Důvod ke strachu

Od: Datum: 07.12.14 01:54 odpovědí: 10 změna: 07.12.14 18:46
Ahoj, taková drobná otázka pro muže zde na poradně. Co by vás vedlo k tomu, abyste se báli nějaké dívky,ženy? Trochu zvláštní otázka, já vím,ale mám k ní své důvody. Děkuji.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.12.14 02:47
avatar

Snad kdyby mi bylo osm let a matka na mě přišla se sekerou, tak se možná ženské bát budu. Ale jinak nee...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: moto®
Datum: 07.12.14 06:06
avatar

Třeba zubařská vrtačka v její ruce...

doplněno 07.12.14 12:30:

Dotaz se dá různě interpretovat, jak někdo psal, mohu se bát ozbrojené ženské, já se třeba zase svého času bál finančačky která mne podle dusila, tedy spíše jsem se bál, že mne vytočí tak, že ji zaškrtím a dostanu doživotí :(

Chápu ovšem dotaz tak, že jde o nějaký strach v rámci seznamování, zjevně si někdo tak říkajíc netroufá a jeví se to jako strach. Což je dost běžné a u nás mužů nejde o strach fyzického rázu, ale spíše o obavu, že budeme odmítnuti nebo přímo zesměšněni a to naše ego velmi těžce snáší. Takže se stává dost často, že velmi krásné nebo chytré holky hledají hůře partnery než ty méně vyzbrojené.
Může ovšem být i jiný druh strachu, jsou tací, co mají doma uhádané hydry a přitom nesnáší rádi konflikty, takže se své bytné svým způsobem také bojí, tedy jejich špatných nálad.

V každém případě by možná bylo vhodné, malounko dotaz ještě upřesnit.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: janplinto*
Datum: 07.12.14 08:50

Není to ani tak strach, jako spíše totální odpor a stoprocentní ztráta případného zájmu - cigareta v ústech nebo v ruce. *kafe*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.12.14 09:24
avatar

Mě by k bání se vedlo například kdyby mě bezprostředně ohrožovala nějakou zbraní.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.12.14 09:39
avatar

no já bych řekl, že není strach jako strach.

Jsou strachy, které nás chrání před nebezpečím. Ty mají svůj smysl, protože nás nutí k opatrnosti. Nikdo není úplně bez obav, když má přejít frekventovanou silnici. Nebo určitě taky znáte restaurace kterým je lepší se vyhnout a podobně.

Takové strachy jsou namístě.

No a pak jsou strachy, které si lidi vymýšlí sami. Těm se prý říká fobie. Někdo se bojí pavouků, někdo nájezdu mimozemšťanů, někdo si nesedne do letadla protože by s ním určitě spadlo a tak dále.

Vy píšete o strachu ze ženy. Který z těch dvou druhů strachu cítíte? Ten strach, který vás nutí k opatrnosti nebo fobii?

Jasná věc. Jestli je vám přes šedesát a vyhlédla si vás mladá, dvojnásobná vdova, pak se jí raději zdálky vyhněte.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: faithoncemore*
Datum: 07.12.14 18:46

Nemohu se zbavit dojmu, že tazatel není muž, který se radí se s Vámi, s muži o svém strachu. Zdá se mi spíš, že je to žena a potřebuje poradit, jak vylekat nějakého muže :D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 07.12.14 09:44
avatar

Dobrý den, já se preventivně bojím všech dívek a žen - vypadají sice také jako člověk, ale není to žádná jistota, že i tak uvažují. Ale, tuto odpověď nemusíte brát tak vážně. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jumba
Datum: 07.12.14 10:38

Vyhýbám se hlavně slečnám, které si jdou tvrdě za svým zájmem. Neberou potaz, že protějšek o její osobu nemá zájem. Jsou vytrvalé, nahánějí Vás. Jsou všude kde jste Vy, jako náhodou, vnucují se. Jak se říká "vyhodite je dveřmi, ony se vrátí oknem."

Když neopětujete jejich city, tak se dokážou pěkně mstít a je jim jedno, že třeba zničí jiný vztah, jen když dosáhnou svého.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.12.14 14:22
avatar

Pánové, je jediný typ ženy, které by se měl vážně bát každý chlap.A to je odmítnutá, zhrzená milenka. *cert*

Ohodnoceno: 4x
 
Od: moto®
Datum: 07.12.14 15:16
avatar

A co opuštěné zhrzené manželky? Jsou případy, že bejvalka obere tak, že jediné štěstí postiženého je, že nemá kůži na zip, páč by odešel i bez ni.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.