Omrzlina kolene

Od: Datum: 17.12.14 13:16 odpovědí: 1 změna: 18.12.14 07:49

dobrý den po omrzlině kolene mám povislou kůži na koleni je prosím nějaká možnost zlepšit její elasticitu děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.12.14 07:49
avatar

Obávám se, že jiné účinné řešení než může nabídnout plastický chirurg, se na korekci povislé kůže nenabízí.

Sice se prodává spoustu krémů s kolagenem a vším možným, ale že by to nějak fungovalo, jsem si moc nevšimla. Ale je to poměrně hodně výnosný byznys. Stačí vyhlásit, že je na trhu nový krém s nějakým nesmyslem, od zlata počínaje, po slupky z neznámého ovoce konče + nějaká zázračná ingredience, kterou lidi neznají, např. hyaluron, vytasit reklamu s vnadnou modelkou, která se spokojeně štíří do kamery s vyhlazeným obličejem a podprahovým slibem, že s krémem se zastaví stárnutí a úspěch zaručen.

Po čase, až všichni poznají, že je to na dvě věci, se tento trik zopakuje, ale tentokrát se nahradí něčím zaručeným z dílny našich babiček + zázračnou substancí nahradí voda, která se nějak procpe do buněk, kam patří, jak slibují prodejci. Pak následuje nějaký olej (jojobový, lososový, velrybí, palmový, olivový) a k tomu se do kamery tlemí s modelkou uplacený známý doktor, který přísahá, jak to funguje. A tak stále dokola.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.