Záhada hodné holky

Od: Datum: 10.12.14 16:23 odpovědí: 6 změna: 10.12.14 19:44

Zdravím, mám kamarádku - známe se asi dva roky ale nikdy jsme se spolu moc nestýkali. Ale občas jsme si psali. No a poznal jsem kamarádku se kterou si píšu skoro pořád, rozumíme si a to je asi kámen úrazu. Ta má kamarádka, co jí znám dlouho (zná se s tou kamarádkou co si s ní rozumím), tak nějak na mě asi změnila názor, nebo si to nedovedu vysvětlit - je fakt, že mě vídá častěji. Pořád mě terorizuje zprávama a celkově je na mě děsně moc milá a chová se uplně jinak - prostě jí "nepoznávám", pokaždé se ke mě chovala jako k ostatním. Asi je dost možné, že si přečetla, co píšu té kamarádce, nebo to, že mě vidí častěji a vidí mě z jiné stránky, než si myslela. Ale spíš zastávám názoru, že chce, aby se nestalo nic mezi mnou a tou, se kterou si tak rozumím a ve finále bych byl zase sám a neměl ani jedno ani druhý. Co myslíte, je to možné, nebo je to "scifi"..? Zajímají mě vaše názory :) děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.12.14 18:40
avatar

Napadá mne, že by mohla vědět něco, co by se Vám nemuselo líbit. Ale nemá smysl hádat, co si myslí Vaše kamarádka. Zeptejte se jí!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: faithoncemore*
Datum: 10.12.14 18:48

Opravdu to vypadá, že Tvá dávná kamarádka nechce, abys začal chodit s tou novější, co si sní rozumíš.

Může to bejt sice tak, že až teď, kdy hrozí, že budeš zadanej, si uvědomila, že by tě vlastně chtěla pro sebe.

Ale bohužel se mi zdá pravděpodobnější ten horší důvod, že to prostě tej druhej nepřeje, jen to chce překazit, třeba jen proto, že ona zrovna teď nikoho nemá, některé holky takové potvory jsou.

Ale je to jen první dojem cizí osoby zvenčí, ju?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 10.12.14 19:06

Děkuji za názory. Ta má "dávná kamarádka" nikoho nemá ale je to z její iniciativy - je pěkná, může mít spoustu kluků. To je fakt ale zase není tak podlá. Znám jí celkem dobře ale nikdy ten kamarádský vztah nebyl tak intenzivní jako teď. Možná žárlí na děvčata kolem mě. Ale nebyla by to schopná udělat své kamarádce. Netuším, ale možná si fakt zachraňuje situaci a snaží se mě odklonit pro sebe.

Od: faithoncemore*
Datum: 10.12.14 19:17

...promiň, jsem velkej fanda seriálu Přátelé a vybavil se mi teď se smíchem Chandler, kterej by Ti (tak jako Rosovi) řek: "Ach, jo, dvě sexy kočky mne milujou a moje briliantový boty mne tlačí" :D ...ale Tvé rozhodnutí nepovažuju za lehký, to ani náhodou. Tak snad si představ - postupně u obou, jak s tou jednou jakože už chodíš a jdete třeba z kina a mačkáte se k sobě a chichitáte se a potkáte tu druhou a ta druhá se na Tebe smutně kouká. Čí smutek by Tě více bolel?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.12.14 19:44

Ano. Na to tak nějak narážím :) ... jenže vztah je dost závazek žeano :) Měl bych si asi promluvit s oběma. Když jsem té dávné kamarádce dal nedávno prostor aby se mě zeptala na cokoliv tak otevřela mou historii. Dost chodila okolo horké kaše a abych to zjednodušil, tak se mě zeptala prakticky na to, jestli jsem zadaný. Každopádně děkuji moc za názory! :)

Datum: 10.12.14 19:02
avatar

Může to být žárlivost i závist, že o Vás jiné děvče jeví zájem a toto se cítí odsunuté na vedlejší kolej. V každém případě si ujasněte své city a pocity a těmi se řiďte.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.