Problém s holkama?

Od: Datum: 15.12.14 19:31 odpovědí: 4 změna: 16.12.14 10:06

Dobrý den, je mi 15 a neměl jsem ještě holku. Prostě když to tak vezmu, tak hodně holek říká, že dobre vypadám atd. a když už se dostaneme do konverzace, tak se mi daří, ale mám problém potkat, či začít tu konverzaci. Taky za dost může moje debilita, už jsem min 3 holky mít mohl. Na základce jsem měl jednu fakt hezkou už " nabalenou ", ale tak pak odešla na střední a řekla, že jsem moc mladej ( o rok mladší -_-... kr*va), tak jsem se nasral a když si zase chtěla psát, tak mi to bylo prakticky jedno a už si asi rok nepíšem. Pak jsem mohl mít asi další dvě, který jsem i docela chtěl, ale bohužel díky mé debilní povaze, jsem si psaní s nima pořád hrál hry, byl občas nasranej, mluvil s kámošema a měli jsme z toho vcelku p*del. Tak pak vypadal chat a vždycky jsem to posral. Ted na střední se mi jedna ze začátku líbila a pak přestala. Nevim proč jsem takovej debil a prostě docela ji pak ranil když mě milovala, prostě jsem k ní nic necítil, byl jsem z toho fakt špatnej. Našel jsem si jednu fakt dobrou kámošku, s kterou jsem dost za dobře a nějak se mi podařilo dostat z toho spaneho svedomi. Ted když jsem už v pohodě, tak se mi prostě nějak přestala líbit. S jednou holkou jsme ve škole dělali docela dost oční kontakty, přidala si mě na FB, psali si asi 2 dny a ted neodepsala ani na čau. Fakt dost mě to sralo, protože se mi dost líbí a je i dobrá povahově, jeden génius ji začal na fb v chatu nadávat a já jsem mu odepsal, tím že jsem naznačil že to bylo vtipný a přidal jsem takový vtipný koment a ten debil ji to chce poslat. Prostě zkrátka řečeno, jsem na tom asi hrozně blbě povahově, nebo se unáhlim a neumím dělat vůbec první krok prostě, všechny ty holky udělali první krok...začali se semnou bavit popř. si mě přidali, či napsali jako první. Tak prosím, kde můžu nějaké holky potkat? Ve všem mám velký sebevědomí, ale u holky se prostě bojim neuspěchu hrozně a že budu za trápáčka...že prostě dělám do holky který se nelíbim. Tak mi prosím pomozte i stím jak konverzaci začit?

Jinak k tomu kde nějakou najít, doporučujete kluby? Jako s kámošema jsem na tom dobře, některý choděj do klubů, ale nevím jestli to má nějakej dobrej efekt :)) Děkuju moc, omlouvám se za takovou slohovku :))


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: donkarel*
Datum: 15.12.14 20:16

Počkej ještě pár let a až si to srovnáš v hlavě, tak nějakou hledej. Text je napsanej fakt šíleně vypadá to, jako že nevíš co chceš, hlavně abys měl nějakou buchtu jako tvoji kámoši. Můžeš hledat kdekoli, akorát v klubu je větší šance, že si sice vrzneš, ale trvalého z toho nic nebude...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.12.14 05:54
avatar

Kluka s Tvým vyjadřováním bych teda vážně nechtěla. Ani se těm děvčatům nedivím. Než poslouchat Tvé vulgarismy, to radši doma poslouchat mluvícího papouška. Ten je aspoň roztomilý. *:)*

A pokud, jak sám píšeš, trpíš debilitou, musíš hledat někde po ústavech. Časem jistě najdeš.

Jinak v patnácti zakládat nějaký vztah, se mi zdá velice brzo. Jde spíš o takové kamarádění, vzájemné škádlení a oťukávání, než budovat nějaký vztah. Nejsi dosud vyzrálý, nevíš ani sám dobře, co takový opravdu hodnotný vztah obnáší. Ty prostě jen chceš holku, jen proto, aby kamarádi zírali. Aby ses jim vyrovnal. Není to příliš málo na budování nějakého vztahu?

Zatím se uč, máš toho ještě dost, snaž se chovat a mluvit slušně. Většina děvčat nemá ráda vulgárně mluvící kluky. Na děvčata máš dost času. Kamaráď s nimi, čekají Tě asi i taneční, kde se s dívkami sblížíš víc.

Hlavně změň své chování. Měli jsme kdysi ve třídě podobného týpka, sprostý byl, jak když vyliješ kanál. Jako Ty. Holky o něj nestály. Dopadl špatně, dneska už není mezi námi. /což ti nepřeju, spíš Ti přeju, abys zhodnotil své chování a změnil ho, dokud je čas. Než budou všechna slušná děvčata rozebrána Tvými vychovanějšími a slušnějšími spolužáky/. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 16.12.14 09:14
avatar

Ahoj - jsou to pro tak mladého kluka dost neakceptovatelné odpovědi - ale mimo to již uvedené ti přidám další...:

Jak se v kolektivu předvedeš v prvních dnech, týdnech, měsících, tak můžeš v budoucích letech sklízet. Pokud se chceš frajersky chlubit, žes "v 15ti ulovil kost a vohnul ji za hřbitovem", za pár let dostaneš rozum a budeš opravdu toužit po krásném vztahu. Budeš hledat slušnou a hodnou holku. Změníš své chování a styl vyjadřování... ALE TO VŠECHNO TI BUDE K NIČEMU ! Protože všichni v okolí a kamarádky kamarádek tvých kamarádů budou mít navěky v hlavě uloženo, že jsi totální ..., který "v 15ti ulovil kost a vohnul ji za hřbitovem".

Abys pak získal lásku pro zbytek tvého života (což jsou roky, desetiletí...), nesnaž se zmršit vše během prvních týdnů dospívání.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.12.14 10:06
avatar

Nemít v 15 letech žádnou holku není žádná ostuda, většina kluků to tak má a ti co, už dívku měli, tak to většinou je jen takové nevinné chození za ruku. To správné období holek začíná právě až po 15. roku na střední škole, takže si určitě nic nezaspal a nasledující roky máš šanci potkat spousty holek.

Ale jak už tu psali kolegové nade mnou, musíš změnit své vyjadřovaní a chování. Jdi po holce, pokud máš opravdu o ní zájem a ne jen proto, abys někoho ulovil. Ale, myslím, že toto pochopíš, jsi ještě mladý, člověk v tvým věku bere věci trochu jinak ještě.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.