Venek s kámoškou

Od: Datum: 15.12.14 17:55 odpovědí: 4 změna: 16.12.14 05:01

Ahojte,

miluju jednu holku a ona mě, ale ani jeden sme to druhýmu ještě neřekli.Zejtra bych s ní chtěl jít ven, ale nevím kam. Ona má ráda hry (PC a konzole) tak sem myslel, že by mohla jít ke mně domů. Nebo bych mohl já k ní. A nebo se máme jít jen tak projít? O čem si povídat a jak jí to potom říct?

Poradte mi prosím, sem uplně bezradnej:(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.12.14 18:00

Udělej to postaru, do kina a pak se uvidí.

Ohodnoceno: 0x

Od: mate59
Datum: 15.12.14 18:08

běžte se projít jen tak do města, třeba se kouknout na vlaky na nádraží, nebo jen tak na procházku.Ptej se jí na ty hry, co nové, mluvte o svých koníčcích, sportu, o čem si třeba čet,a i ona co poví,tak na to vždy navaž,snaž se s humorem,vesele,holky to mají rády.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.12.14 18:10

Procházka + hry u toho, kde bude doma míň lidí (spíš u tebe, ať je to pro ni zajímavější)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.12.14 05:01

Když jsme začínali kamarádit s opačným pohlavím, nikdy by nás nikoho nenapadlo, tahat hned toho druhého domů. To už byl svým způsobem takový "závazek", matky a babičky by prohlížely, lustrovaly...Proto nám svoboda venku byla milejší, než čaj a bábovka doma. *smich*

Chodili jsme do kina /lístek byl za 2 koruny a bylo možné se v té tmě držet za ruce *:)*/, chodili jsme do luk k Labi, prostě se jen tak projít. A přitom jsme si povídali. O všem, co nás napadlo. Můžeš se s ní bavit o hudbě a zpěvácích, o knihách, o přírodě, pokud má nějaké zvířátko, tak třeba o něm, jak ho chová apod. V létě jsme se rádi stavili u okénka v hospodě pro porci zmrzliny.

Vím, teď není příliš pěkné počasí na procházky, ale když je vám spolu dobře, nevadí ani nevlídné počasí.

A jak jí říct, že ji miluješ? Nespěchej s tím, je to ještě asi dost krátká doba na tak velká slova. Chovej se k ní hezky, příjemně a ona sama pozná, že Ti není lhostejná. I bez silných slov. A z toho pak vyplyne další.

Tyhle začátky, to oťukávání, kytička fialek, to bylo vždycky to nejkrásnější, než potom třeba už dělání seznamu svatebních hostů. Tak si to pořádně koukejte užít a nespěchej, všechno se časem ukáže. Prožíváš krásné období, zbytečně si ho neuspěchej. Jaga.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.