Zaseknutí vývoje vztahu

Od: Datum: 05.12.14 16:28 odpovědí: 8 změna: 05.12.14 23:52

Dobrý den, mám takový dotaz na vztah, jako jestli má nějakou budoucnost nebo to skončí kamarádstvím. Začátkem semestru jsem potkal na škole slečnu, chvíli jsme si povídali, byli spolu několikrát venku, stále to bylo všechno takové spíš kamarádské, ale nevím co se pak stalo, ale celý vztah se tak nějak rozjel až v druhé půlce října. Držení za ruce, objímání, první polibky, hlazení a skončilo to začátkem listopadu francouzským polibkem a mazlením (bez nějakého sexuálního podtextu).

Jenže od té doby se vztah "zaseknul". Neděje se nic nového, povídáme si, občas se obejmeme, políbíme, pomazlíme, ale stále je to vesměs to samé a nevypadá to, že by se to nějak mělo v blízké době změnit. Ona se ke mě teda tulí, já jí mám také rád, ale přijde mi to jako že jsme spíš kamarádi, ale kamarádky mě takhle jako ona nepřitahují a ty nemám touhu objímat ani líbat :)

Vlastně nevím co chci, měl jsem už několik známostí, většinou to začínalo sexem nebo byl sex po pár schůzkách, tohle je pro mě něco jiného a navíc slečna stále vypadá dost nedobytě a stydlivě. Přijde mi, jako by jí někdo ublížil a ona nevěděla, jestli mi může věřit. Možná může jít i o nedostatek zkušeností v oblasti vztahů, nevím. Ano, jsme docela daleko, doteky nám nevadí a oba je vyhledáváme, jenže to všechno šlo tak strašně rychle - od prvního chycení po mazlení to nemohlo být ani 14 dnů a od té doby už měsíc stále nic nového.

Rozhodně se s ní nenudím, ale bojím se, aby to neskončilo tak, že si spolu budeme chodit jen povídat nebo navštěvovat kino. Samozřejmě si všichni myslí, že spolu dávno spíme, nebudu říkat, že bych nechtěl, ale v tuhle chvíli něco takového na Ní vybalit nemůžu, stále občas vypadá dost nejistě a prostě stále necítím, že by byl už správný čas něco začít. Jenže jak říkám nerad bych, aby se z tohohle stal nějaký stereotyp. Poradíte?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: 111®
Datum: 05.12.14 16:38

tak jí sděl, že chceš sex...a uvidíš..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.12.14 17:38

"slečno muhu se vás na něco zeptat?...Mrdáte?!" :D

neee sranda,neni nic jednoduššího než jí napsat nebo se zeptat jak ona bere váš "vztah"prostě si otom popovídat ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.12.14 17:51

v každý kabině máte tel.poruchy výtahu

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lukasz
Datum: 05.12.14 18:16

Prostě - na sex se jí ptát nechci, jsem přesvědčen že je na Ní stále brzo, zkrátka potřebuje se ještě ujistit, že mi může věřit. Z psychologického hlediska a jejího chování nemá stále tu jistotu, co potřebuje a nějaké ženy se takto zablokují. Zatím jsem se s tím nesetkal a popravdě jsem netušil, že zajistit si něčí důvěru může trvat tak dlouho.

Takže mi nejde o to, že si řeknu do 14 dnů bude sex nebo nic - spíš bych potřeboval nějak poradit, jak naše schůzky zase ozvláštnit. Mě se líbila ta její nervozita, vzájemné oťukávání, moje drobná nervozita z toho kdy jí poprvé chytit za ruku, dát první pusu, poprvé jí pohladit. S většinou holek se tohle stalo během jedné, dvou schůzek. S Ní ne. Šlo to pomalu, stále se to jakoby stupňovalo, takže bylo na co se těšit, být "zdravě" nervózní a teď je to po měsíci takový stereotyp, taková jistota, že oba tušíme, jak to rande asi bude probíhat. I když ona je trochu nervózní stále...

Datum: 05.12.14 18:35
avatar

Z čeho máš pocit, že se ten vztah zaseknul? Stydí se odhalit? Dává ti ruce pryč? Uhýbá? Odtahuje se? Co jí konkrétně vadí? Má tyhle zábrany, i když je krapítek lízlá (opilá)?

