Proč mají hodní kluci smůlu?

Od: Datum: 10.12.14 17:07 odpovědí: 35 změna: 08.01.16 11:25

Dobrý den,

můžete mi nějak vysvětlit, proč hodní kluci nejsou pro holky vůbec přitažliví?
Rodiče mě celou dobu vedli na to, abych byl ve škole dobrý (jedničkáři mají přece ty nejhezčí holky.. nebo ne?), abych nekouřil, nepil, nestýkal se s lidmi co chodí po hospodách, abych byl slušný, nenadával, bral ohledy na ostatní, abych doma pomáhal s domácími pracemi, atd...

Ve výsledku se jim určitě podařilo vychovat slušného, resp. slušně vychovaného synáčka, ale ten synáček (já) se teď tím trápí. Zkrátka nezapadám do žádných kolektivů (max Geeků) a většinou se s něma nemám o čem bavit, protože oni řeší vztahy a třeba auta, kdežto já s tímto žádné zkušenosti nemám. Navíc můj ústní projev se dost liší od používané slovní zásoby mých vrstevníků.

Je mi 21 let a s děvčaty obecně ani s něžným pohlavím nemám VŮBEC ŽÁDNÉ zkušenosti. Navíc jsem přehnaně hodný a když už mám nějakou kamarádku, tak je to opravdu jen kamarádka. Úplně z toho cítím to, jak mě považuje za dobrého kamaráda, ale kdybych měl být něco víc, tak to fakt spíš asi ne...

Např. jedna známá mi nedávno řekla, že její přítel (typický frajírek v mém věku, prostě takový můj protiklad) ji podvedl - dvakrát. Pak jeli na dovolenou, kde ji podvedl znova a pak spolu dokonce nebyli ani na pokoji. Ona na tu dovolenou musela šetřit a pak těch 7 dní spíš jen proplakala, kdežto on si užíval s jinýma. Teď o dovolené nechce ani slyšet, že prý už nikdy na žádnou nepůjde a že už ani nevěřím mužům jako takovým (ale já asi muž nejsem, takže mně se svěřuje). A co je paradox? Že on ji napsal, že se chce smířit. Ona se samozřejmě naličila, precizně se připravila, navoňala, atd... a těšila se, že se dají zase dohromady a prožijou krásný večer. Šla v noci v dešti parkem až k němu domů - a? Nebyl doma... Napsala mu, že to přehnal a je definitivní konec.. no a přes to všechno mi řekla, že ji stále k němu něco táhne a že by se s ním chtěla udobřit, ale neví jak.

Teď už má nového přítele, asi půl roku, zase takový frajírek... prostě jsem jen kamarád a vzduch. A takových kamarádek mám víc...

Nevím, co dělám špatně. Musí být chlap sobec, hajzl a chovat se k dnešním holkám jako k hadrům, aby si za*ukal? Např. jeden boreček (místní sukničkář) si normálně na diskotéce přišel k jedné kámošce, se kterou jsem tam seděl ten večer, a šli tancovat.. pak někam šli. Ona pak po hodině přišla a řekla mi, že si to normálně rozdali na záchodě.. jen tak. Mazec no.

Asi poslední 3 roky jsem z toho už takový špatný. Zkoušel jsem se pochlapit, ale prostě neumím být hajzl a v očích ostatních jsem jen ten dobrosrdečnej klučina, který je vždy vyslechne a pofouká bolístku. Jenže nikoho už nezajímá, že největší bolístku potřebuju pofoukat já.

Díky za přečtení a přeji pěkný, ničim nerušený večer

PS: Jen dodám, že sebevědomí mám v pořádku, chodím do posilovny, slušně se oblékám, s lidma umím normálně komunikovat - akorát nejsem kluk "na chození".

