Maturak - darek apod

Od: Datum: 12.12.14 17:25 odpovědí: 3 změna: 13.12.14 05:19

Prosim pekne,

jsem pozvana na maturak kamosky. Nikdy jsem ale na zadnem nebyla. Mamka rikala,ze mozna se jim tam dava nejaky darek - tem maturantum. Ale neni si jista. A pokud ano, co by tak melo byt a kdy se jim ti dava? A jak zhruba probiha maturak? A jak je to s tim hazenim penez na podlahu pro ne? Je to obvykle? Ja se totiz budu stydet vyjit z davu, ale zase nechci byt lakoma.

Dekuji za inforace.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.12.14 17:31

Dobrý den,

dárek dávají děti jen své učitelce, s tím si hlavu nelamte. Maturanty potěšíte drobnými, které se házejí z balkónu do plachty, když jednotlivé třídy vybírají na maturitní večírek.

Maturák mé dcery probíhal tak, že měly jednotlivé třídy defilé, pak poděkovaly třídní, ta každého žáka ostužkovala, pak rodiče zatančili tanec se svým potomkem, jednotlivé třídy měly půlnoční překvapení, což byl většinou nějaký tanec. Do půlnoci se tančily spíš klasické tance a od půlnoci hrála kapela modernu.

Ohodnoceno: 3x

Od: keceraf
Datum: 13.12.14 00:46

Dekuji moc za odpoved.

Datum: 13.12.14 05:19

Dárky maturantům se u nás nedávaly, aspoň jsem o tom nikdy neslyšela. Nedávali jsme o plese ani třídní profesorce. Dali jsme jí velký dar /zlatý prstýnek/ až po maturitě při konečném slavnostním vyhodnocení.

Po nástupu a stužkování házejí rodiče, příbuzní a kamarádi dolů studentům mince, jako příspěvek na maturitní večírek. Nejlíp to jde z balkónu, ale pokud budete ve stejné rovině s maturanty a přistoupíte blíž, jistě se na parket trefíte taky. Nebojte se, že se nějak zviditelníte, budou házet všichni, budete jen jedna z davu.

Nejhorší vzpomínku na to sypání peněz má moje dcera a její třída, Holky studovaly pedák, když se peníze sesypaly na parket, přivezly starý kočárek pro panenku a do něj peníze posbíraly. Pak ho daly uschovat v šatně. A věřte, některá hyena se neštítila obrat studentky a ty mince z kočárku jim sebrala. Ruce mu zlámat! Občas se mezi lidmi objeví takový hajzl, že by to normálního člověka ani nenapadlo, že by mohl něco podobného někdo udělat.! *cert* Jaga.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.