Urazky a pomluvy vulgarni osloveni

Od: Datum: 16.12.14 13:10 odpovědí: 8 změna: 17.12.14 11:43

Dobry den.Uz tri roky posloucham od byvaleho partnera skterym mam dve deti jaka jsem spina kurva slapka a tak dale,nevim co stim uz delat.resili sme to uz i policii -byli sme i v poradne ale neustale to pretrvava.Za rozchod si muze sam vecinu casu travil v hospode a pak v podnapilem stavu se podelal a i me pomocil.bouzel mam snim dve deti ktere museji vse slyset jak je matka kurva a tak dale.pomlouva me kde muze urazi me ze slapu detem tluce do hlavy ze beru drogy a a tak dale,jsem stoho uz troch vic zoufala jelikoz to uz trva dlouho a nevim jak ho zastavit.ma noveho partnera ktereho jsem si vzala a neustale urazky pretrvavaji.ja jsem se provdala a mam 2 leteho sina coz i ten malinky ma jmeno od byvaleho partnera kreten posranej kripl a muj manzel je pes cikan a tak dale,to vse pokrikuje a hlavne to mim detem huci do hlavy,co a kam stim muzu delat muze mi nekdo poradit.predem dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.12.14 16:16

A to si s ním neumí poradit současný portner.

Ohodnoceno: 0x

Od: kikinaw
Datum: 17.12.14 11:39

Dobry den ono nekoho zbusit nejni veda.a kort kdyz muj manzel je rakouskej obcan-to by asi v cechach moc nevihral.to si myslim ja.

Datum: 16.12.14 16:31

Zdravím, za a) by mu měl manžel dát po tlamě, tak to mezi chlapy chodí a snad se umí zastat ženský, kterou má rád a se kterou žije. Kdyby mi někdo takhle urážel manžela, ještě před dětmi, tak rozhodně nebudu čekat doma v koutku, aby se náááhodou něco nepokazilo.

za b) můžete zahrozit trestním oznámením pro pomluvu (pokud to vykládá i veřejně), případně směřovat k soudu návrh na svěření dětí do Vaší výhradní péče s odůvodněním, které jste napsala výše. Pokud Vám píše nějaké urážlivé sms, nemazat, stejně s maily, hledejte svědky, kteří ho slyšeli, jak Vás uráží. Pokud jsou děti již odrostlé, k jejich výpovědi může soud přihlížet.

doplněno 17.12.14 13:18:

A kma už jste se obrátila, co jste vše zkusila? Otravovala bych tak dlouho, dokud by to nepřineslo nějaký výsledek, a neváhala bych ani s podání nějakého oznámení apod. kvůli podjatosti sociálky a policie.

Zvažte, jestli celou kauzu nemedializovat... případů, co se pohnuly po neonečných letech a teprve poté, co to začala řešit televize nebo noviny, je docela dost. Černé ovce apod.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 17.12.14 11:26

Dobry den.Dekuji vsem za odpoved ale nejni to tak jednoduche nekomu dat pres tlamu.ziji v rakousku a pro deti si jezdim jednou za 1 dni.on ma znamosti uplne vsude.matka sedi an vybore a policie je kamaradka stranka.socialni pracovnice zna celou jeho rodinu jelikoz jeho matka dela na vybore.tak to je zapeklitej kolokruh.jsem uz zneho zoufala a kam koliv se obratim je to spatne a nic se nedeje.nevim a neznam prava a pokud jdu za pravnikem kterej je statni bylo mi receno ze se timhle nezaobira prava deti a socialni strany a pak prijde k soudu s dotycnim z byvalim.tak kde sme-tak vidite jak je to slozite.jsem ted zvedava co jak bude.zda se mi ze i ze socialni starany je korubce ale nemam dostatecne dukazy.ale dekuji vsem za odpoved

Datum: 16.12.14 16:57

Zcela jistě bych se nervala, vše řešila právní cestou. Jak často se s ex stýkáte? Tomu nerozumím, přece, děti mít můžeš a mě vidět nemusíš, můj práh nepřekročíš...A pokud se děti vrací "naočkované" obracím se opět na právníka a orgány péče o dítě.

Datum: 17.12.14 11:37

dekuji za odpoved.me videt prave musi.musim mu je predavat osobne.ted jsem se prave dozvedela ze nesmeji zustavat ani z manzelem sami doma kdyz ja jsem v praci.nechapu to.takze si je nemam ani brat kdyz chodim do prace.tak nechapu co to je.ontake chodi do prace je to pan podnikatel a jeho blondata nadhera pritelkyne hlida moje deti a samozrejmne pak byvali po praci navstivy hospodu a pak se jde teprve domu.takhle to funguje tam.nikdo stim bouhzel nic nedela.kdyz poprve nadaval ze jsem kurva a tak byla jsem to oznamit na socialce a tam mi bylo zdeleno abych rekla detem ze tatinek ma takovou hru semnou a ze to tak nemysli a vidite kam az to doslo.svim vlastnim detem jsem mela ric ze tatinek kdyz naziva maminku kurvou je to takova hra kterou nechapaji jelikoz jsou maly.samozrejmne jsem se osocila a rekla jsem takze az syn rekne ve skole ucitelce ty kurvo tak se nic nedeje jelikoz rodice maji takovovou hru a neznamena to ten vyraz kterej ucitelka chape.je to postavene na hlavu tady opravdu.komu verit uz mam to opravdu nevim.

Od: swq
Datum: 17.12.14 11:39

Je to bývalý partner - tak proč se sním bavíte?

Datum: 17.12.14 11:43

ja se snim nebavim otevre si dvere u auta a zacne prvni slapko kurvo cikanko koukni na sebe to si vyhrala a tak dale .pokud mu musim neco zdelit ohledne deti nemam sanci to ani dopovedet jelikoz ho slisi cela vesnice jak rve po me a to nejni hezke kdyz vse museji deti vyslechnout co jak je mama spatna.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.