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.12.14 17:23

No, především je to pěkně napsaný, pochvala:) A bohužel jsi ještě ve věku, když většina tvých kamarádek-vrstevnic nemyslí hlavou, ale jiným orgánem. A člověk je v zásadě tvor, kterého stereotyp a předvídatelnost ubíjí, proto to honění se za vzrušením, za blbečky, jsou nepředvídatelní a proměnliví. Ty by ses měl dívat po starších slečnách, co už umí ocenit, že je chlap hodný, spolehlivý. Bohužel ani to není jisté a prostě musíš najít slečnu, která vidí svět podobně, jako ty. V baru na dýze ji těžko najdeš. A za sebe můžu říct, že holky, co si s klukem rozdají na hajzlíku diskotéky a pak se tím ještě chlubí, jsou obyčejné rozhoďnožky.

Taky mám kamaráda, který všem poradí, pomůže, pomáhal i bývalkám, co se s ním hnusně rozešly a podrazily ho. Byl tak hodný a tak chtěl pomáhat, až tím ztratil sám sebe a jakýkoli "náboj".

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.12.14 17:30

Kup si fáro, co je hodně vidět - nemyslím tím starou škodovku :D , hadry, nebraň se lidem a ber všechno s nadhledem. Ano. Zabírá to :) Prostě kluk k pohledání. Chci jen poupozornit, že nenávidím zlatokopky. Musíš si na všechno přijít sám. Já za rok zkušenností zcela odstranil své nedostatky a jsem velmi uznávaný všude, kde si něco začnu :).. Hodně pozoruj své okolí, pomůže Ti to. Neboj se skočit do spousty věcí po hlavě :) a hlavně, nikde žádné holce "nebreč" jak je to všechno špatný a už tuplem jí nežádej o něco víc. A dám ti ještě podstatnou radu - co žere snad každá a to je upřímnost.. Hlavu vzhůru a vyraž do boje ;) .. Hlavně si nedělej hlavu s tím, když tě holka bere jako skvělého kamaráda a nic víc - může ti pomoct dostat se k dalším holkám + jím řekne, že jsi opravdu hodný a dobrý.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.12.14 17:36

On tady ten svět v podstatě hnije a na hnijícím mase si pochutnají jen červi. Ty červ nejsi, nežereš ty sra..ky, takže máš hlad, no.

Datum: 10.12.14 18:20

A co návod Jarka Nohavici? *kafe*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.12.14 18:25

A myslíš, že u holek je to jiný? Že každý by chtěl nějakou tu pěknou kočku, zatímco takové průměrné/podprůměrné jsou jenom "dobré kámošky". Je to stejný u obou pohlaví.

Datum: 10.12.14 18:25

Proč jsou víc sexy grázlíci, to by asi uměl vysvětlit psycholog a bude to asi nějak souviset i s nějakým tím biologicky způsobeným atvismem, že jako hajzlík samec spíš uživí rodinu než gentleman a samička to podvědomě cítí atd. Ale tím bych se na tvém místě moc nepitvala, vždyť Ty jsi rád, že jsi slušnej člověk a nehodláš to měnit, a to je dobře. Cílem je sbalit holku, ne se chováním přiblížit hajzlíkům. Mám pro Tebe dobrou zprávu, holky jdou i po hodnejch týpcích, akorát:

1) musí na nich být něco jiného sexy, cokoli, například koníček, ideální je kytara a foukačka, nauč se blues a to pak budeš koukat, kvůli komu budou holky roztávat

2) musíš změnit lokalitu lovu :) - na diskotékách se vyskytují takové taky, ale vzácně - to jsou ty, které tam šly kvůli kámošce, ale nějak se jim tam nelíbí.. takže třeba na cvičné horolezecké stěně nebo na vodě můžeš potkat fajn holky, no a nemusíš se hned dobrovolně stavit do role vrby, aby s nebyl zas jen ten kámoš, můžeš klidně po nějaké co nejdřív "vyjet" - ne nějak drsně, ale aby si všimla toho, že se Ti líbí, dřív, než toho, že jsi skvělá vrba :D

