Jak jí mám říct, že jí miluju?

Od: Datum: 05.12.14 13:30 odpovědí: 3 změna: 05.12.14 17:56

Zdravím :)

Asi měsíc si píšu s jednou holkou, která bydlí ve vedlejší vesnici (asi 3km) a chodí se někdy dívat i na náš trénink. Nejdřív jsem to bral jako kamarádství, ale pak jsme si psala víc a víc a já se do ní zamiloval:3 Ještě jsme spolu ale nebyli ani venku :( .Není sice moc hezká, ale o to mě nejde, je hrozně hodná a táák. Mám ale několik problémů. Ten největší, s kterým bych potřeboval poradit, je ten, že nevím, jak a kde ji to mám říct. Druhej je ten, zda to mám říkat rodičům a jestli jo, tak jak. No a ten třetí, že nemáme moc společných zájmů :/ Já sem na sport a ona spíš ajťačka nebo prostě jako, že jí zajímaj počítače (programuje, točí na YT, a tak).

Předem děkuju za všechny rady, zatim ahoj, RQ


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 05.12.14 13:52
avatar

Dobrý den, mám takovou teorii, že když nejde něco vyslovit, tak to jde lépe napsat. Ovšem, v tomto případě bych to považoval za předčasné. Asi stačí mít zájem, slečnu pochválit, snad se pokusit (dát návrh) o tu schůzku a až potom uvidíte, jak to bude dál. Na velká slova je asi ještě dost času - začněte třeba tím, že ji rád vidíte, že je příjemná a sympatická. A i ona se nějak projeví.

Rodičům neříkejte nic nebo jen, že když se to vše podaří, tak budete možná mít holku. Těžko říci, jestli to bude pro ně informace důležitá. Zdravím!

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 05.12.14 14:09
avatar

No, ono to nebude u Vás s tou láskou zase tak žhavé. Pokud dokážete o děvčeti napsat, že jste se do ní zamiloval a zároveň, že není moc hezká, pak zamilovaný asi moc nejste. Já z toho mám dojem, že jste se spíše zamiloval do písmenek od ní. Skuste si méně psát a více se vídat. Pozvěte ji na procházku a poznávejte se. Třeba přijdete i na nějaké ty společné zájmy (muzika, filmy atd.). Uvidíte sám, zda spolu dokážete trávit čas i mimo klávesnici a teprve pak s ní mluvte o svých citech. Abyste ji zbytečně nevyplašil třeba. Pokud prozatím nejde o vztah, pak není důvod to rodičům říkat. Zatím jde jen o to kamarádství.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: donkarel*
Datum: 05.12.14 17:56

Začni tím, že jí pozveš někam ven. Teda teď je zima, ale určitě máte nějaký prostory, kam by šlo jít :D Neříkám hned jí vodit domů, ale třeba do hospody na čaj, do knihovny, do hasičárny,... - prostě někam, kde není moc zima a kde si budete moct v klidu chvíli povídat. Nemyslím si, že jí miluješ, když o vztahu pochybuješ hned od začátku a spíš řešíš proč by to nemělo vyjít a co je špatně :D Prostě až si budete psát, tak jí napiš jestli by s tebou tehdy a tedhy nešla tam a tam...

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.