Nákup dárků v Paříži

Od: Datum: 01.05.16 18:56 odpovědí: 5 změna: 02.05.16 08:12

Doslali jsme od našich mladých víkend v Paříži.Letecky a bereme si pouze příruční zavazadlo.Potěšilo by je ,kdyby jsme jim přivezli víno a sýry,ale to asi do letadla,do příručního zavazadla nelze,Co jim tedy přivézt jiného?Poradte prosím.Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.05.16 20:25
avatar

A proč by to nešlo. Já bych zrovna chtěla sýry odtamtud. To co se prodává tady je nesrovnatelné. Tak dlouho zase cesta letadlem netrvá, 45 minut. Sama jsem si je takto vozila bez problémů. A jestli by jim to udělalo radost, tak není co řešit. Mně byste teda udělala radost obrovskou. Už tam nejezdím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: arwi®
Datum: 02.05.16 04:31
Ale v kabinovém zavazadle se asi jídlo a pití vozit nemůže a odbavované mít nebudeme.
Datum: 02.05.16 05:14
avatar
Vezměte sebou obyčejný kufr nebo tašku, v Paříži nechte v hotelu. Nebo si kufr v P. kupte laciný, třeba u vetešníka Na zpáteční cestě ho naplňte sýry a vínem a odbavte na letišti. Dělá to tak většina lidí.
Mladí si to za ten dárek zaslouží.
Ohodnoceno: 3x
 
Od: arwi®
Datum: 02.05.16 08:11
Ano,dobrý nápad,děkuji.
Datum: 02.05.16 08:12
avatar

Hejkálku, dala jsem ti bod, ale má to jeden háček. Místo aby si cestovatelé užívali každého kroku a každého pohledu, budou hledat vetešníka nebo prodejnu sýru, kde to nemají zas až tak drahé. Vlastní zkušenost. *zed* Já bych navrhovala, kupte to, co vás cvrnkne do nosu nebo na vás zavolá. Nikdo nemá hlad a dokonce ani hlad po nějakém mimořádném soustě. Jde o pozornost! Užijte si výlet a nedejte si zkazit ani minutu kusem nějakého žvance! Byť mimořádného. Víkend není zas až tak dlouhý.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.