Jo a tu kytaru fakt doporučuju ...nemusíš hned kvůli kytaře a výskytu hodných dívek jezdit spát do lesa a dělit se s kdejakým trampem o půlku deky a ráno stírat rosu na kolejích. Jsou i jiné písně - mně třeba dostávaj do tranzu chlapi, co hrajou Dylana, Mišíka, Hlase... když se sedí a povídá a někdo pak veme kytaru a spustí blues, tak jsou všechny baby jeho :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.12.14 02:08

hmm starsi generace co... souhlas az na tu gytaru. Ja jsem chodil 8 let na klasiku. Stairway to heaven, more than words, beatles a co myslis... jina doba. Jo tak rapovat hip hop. Jasne najdou se, ale uz to neni jak 60s 70s 80s a 90s P roce 2000 to slo s kytarou z kopce. Zas neco jinyho je koncert. Ale kdyz nejsi v kapele tak...A pak taky, kdyz uz jsem mel moznost zene hrat, byla da se rict davno moje- kdyz uz byla u mne doma, kde mam kytaru, ze jo :)

Ale jak pan rika. Zensky milujou, kdyz neco umis. To, ze si dobrej na PC, toho si bude vazit az ve vztahu, to ti nepomuze- o to je to sdulezitejsi pro vztah a zivot celkove. Jsi na vysoke skole? Dnes tam je kazdej druhej doslova. Uz jde jen o rodice, zda maj prachy. Tam je bab hodne. Jestli nejsi, je to co se vztahu tyka urcita indispozice- spousta lidi zacne sexualne zit az tam. Ja jsem to tak mel. Az na matfyzaky, ti maj utrum :)

Od: zk
Datum: 11.12.14 07:30

Kytaru nebrat - ono to potom dopadne tak, že Ty bavíš s kytarou společnost a ostatní u toho sladce oblbují ty slečny - vlastní zkušenost :D to jen tak pro odlehčení. Jinak samozřejmě hra na jakýkoliv nástroj ano, je to super koníček a seznámíš se díky tomu s jinýma lidma.

Od: lousa
Datum: 10.12.14 20:09

Ahoj, já ti odepíši z pohledu 18 leté holky. Upřímně ti říkám, že nás, co chceme ty hodný kluky, je opravdu málo. Nikdy jsem netoužila po frajírkovi s autem od tatínka a přeplněným účtem. Chtěla bych hodného, slušného a věrného kluka. Je mi jedno jakou práci bude dělat, hlavně že ho bude bavit. Ale kde takového najdu? Připadá mi, že dávno vymřeli. Nechodím do klubů, nechodím kouřit za školu se spolužáky, a už vůbec se nechodím opíjet několikrát týdně. Denně od spolužaček slyším, jak spali s tím, potom s tamtím. Já spala s klukem jenom jednou, a byl to můj přítel, se kterým jsem byli asi 3 rokem. Připadám si na světě jako zvláštní tvor. Ale nikdy jsem nebyla ovce, která by dělala to stejný co zbytek vrstevníků.

A jinak jak píše faithoncemore o kytaře, s tím mohu souhlasit. Bývalí přítel taky hrál a milovala jsem to.

Od: rexona*
Datum: 11.12.14 00:09

ahoj louzo ! tak mu, hodnymuklukovi napiš - a uvidíš jak ucukne :D:D:D, jak se ti vymluví, že to nejde:D:D:D, já na něm až moc dobře vidím, že není v pořádku:D:D:D

Datum: 10.12.14 20:42

Milý hodnykluku. Chlap nemusí být hajzl, ale musí mít koule.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 12.12.14 00:55

Souhlas !

Datum: 10.12.14 20:57

Zena nevi co chce a neda pokoj dokud to nedostane.

