Zesvětlají u nás Vietnamci?

Od: Datum: 17.12.14 16:36 odpovědí: 6 změna: 17.12.14 17:21

Ahoj, chci se zeptat. V jižním Vietnamu jsou lidičkové hodně takoví čoko-karameloví. Pokud odjedou z toho sluníčka, třeba do ČR nebo Ruska...prostě kde tolik slunce není, jací budou? Jako třeba černoch zůstane černochem ale ti Vietnamci tam z jihu, jsou geneticky už takoví svojí pletí nebo je to jen sluníčkem a když budou bez slunce, tak "vyblednou" :D Ví to tady někdo? Prosím jen seriózní reakce.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.12.14 16:47
avatar

Proč by měli zesvětlat *sok*? Když se Vy přestěhujete do Vietnamu, možná se opálíte, ale nikdy se nezbarvíte jako oni. Je to dané geneticky, stejně jako u těch černochů. Cikáni tady taky za ty desítky let nevybledli.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: wamp®
Datum: 17.12.14 16:48
avatar
Vietnamci nezesvětlají,mají takové pižmo.Jako černoch,rom...Viděl jste je světlé?
doplněno 17.12.14 17:50: Jejdá,pardon,samozřejmě myslím pigment :-D
Ohodnoceno: 0x
 
Od: klokana
Datum: 17.12.14 17:01

Právěže Vietnamce jsem viděl světlé. Někteří jsou nažloutlí nekteří jsou skoro uplně bílí a někteří, čím víc na jihu, ti jsou zase snědí. Tak si lámu hlavu nad tím, jak to je. Jako běloch se taky může hezky opálit a to teda pekelně ale pak jsem zase bělochem. Někdo se opaluje hodně s velkým H. Tak si říkám, jestli Vietnamec z jihu není vlastně v kolébce tentýž co ze severu - světlejší...akorát je snědý tolik proto, že je tam furt, vlastně celý rok 30+ stupnů a stále slunce ale kdyby se přestěhoval na sever nebo někde do Ruska, byl by zase světlý nebo podstatně světlejší než když je na tom slunci - nonstop.

(VIetnamec ze severu, který se přestěhuje na jih se díky slunci třeba dokáže opálit do podoby Vietnamce z jihu ale opačně. VIetnamec z jihu by taky měl analogicky "vyblednout" ze slunce do podoby z těch ze severu :D)

Datum: 17.12.14 17:07
avatar

Wamp, píšete pižmo, nemyslíte ale pigment? I když to pižmo mají Vámi uvedení zcela určitě, a mnohdy silné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.12.14 17:21

wamp ...pižmo je cítit není vidět,asi jste se pomýlila

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 17.12.14 17:16
avatar

Muselo by se jednat o albíny, jinak není předpoklad, že z nich budou běloši. Míšenci mohou mít světlejší pleť. Spíš jsem si všimla, že další generace jejich potomků jsou větší a robustnější. - pt

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.