Gay manželství

Od: Datum: 15.12.14 12:15 odpovědí: 6 změna: 25.05.15 22:06

Dobrý den, chci se čistě teoreticky na něco zepat.. když jsem gay a letěl bych na Floridu, kde mají uzákoněné homosexuální manželství a našel bych si tam chlapa, mám také šanci dostat zelenou kartu a trvalý pobyt?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.12.14 14:23

Taky čistě teoreticky a zároveň prakticky. Nemusíš létat na Floridu, nemusíš tam hledat partnera. Toho najdeš i tady. A i tady můžeš uzavřít manželství s mužem. Pokud je Ti víc, než 18 let. Jen se tomu říká "registrované partnerství".

Protože jeden takový páŕ znám dost zblízka, nijak mi tento vztah nevadí, Žijí spolu možná spokojeněji, než některé heterogenní manželství. Jaga.

Ohodnoceno: 0x

Od: uska®
Datum: 15.12.14 14:33

Tazateli nejde o manželství, ale o zelenou kartu, pokud se nemýlím.

Ohodnoceno: 3x

Od: jacooob
Datum: 15.12.14 15:28

ano jde mi hlavne o tu zelenou kartu a pak, kdyz si budem rozumet ,tak i o manzelstvi

Datum: 15.12.14 16:22

ano je to bráno jako manželství takže by to tak mělo být, dejte si ale pozor na to, že úřady velice přísně kontrolují, zda se nejedná o účelový sňatek tedy sňatek pouze za účelem získání zelené karty.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.12.14 16:34

Pokud se na Floridě sezdáte s černochem, americký ministr vnitra vám osobně doručí Zelenou kartu a zanedlouho i občanství. *kafe*

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.