Bud trpelivej. Ono dost zalezi jake typy te pritahuji. Pokud ty na baru- tak tam je jasny, ze frajirci, kteri se vyznaji te asi predbehnou. Vyskyt šlápot jak takovym holkam rikam je vysokej. Tyhle typy nejsou pro tebe a ty nejsi pro ne. to by ti fakt vadit nemelo. Svet se v tomhle nezmenil. chci holku na jednu noc- tak jdes do podniku ve meste, kterej je tim povestnej. V podstate vsechny tanecni kluby s predrazenym barem.

Fajn potrebujes hodnou holku. A ted kde jsou hodny holky, ze jo. Tak predevsim existuje neco jako seznamka, kde diky skypu, facebooku maj velkou sanci, ze nebudes chodit naslepo.

Dale existuji konicky a kolem nich se sdruziji lidi- tam vznikaji vztahy- protoze maji stejnej zajem.

Dale existuje neco jako pick up. Gugluj a precti si ty hemzy. Proste kryndy pindy o tom jak sbalit holku, co od chlapu cekaji a nejspis se dozvis duvod, proc se u šlápot nechytas. Nesmis se podle tech kecu ohybat- nemenit to cim opravdu jses, ale brat to jestli se nedozvis neco k tomu kym jsi- proste se nemen, jen pokud te tam neco oslovo to k tomu kym jses pridej. NEBER to proste vazne.

Ze sve zkusenosti co jsem vypozoroval: Oblicej- je moc a moc dulezitej, protoze vypadas tak jak si zaslouis, nebo-li ti kym jses. Nebo-li Arnold Schwarzenegerse svoji povahou nemuze vypadat jak Woody Allan a naopak- vsechno proste sedin a je v harmonii. Vyjimky jsou, ale to jsou nejake hricky prirody. No a stejne tak funguji i páry. Lidi co jsou spolu roky, 50ti leta a hlavne stastna manzelstvi atp, tak ti 2 jsou vsimni si vizuaelne kompatibilni. Pokud mas takove rodice a jsou stastni- vsimni si, jak krasne k sobe pasuji. To je dalsi pomucka. Proste je zbytecny- pokud to neni jen o sexu- snazit se o nejakou, ktera neni tvuj protejsek. Pozor: muze se ti libit, ale to s tim nema co delat. Zkus se na holky ted divat takhle: Opravdu stojis o tu a tu? Najit k sobe kompatibila je tezky pro kazdyho a nekdo to nepochopi do konce zivota a ztraci cas ve vztazich, ktery od zacatku nemaji sanci. Jenomze cas ve vztahu neoseres a vsechny rozdily vypluji na povrch. Holka, ktera se fyzicky a psychicky bude libit tobe a bude to ten spravnej protejsek, tak te se budes libit taky.

Podivej na holky george clooneyho: Vsimas si ty spolecny rysy? Uz podle toho vidis jasne s kteryma chodil chvilku, s kteryma dlouho...cim vetsi podoba, tim delsi vztah. Google- clooney girlfriend

Fadni clovek, ma fadni ksicht a hleda fadni holku s fadnim ksichtem- receno hnusne.Mel by- takovy ma karty jestli chce byt stastnej- a protejsek s nim. Takovej ma taky nejvetsi vyber. Vsimas si treba jak gott a ta jeho manzelka- jak se k sobe hodi? I pres ten vekovej rozdil. Dle meho to ale uplne pravy orechovy, ale uz tam ksichtova kompatibilita je. Zpevacka Eva Pilarova a ten jeji se taky k sobe hodi. Ja uz mam pro to cit. Neplet si to s dvojcatama :)

Shrnuto: Neztracej v hledani dlouhodobyho vztahu cas s cacorama a nekompatibilama. Cacora, hleda cacoru. Nejsi cacora? Tak jejich radar te vynecha a naopak! Nezapomen, ze slusny holky jsou stydlivy a skoro nikdy neudelaji prvni krok. Nemuseji se dokonce ani na tebe usmat- to samotne uz ber jako obrovskej signal, ze ma zajem o to, abys otevrel hubu. Spousta lidi se mnou nemusi souhlasit, ale ja to tak mam vypozorovany

