Existuje nealko víno?

Od: Datum: 08.12.14 12:28 odpovědí: 7 změna: 09.12.14 01:27

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli existuje nealkoholické víno? Těhotná kamarádka o tom mluvila, tak bych se chtěla informovat o dostupnosti. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.12.14 12:42

Prodávávali ho v Bille. Jednou jsem ho koupila a byl to docela blemc. Možná se už dnes dělají lepší.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.12.14 01:27

Chi, vybavila se mi scénka z Přátel, jak jim zhublý bývalý spolužák (Brad Pitt) přinesl dietní dort a podával jim ho se slovy: "Není tam mouka, není tam cukr, není tam mlíko. Není to dobrý. Vyhoď to..."

Datum: 08.12.14 13:03

Dobry den, existuje, ale je to celkem hnus, tedy to, co jsem ochutnal. Jeste mame jeden kus doma a manzelka si radeji da decku normalniho. Plodu to neskodi.

Datum: 08.12.14 18:23

Raději jednorázově skleničku dobrého vína nežli nějaký pochybný patok s názven nealkovíno! To už raději Vineu nebo Marku!

Ta sklenička vína neuškodí,teda za předpokladu že nebude každý den až do porodu!

Od: asd*
Datum: 08.12.14 21:53

Existuje a je i dostupné. Ale nikdy jsem neochutnal, přeci jen veselá nálada z toho není, tak jsem pokaždé zvolil radši klasiku. Kdybych byl těhotný tak bych se vínu vyhnul, nebo něco lehkého do 10 voltů a max. půldecku na chuť. Jsou i dobrá vína kolem 7 voltů.

Vineu ne, ta současná je hnus.

Od: kosma
Datum: 08.12.14 22:49

To už je lepší nealko "šampus" tuším Bohemka kolem cca130.- Kč předražená limonáda ale když je nějaká příležitost tak si žena dá.Alkohol jí nedělá dobře.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.