Problémy s erekcí

Od: Datum: 07.12.14 11:40 odpovědí: 6 změna: 17.03.17 16:34

Dobrý den,

mám takový problém je mi 22, mám problém se stopořením údu během sexuálního styku. Když masturbuju sám, tak je vše jak má být a tento problém nemám, ale v tu chvíli, kdy mám mít styk s přítelkyní, jsme krátce spolu, problém nastane a penis je ochablý a nechce se za žádnou cenu postavit a být aktivní. Myslím si, že to není zdravotní problém, že to je problém, který je v mé hlavě. Nevíte, co to je? Jak tohle odstranit? Setkali jste se s tím? Kdy to pominulo?

Docela to mému sebevědomí nepřidá a není mi to příjemné, ale nevím jak dál,

Prosím za jakékoliv rady, které jsou smysluplné...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: janplinto*
Datum: 07.12.14 11:42

Zpomalit, uklidnit se, nechat přítelkyni, ať si pohraje. *kafe*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.12.14 11:51
avatar

Z vlastní zkušenosti mohu říci, že se mi to v životě stalo asi třikrát a vždy, když mi na tom moc záleželo a chtěl jsem být "pořadný chlap". Je to opravdu psychický blok, zcela určitě to není fyz. funkční problém. Zkus k tomu přistupovat tak, že nemusíš nikomu ani sobě nic dokazovat a spíše k tomu přistupuj tak, jako při masturbaci, tz. , že si vše užíváš a máš z toho jen příjemné pocity. Já vím, lehce se to píše, hůře provádí, ale věř, že po čase ti to půjde. Držím palce a neber svoji sexuální výkonnost příliš vážně a pokud máš dobrou partnerku, zak to pochopí a sama ti pomůže tak, že budeš bez problémů fungovat. Hlavně si již kepředu neříkej, že zase zklameš!

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 07.12.14 12:05

Asi se to stalo většině z nás , vyhoď z hlavy že zrovna teď musíš , opravdu nemusíš partnerka to pochopí , ono se to povede jindy nebo za chvíli a pak bude vše OK .Zdar.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 07.12.14 14:34
avatar

Jak říkáte, je to ve vaší hlavě. Můžete buď problém řešit pomocí sexuologa, nebo zkusit metodu, kterou doporučuje dr. Kratochvíl (Terapie funkčních sexuálních poruch): Zakažte si na čas pohlavní styk, tedy ten úplný závěr, který vás neurotizuje natolik, že selháváte a zůstaňte jen u mazlení. Domluvte se na tom s přítelkyní a vysvětlete jí, že vám na ní tak záleží, až se vám děje tato nepříjemnost. Buďte s ní v posteli, dělejte vše, až po vlastní koitus.

Až se uklidníte a bude si jist erekcí po tom měsíci, půjde to samo. Možná, i dřív. Během mazlení s erekcí nebudete mít problém, když budete vědět, že ke koitu nedojde a podaří se vám odstranit takto tento psychický blok.

Jakmile se párkrát zadaří, problém odplyne sám. Neuspěchejte to a dejte partnerce pocítit, že porucha není u ní, aby si nemyslela, že ji nevzrušujete, ale naopak, že vám na ní až moc záleží.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: faithoncemore*
Datum: 07.12.14 19:17

Někdy pomůže trochu ubrat v tréninku..

Ohodnoceno: 2x
 
Od: masturbator
Datum: 17.03.17 16:34

Taky si říkám, jestli to není i vina toho sledování porna. Tam jsou všechny možné i nemožné věci a pak když přijde na klasický sex s partnerkou, narozdíl od toho porna je to pak taková "nuda". Mám něco podobného a říkám si, že se na porno asi vykašlu a dycky si počkám až na partnerku. A aspon do té doby budu hodně nabuzený:)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.