Ohodnoceno: 4x

Datum: 10.12.14 21:31

No a taky ctu, ze mas kamosky. Tak divej, jestli se ti libily a znate se dlouho a ty jsi se nevyjadril... tak sorry je jasny, ze to udela i na hajzlu s tim, kterej to udela za tebe. a jestli ti to i rekla, tak je dost blba, protoze tohle my chlapi nesnasime. Jenom ty muzes hoblovat spinu na hajzlu ne? Ta ktera hobluje v ten vecer co se seznamila na hajzlu, je pro mne stetka. Jak si zrovna ty mas s takovou vrznout, kdyz to sam neuznavas.

HELE sebevedomi ti odchazi kamo. Takze: Ty jsi ten kterej je chytrej, necim v zivote chce byt, nebere to povrchne atd- vis co jses ne? Takze bys mel vedet a opravdu si o sobe jak se rika vic myslet- to holky mimochodem maji rady. Neni zadna indispozice, ze vis vic, nez jekej motor ma BMW. Obrat to: Ty jsi borec a diky tomu, ze jsou kolem tebe spiny co soustaji na hajzlech, mas smolika. A ne woe, ze ty jsi ten divnej. To at te ani nenapadne. Tim bych rozhodne zacal ! To neznamena, ze jsi namyslenej frajirek :) Jinak si vsimej, ze frajirci ojedou kde co- primarne jim jde o sex. To je jejich vyhoda. Je nezajima co zvatlaji holky- prizpusobi se, lzou atp. ani jestli je to jejich typ je nebere. Berou co je dle situace. A ze casto maji tu nejhezci. Nikdo jinej nez frajirek neprisel- treba.

Jo a jeste bych rad rel, ze milujici zena je tvor, kterej se prizpusobi vsemu- jeste to maji rady. I v sexu. Mas rad to a to, nebo vzrusuje te to a to? Ven s tim, kdyz te miluje, kompatibil pujde do vseho a vetsinou se ji to taky bude libit. Diky tobe to proste jenom objevi. I spolecnej konicek to muze byt. Ja bych sel cestou seznamky, protoze lidi co tam nehledaji sex na 1 noc, maji stejnej problem jako ty- to je obrovska vyhoda. A fotka rekne strasne moc. Dneska uz to neni ostuda, prave ze tam dnes chodi uplne vsichni a napr muj super kamos kurevnik, co si pocita zarezy, je na ni pecenej varenej. Pejskarky, umelkyne, hipisacky, ucitelky... jdi do toho a neboj se ozvat nebo nechat se pozvat i od starsi, kdyz "to" tam bude. Me do taju lasky zaucovala krasna 40tka co byla na zajicky.

Od: kklaban
Datum: 07.01.16 23:32

Perfektní, jak si to napsal

Datum: 10.12.14 23:49

ahoj - bohužel je to tak, kluk "vrba", slušňák atd. není pro holky zajímavý - ale to neznamená, že musíš být grázl a frajírek, abys je zaujal... chce to být trochu nedobytný, nevnucovat se, nebýt ten, co je vždycky po ruce... být něčím zajímavý a trochu nedostupný - pak se o tebe začnou zajímat samy... mám v okolí jednoho kluka, je moc hodný a slušný, rozdal by se, pro každou dělá první poslední, a výsledek? každá ho využije a pak se na něj vykašle... je to tak, holky přitahujou spíš kluci, kteří jim něčím imponují, ke kterým můžou vzhlížet - na tomhle budeš muset zapracovat, být hodný a slušný opravdu není "sexy", bohužel...