Byl jsi s ní plavat? Zkus jí to navrhnout. Uvidíš její reakci. Možná má jen někde jizvu nebo něco, za co se stydí to odhalit.

doplněno 05.12.14 23:17:

Spíš to na mne po tvých odpovědích dělá dojem, že ses zasekl ty. Přece v tomhle nemůžeš čekat iniciativu od ní? :-D Naplánuj pěkný víkend na hory, jeden nebo dva dny za hranicemi nebo k příbuzným s přespáním.

A tomu ozvláštění jedině tleskám, protože abyste si měli co vykládat, chce to nějaké společné prožitky. Výlet s překvapením, sportovní zážitek (lezecká stěna, sky diving tunel, lanové centrum, vyjížďka na koních, bobová dráha, bruslení, cokoliv, co vás dva bude bavit, klidně si vyrazit na hory na běžky na víkend), obejděte všechny krásné vyhlídky, věže a rozhledny v okolí, udělejte si výlet do mořského akvária v Hradci Králové, do jakékoliv ZOO nebo si vyjeďte na vánoční trhy do Berlína či Vídně, je tam krásná atmosféra. Je možné též s dobrovolníky stavět koňské ohrady, jít venčit do útulku či jiné bohulibé činnosti, viz server dobrovolník nebo dobrovolníci.cz.
Pokud jste spíš kavárenští povaleči, pak se koná spoustu vánočních koncertů, představení performančních divadel, výstav, tancovaček, scházejí se lidi hrát deskové hry, městské hry s adrenalinem ap.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lukasz
Datum: 05.12.14 20:23

Pocit že se vztah zaseknul mám v tom, že už se měsíc děje to samé :) Předtím se to tak nějak stupňovalo, teď můžu předem nastínist jak proběhne další rande :)

1. sejdeme se, obejmeme se, možná si dáme pusu, řekneme si ahoj
2. otázka jak jsi měl/a
3. otázka jestli teda vyrazíme
4. někde se zastavíme, koukáme na něco a pak následuje polibek, objetí, mazlení
5. bod 4 se několikrát opakuje
6. někde si sedneme, kde se najíme a opět se opakuje bod 4
7. rozloučíme se, doprovodím jí domů nebo alespoň na metro, dáme si pusu na rozloučenou

Rozhodně mi na tom nic nevadí :) ale docela mě zarazilo, že nejdřív byly jen takový procházky, kdy se nic nedělo, pak se to najednou docela rozjelo a teď už měsíc nic. Zkoušel jsem (opakovaně) jí při objetí chytit na zadku a čekal, že udělá to samé, ale nic. Jako - ten vztah spíš tak jako iniciovala ona, já si myslel, že tohle na vztah nebude, i když se mi líbila, tak mi přišlo jako že nemá zájem, ale očividně měla. Ale od jisté doby je prostě zaseknutá a víc si netroufne nebo nechce troufnout, nevím :)
A k zábranám - Ona moc nepije, ale pivo si občas dá, a po 2 nebo 3 pivech se chová tak nějak stále stejně...

Chtěl bych naše setkání nějak ozvláštnit, aby to nebylo stále to samé dokola. Nemusím jí hned svlíkat :) Ale bazénu se nebránila, když jsem ho navrhnul (ale tam se spíš stydím jít já :) )

Datum: 05.12.14 20:24
avatar

Jezuskote, měsíc se nic dalšího neděje a vy máte dojem, že se vztah zaseknul? Kdyby se jednalo o 2 roky, prosím, ale o takovou krátkou dobu? Proč si neužíváte vzájemné chvilky a řešíte tady toto? Slečna možná nemá potřebu někam rychle spěchat tak jako vy. A věřte mi, že pochybuji, že by do budoucnosti zůstalo jen u kamarádství...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.12.14 23:52
avatar

- a když spolu budete spát, tak už to pak přestane být stereotyp.? Takhle se alespoň máte stále na co těšit, anebo o Vás holčina už tak nestojí a neví, jak Vám to říct. Buď ještě chvíli počkejte, anebo se ji zeptejte.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.