oběma. Nebude-li mít můj partner rád vážnou hudbu, nebudu ho tahat na operu. Totéž platí pro sex – i ten být příjemný pro oba partnery ...

doplněno 20.12.14 23:54:

Tazatel se zmiňuje o něčem z dětství té dívky. Nepíše konkrétně, takže těžko odhadnout, oč šlo. Ale obecně bych řekla, že pokud tam je nějaký blok, měl by partner k dívce přistupovat citlivěji.

Některá traumata z dětství se někomu podaří odstranit, jiná se nemusí podařit v dospělosti odstranit ani s pomocí odborníka. Nevíme, jak to je v případě dívky z dotazu, ale citlivým přístupem a ohleduplností se snad nic nezkazí.

Domnívám se, že pokud má být něco příjemné oběma, nemůže to jeden dělat s nechutí nebo dokonce s pláčem.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.12.14 16:47
avatar

jistě máte pravdu, ale jsem-li mladá, mám-li partnera ráda - a jsem-li normální (tj. bez traumat) ráda se něco přiučím, zvláště, udělám-li tím mému partnerovi radost.

- a že holčina s pláčem odmítá podle mého názoru běžnou praktiku, podle mne normální moc není a chce to asi psychologa.

A budu-li mít partnera ráda - s radostí vymetu kdejakou "operu", která mu jen bude libo, zvláště je-li náš vztah v začátku. Jinak - mně je to celkem jedno, jenom mi to přišlo divný. A normální to není, jak říká Ben, opakuju, v tom případě se divím, že holčina vůbec svolila k sexu.

doplněno 20.12.14 17:12:

ještě bych dodala - já jsem to ze začátku taky neuměla, ale naučila jsem se to a nebrečela jsem při tom. Opakuju - chlapec nechce nic strašného a nenormálního. Nenormální je ta partnerka. Pro některé páry je možná tato praktika i jediná možná.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: faithoncemore*
Datum: 20.12.14 19:45

Nesouhlasím s Vaším hodnocením, že ona partnerka je nenormální. Jak si osobujete právo tohoto hodnocení? V sexu je "normální" to, co považují oba zúčastnění za normální. Pro někoho může být normální anální sex, pro někoho je to fuj. Každého věc. Ale rozumějte - každé dvojice věc. Až ta holčina bude smutně plakat, že chlapec nemůže vyvrcholit v ní, nýbrž bude vyžadovat umístění ejakulátu na její obličej, zase bude chudák ona ta nenormální?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.12.14 19:54
avatar

mně se jen zdálo blbý, odsuzovat a znervozňovat tady jenom toho kluka. Normálnější mi připadá (pokud nekecá) spíše on - pokud si tedy ještě něco ze svého sexuálního života pamatuju!

doplněno 20.12.14 20:11:

a taky jsem se vyjadřovala jenom k jím zmiňované praktice - nikoli k eventuelním "prasárnám", které si zde fantazírujete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.12.14 11:32
avatar

Už jste zkoušeli protáhnout předehru? Hodně protáhnout?! Mazlení také slečna nemusí? Musíte najít způsob, jak soulož odložit až úplně na poslední chvíli.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 20.12.14 16:19
Nazaret: a to musíte souložit,i když jste unavený a víte,že finále nebude tak lehce dosažitelné? Se dodělejte sám, když to chcete každý den.
Jinak pravdu asi utrefil "ben",tím dovětkem pro premýšlivé.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 20.12.14 18:36
Že se nemůžete udělat, když jste hodně unavený, to je normální. Prostě se na to vykašlete a souložte až když unavený nebudete. Mám doma také chlapa, co si to nemůže odpustit ani když složí vagon uhlí ( obrazně řečeno) a dost mě s tím štve. To by uhnal tenisový loket mně i sobě, ptáka by si uškub a stejně nic. Ale nedá si říct a nedá.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.12.14 19:36
avatar

tak to bych brečela taky !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.12.14 20:20
avatar

...a proč se teda musí přizpůsobovat a brát ohled jen jeden z partnerů?kdyby to bylo obráceně,tak by mu mohla vyčíst,že jí dostatečně neuspokojuje a časem si najít jiného...chlapi podle mě berou na partnerky větší ohledy.Pokud jí nevadí mazlení,tak by se měla pokoušet,ten blok pomalu odstraňovat.Je to přece její milovaný partner a nejen penis bez člověka.Nežije přeci s penisem na který nechce sahat.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ree
Datum: 21.12.14 00:15

Pokud máte rád sex a jste sexuálně náruživý, najděte si jinou přítelkyni. Její blok nikdy nepomine a vy tím budete trpět stejně jako ona.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.