Od: petr02
Datum: 10.12.14 23:52

Je to naprosto normální. Určitě by se na tohle dalo napsat stovky filosoficko-psychologickejch stránek textu, ale nemá to smysl.
Samozřejmě kdybys někdy trochu změnil chování a byl více cholerickej a dominantní, tak bys asi nějakou ulovil, ale tohle jsou vztahy na krátkou dobu. Trvalé vztahy vznikaj z náhody a je třeba mít prostě štěstí a ozvat se ve správném momentu. K Tobě se bude hodit spíše submisivní introvertka, takže musíš hledat v těchto vodách, introverta většinou poznáš již pohledem. Musíš čekat, koukat se kolem sebe a čekat a čekat a počkat si dokud se někdo neobjeví. Rozhodně nedoporučuji se nějak přetvařovat a měnit se, buď takovej jakej si a to i kdybys měl být sám dalších deset let.
Mimochodem není Tvé jméno Richard? Připomínáš mi jednoho kluka, který podobný problém řešil kdysi na jiném webu a ten problém, styl psaní a popis by celkem odpovídal, ale asi budeš někdo jinej.

Od: balua
Datum: 11.12.14 04:47

Omlouvám se, ale podle mě je na Tobě něco asexuálního..

chlap může pěkně vypadat, umět mluvit (ukecat holku), mít charisma, nebo i ten majetek. Ty pravděpodobně nemáš z tohoto nic, čím by jsi zaujmul, a na to, že jsi moc hodný se vymlouváš. l hodní kluci mají přítelkyně. Máš nějaké koníčky? Choď tam, kde se zdržují slečny s podobnými zájmy, byť by to nebyly žádné kočky. To že hledáš holky, které chtějí frajírky a ty se stylizuješ do jejich vrby je tvůj problém, ne jejich.

Datum: 12.12.14 00:38

balua...nejen tys to trefila...mně to včera smazali, protože jsem byla ještě trefnější

Datum: 11.12.14 05:06

V tom máš pravdu. Děvčata asi přitahují takoví ti frajírci, kteří se vyznají. Za mého mládí chodil k muzikám kluk, no kluk, on už byl ženatý. Ale manželku nechával doma s malým synem. Vyšší, štíhlý, mandlové oči, tmavé delší vlasy, což se tehdy běžně nenosilo. Bílou košili, černé kalhoty. Krásně tancoval, uměl se pohybovat a uměl se bavit. Měl prostě nějaké charisma a děvčata mohl mít, na kterou si kývl. Přiznávám, i já jsem byla paf, i když jsem si to nechtěla přiznat. Ale prostě ti naši "obyčejní" kluci ve srovnání s ním neobstáli.

Dneska už není mezi námi, umřel mladý a já si občas vzpomenu, jak nám, svobodným holkám, ten ženáč dokázal hnout osrdím, když se objevil ve dveřích sálu. Proč, to vážně nevím, měl asi nějaké kouzlo.

Ale myslím si, že pokud holky procitnou ze svého poblouznění, budou si vážit hodného, slušného a vychovaného kluka. Tak se neboj, Tvůj čas ještě přijde. Hlavně se nechtěj změnit a vyrovnat se těm frajírkům, to by byla škoda. Hodně štěstí. Jaga.

Od: torpedo8
Datum: 11.12.14 11:27

Vůbec neposlouchej ty, kteří říkají, ať zůstaneš jakej si. Ty prostě musíš začít SEXUÁLNĚ ŽIT! Klidně se přetvařuj, pokud na to nějakou ulovíš, tím líp. A až se ti to povede a ty budeš mít cca půlrok slečnu, tvá cena stoupne stejně jako sebevědomí - a holky budeš muset odhánět ty ;)

Je to o tom hlavně nějak začít, první kroky jsou nejtěžší, ale pak si začneš vážit sám sebe a uvědomovat svou cenu - a vše se změní.

