Gainer nebo protein?

Od: Datum: 19.12.14 11:57 odpovědí: 4 změna: 23.12.14 10:38

Zdravím,

chtěl bych se zeptat co je pro mě lepší. Mám 17 let, měřím 177cm a vážím 63kg, posiluji a potřeboval bych nabrat více váhy, snažím se jíst, ale jde to velice pomalu...Tak vkládám tuto otázku co je pro mě lepší gainer či protein? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.12.14 22:07
Ahoj, kup si testoviny a kazdy den snez 400g testovin a uvidis, ze budou vysledky a nemusis vyhazovat spoustu penez a syrovatka susene.. mas to misto gaineru
Ohodnoceno: 0x

Od: dh
Datum: 22.12.14 21:24
Každý den jíst takový kotel těstovin,tak se za tři dny po*...
Můžeš třeba oboje, dopoledne protein,odpoledne či k večeru gainer.. oboje má něco do sebe, gainer by ti měl pomoct nabrat. Protein dodá bílkoviny..

Datum: 23.12.14 09:45

Děkuji Vám za názory, vezmu si je a pokusím se tohle dodržet.

Datum: 23.12.14 10:38

Gainer se používá těsně po ukončení cvičení pro rychlý dodej energie,vyživu svalu po jejich vyčerpání.

Proteinové nápoje se používájí jako doplněk stravy během dne nebo na večer pro růst svalstva.

Upravte si přednostně jidelníček,který odpovídá Vaší výdeji energie a nápoje zařaďte jako doplněk stravy.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.