Měl jsem to stejně jako ty, ale šel jsem na diskošku s KÁMOŠEM, který mě seznamil se svou holkou, která měla kámošku, která byla single. Tak jsme byly prostě 2 páry, oni nás prostě k tomu sblížení dá se říct dokopali, kámoš mě pořád pruboval, ať ji dám konečně pusu nebo vyzvu k tanci a prostě mě hecnul.. tak jsem to udělal - no bylo to úplně něco jiného, nevím, kde se to ve mně vzalo - ale jsem tomu kámošovi nesmírně vděčný. Teď jsem jako on - užívám si co to de :)

Najdi si taky takového kámoše - většinou s tím nemají problém, někoho ti dohodit... řeknou ti co a jak - rozhodně ti pomůžou víc než my tu na poradně :)

GL

Datum: 11.12.14 12:36

ale klid. Ženské priority se časem mění. Když je holkám 17, tak chtějí kluka hlavně podle toho, aby byl pěkný a zajímavý.

Ve dvaceti se už začíná objevovat i materiální stránka věci.

V pětadvaceti už materiální stránka vede.

A co se stane, když je ženě třicet, je nezadaná a dozví se o volném chlapovi? Sem s ním!

Ohodnoceno: 3x

Od: dfdfdd
Datum: 11.12.14 23:17

Je mi 37 ... jsem hodný...a pod.. stejně jako ty...

pokud se sám nezměniš..budeš stále, stále stejný..a sám..jako já...

jedno jsem ale už pochopil...jsem hodný...ale ne blbý... ..Každému dám šanci..ale když zjistím, že mě chce někdo přechytračit...tak má už u mě smůlu...za chvíli už bude 8 miliard. lidí..není čas na druhé šance..

ve svém nitru a pro své nejbližší buď stále stejný to by ses pak jen trápil, ale pro druhé musíš být hercem...Bohužel...jinak to v tomto světu nejde..

Datum: 12.12.14 00:34

@dfdfdd...a nespočívá náhodou tvůj problémek v tom že tě "holky chtějí jen přechytračit"? V tom, že si to namlouváš?

Od: dfdfdd
Datum: 12.12.14 22:14

snad...

Datum: 12.12.14 23:22

- a jak to je, když je hodnej kluk krásnej?

Datum: 13.12.14 00:57

Tak to jsme se teď dostali do úplně jiný ligy kocoure, takovej se bere všema deseti

Od: jindrich*
Datum: 13.12.14 02:08

Tak buď rád, že jsi na to přišel tak brzo. Kraď, zabíjej, podváděj, chovej se jako svině nebo alespoň prase a bude z tebe president ČR...

Od: czello
Datum: 26.12.14 03:27

tohle je, jako bych to sám psal...s tím rozdílem, že jsem měl 7 let vztah a je mně 28. Ale bohužel musím potvrdit, co píše tazatel - být hodný znamená obecně nevhodný na vztah (ano, taky mám hodně kamarádek, se kterýma vím, že prostě nikdy nic víc nebude). Proč tomu tak je, je mně záhadou. A nejlepší na tom je, jak si pak tyto slečny stěžují na své přítele (např. na to, co jsi napsal), ale s člověkem, který by toto nikdy neudělal, prostě nebudou.

Datum: 26.12.14 11:46

Potvrzuji, že je to tak. Grázlíci jsou prostě sexy. Mě tedy taky nikdy nepřitahovali slušňáci, ale abymě podváděl na každém rohu, to už je trochu moc. Já mám manžela, který byl v mládí grázlík, dnes je mu přes 30 a je spíše hodný, což je ideální vývoj vztahu. Nosí mě na rukou a dělá mi i tu vrbu, ale před deseti lety by to do něj nikdo neřekl. Ostatně ani já jsem nebyla žádná světice. Pak znám dva kluky, jako jste Vy, a oba jsou celý život sami, jednomu je přes 30 a druhému 26. Neztrácej čas s kamarádkami, se kterýmy nic nebude. Poradila bych Ti asi seznamku. Vím, že jsou i holky, které hledají hodné kluky. Ale musí o sobě ti hodní kluci dát nějak vědět, prostě zvýšit svůj akční radius. Mysli víc na sebe, míň na spokojenost okolí a pomáhání slečnám v nesnázích. Zaměř se prostě na balení, ne na kamarádění, z toho ve Tvém případě nic nevzejde. Rovnou se s někým seznam a pozvi slečnu na rande, tak aby bylo jasné, že je to RANDE a ne zpovědnice. Jistě Tvé vlastnosti někdo ocení, i já bych je ocenila, ale bohužel až teď v pozdějším věku (29 let). Problém je, že hodní kluci časem přijdou o sebevědomí, protože nemají úspěch, a to je pak tragédie. Takže nevěš hlavu a vyraž na lov. Btw. romantika pořád frčí víc, než sex na záchodcích. Akorát se musíš začít pohybovat v jiné společnosti.

Od: czello
Datum: 26.12.14 17:29

Vím že máte pravdu, proto jsem na tom už zapracoval, akorát jsem ještě neměl štěstí na tu pravou. Ale jednou se podaří Navíc, s každou schuzkou se sebevědomí zvyšuje, protože už jenom to, že někdo přijme pozvání, je v tomto případě úspěch.

Datum: 26.12.14 21:26

Dobrý den, odpovím tak trochu z pohledu těch "kamarádek". S tím rozdílem, že já bych nikdy s nějakym grázlíkem chodit nemohla...Mám a měla jsem pár takových kamarádů, kteří byli jako ty. A k tomu navíc možná ještě s nízkým sebevědomím. Začala jsem se s nima bavit, protože oni neměli problém se mnou, takže jsme prostě navázali konverzaci, po tom, co mě s nima seznámil třeba jejich známej. Většinou to bylo dál tak, že jsem je pak zase párkrát potkala, přidali si mě na facebook a časem jsme se bavili víc a víc...A tady vyvstává ten problém- od začátku jsme se bavili jako kamarádi! Já jsem od nich nic nečekala, počítala jsem s tím, že oni ode mě taky ne...Prostě jsem se bavila s tím, kdo se chtěl bavit se mnou...a časem se z toho stal trochu bližší vztah na kamarádský úrovni...Nepřemýšlela jsem o tom, co dělám...proč taky, prostě dva lidi, kteří spolu tráví čas, nic víc. Později to ale několikrát dopadlo tak, že jsem zjistila nebo mi sami řekli, že ke mně něco cítí. Kdyby mě oni už od začátku přitahovali, tak by to asi tak nedopadlo a na to, že se se mnou začali bavit bych pohlížela jinak...ale na druhou stranu- kdyby mi na začátku dali najevo, že se jim líbím a třeba mě místo na "sešlost s kamarádama ze školy" nebo lasergame pozvali na rande, dívala bych se na ně jinýma očima...Ale zpětně, z vrby na přítele, cesta nevede...Jestli navazuješ vztahy s holkama tímto způsobem, tak se nediv, že u nich nemáš štěstí. Protože když nejsi model, frajírek nebo milionář a máš o nějakou holku zájem, tak by měl první krok přijít z tvojí strany...:)

Datum: 07.01.16 23:07

v dnešni době 2016 jdi radši oslovit prostitutku a když maš auto tak ta prostitutka tě sama oslovi a vojedeš ji v autě

Od: kklaban
Datum: 07.01.16 23:19

hmm. Tak přesně takový, jako ty jsem býval já. Co se týkalo holek, tak vždy jen maximálně kamarád...dnešní holky musí chlap alespoň jednou za den zmlátit, kurvit se na každým rohu, chlastat, hulit trávu, přiblble se oblékat a machrovat, jinak je asi OUT.

Datum: 08.01.16 11:25

- to já bych se taky mohla zeptat - proč mají smůlu hodné holky , ne? - proč se pořád mluví jen o klucích?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.