Odčervování lidí?

Od: Datum: 04.12.14 21:33 odpovědí: 17 změna: 13.02.15 13:06

Dobrý večer, mám samostatné a dost kritické myšlení a nepodléhám zdravovědným a duchovním módám a trendům; nepiju předražený sušený ječmen dovezený z Ameriky, nepiju moč, nespím pod papírovou pyramidou a nemám před počítačem anděla atd.. Ale ze srabství (protože mne bolel žaludek a bála jsem se gastroskopického vyšetření) jsem tak dlouho googlila a hledala výhody a nevýhody klasické a transnasální gastroskopie, až jsem se proklikala někam úplně jinam a několik hodin jsem se zaujetím četla články o parazitech v lidském těle. Zjišťuji, že na toto sama nemám ani po dlouhém přemýšlení zcela jasný názor a že mne zajímají názory ostatních lidí. Trošku mi to přijde přitažené za vlasy, ale na druhou stranu mi to přijde i celkem logické - proč bychom my, kteří se hubičkujeme se svými psy či kočkami, měli být parazitů ušetřeni? A proč by nemohla být pravda, že odčervením by se nám mohlo náramně ulevit od našich všemožných (i dlouholetých) neduhů? Vždyť odčerveným nemocným kočkám se též vždy uleví rázem. Budu se zájmem číst Vaše případné názory na následující odkazy, děkuju.

http://www.caduceus.cz/souvis…-v-nasich-telech-ing-blahova/

http://www.detoxikace-vyziva.…-tele/jak-nam-skodi-paraziti/


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.12.14 21:39
avatar
Lidé od parazitů ušetření určitě nejsou. Jeden veterinář mi vyprávěl, jak z jeho známé na záchodě vyšlo něco dlouhého. Ona se toho lekla, vyskočila a uhodila se do hlavy. Pak za ním přišla pro radu, protože komukoliv jinému se to stydí říct. Napsal jí prášky na odčervení a říkal, že si myslí, že chovatelé zvířat by se měli občas preventivně "odčervit" stejně, jako zvířata..
Nicméně nikdy jsem to nerealizovala..
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 04.12.14 22:03
Sama jsem se odčervila už 2x, protože žiju v opravdu parazity zamořeném prostředí. Před pár lety měla kamarádka ve stádě koní invazi škrkavek, doma má tchán koně, psy, kočky, králíky, stovky kusů ptáků ( holubi, slepice, kachny, bažanti), které neodčervuje, do toho pochopitelně výskyt potkanů.
No zkrátka odčervila jsem se bez porady s lékařem veterinárními přípravky, ovšem nutno podotknout, že se orientuju v účinných kátkách a přepočet koncentrace mi nedělá problém. Nic se mi nestalo, parazity jsem nepozorovala, ale pravda je, že jsem se ve stolici taky nijak výrazně nehrabala. Zdravotní problémy po odčervení nezmizely ani se jiné neobjevily.
doplněno 04.12.14 22:04: Ještě bych zapomněla, že jako dítě jsem byla kvůli roupům odčervená mockrát.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.12.14 22:22
avatar

Četla jsem vámi odkazované články a jsou velmi chytře cíleny na většinovou část populace - první bere od Šumavy k Tatrám většinu běžných dg, pak udělá oslí můstek a rovnou všechny bude přesvědčovat o své pravdě. V google těhle parazitárních hrozeb najdete víc a není náhoda, že jsou to servery především bylinkářské, esoterické ap, prostě tam, kde na tom někdo vydělává. Je to chytrý tah, parazitů se bojí a šítí většina lidí a co kdyby ty jejich potíže odezněly s odčervením? To by bylo milé. Šup a už kupují, co se jim cpe.

Ani druhý mne nikterak nenadchnul.

Není náhodou, že ani jedna z dam nejsou lékařky, ale obchodnice. Na druho stranu, z lékařských kruhů najdete články o tom, že i ti paraziti mohou být prospěšní a jsou názory na to, že toxoplazma chrání před rakovinou či různí další parazité před autoimunitními nemocemi, že i ti parazité umí k něčemu být.

Vermox, kterým se odčervovali lidé, je pěkný dryják na játra. Pyrvinium, které je málo toxické, ale odčerví se s ním leda tak roupi, zas od tasemnice a škrkavek, měchovce a echinokoka nepomůže. Roupy odčervíte česnekem. Na dryjáky preventivně bych se rozhodně vykašlala.

Dělám dobrovolníka v útulku, spolupracovala jsem intenzivně několik let s mnoha útulky a lidmi v nich. Nepamatuji, že by tam některý byl začervený, i když odčervení někteří absolvovali. Za to pamatuji začervenou paní, která měla tasemnici, prý z neumytého jablka a musela se léčit infuzemi.

Myslím, že k odčervení je dobré přistoupit až po dohodě s doktorem z opravdu vážného důvodu, pak vám nějaké mastičky a vodičky většinou stačit nebudou, pokud máte boubele na játrech nebo škrkavky v očích či různé larvy a červy v jiných orgánech, tady už se nasazují poměrně drastické prostředky, jak se toho zbavit a ani operace není výjimkou, protože léky na to nezaberou, takže je dobré se psy si hudlany odpustit. Psy mám moc ráda, ale tedy zásadně se s nimi nepusinkuji a neolizuji, když vidím, co žerou a k čemu čuchají.

doplněno 14.12.14 14:05:

Tady něco zajímavého pro vás, vyšlo dnes http://budejovice.idnes.cz/julius-lukes-reditel-parazitologicky-ustav-ceske-budejovice-pty-/budejovice-zpravy.aspx?c=A141206_2122237_budejovice-zpravy_mbe#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6

doplněno 14.12.14 14:05:

Tady něco zajímavého pro vás, vyšlo dnes http://budejovice.idnes.cz/ju…ium=richtext&utm_content=top6

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 05.12.14 08:17

Vše berte s rezervou, každé tělo je jinačí, jinak náchylné, dědičná dispozice, záleží také na stravě, možná někomu pomáhá slivovička, česnek, papričky, kde žije s kým se stýká a.p. rovněž je zapotřebí podporovat farmauteurické hoby, výrobce, dopravce, lékař, lékarník kapsa pacienta, většinou pomůže občas také ne

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.12.14 11:02
avatar

Kdyby člověk měl brát doslova to, co někdo odhalí a snaží se tím proslavit a vydělat na to, tak bychom nesměli dýchat smogový vzduch, pít upravenou vodu a o potravě, to ani nemá cenu přemýšlet. Jeden odhalí nedobrotu, druhý mu oponuje, jakáže je je to dobrota. Je to tak se vším. ;) Od r.1966 jsem učila ve školkách a nebyl rok, kdy bychom nenašli vši, roupy, škrkavky, občas blechu, která parazity přenáší, svrab se také několikrát objevil. ;) Minulý měsíc měl vnouček ve školce na nástěnce oznámení, že se objevili vši. A minulý týden informaci, že se objevili roupi. Tyto mrchy jsou živá stvoření a žily, žijí a budou žít stále. Je potřeba je pohlídat. Problém je v tom, že záchodové mísy jsou vyráběny tak, že hovínko nevidíme, ihned spadne do vody. Tak nemůžeme kontrolovat, jestli se v něm něco hýbe. *sok* U mě ve školce děti nesměly splachovat. Splachovala jsem já a dost často jsem našla pohyblivého tvora v hovínku Tak jsem to zavedla, protože jsem v přírodě, za keříkem utírala své malé dcerce zadeček a na hovínko jsem koukla. Celá rodina jsme dostali Helmirazin. Dnes už jsou jiné léky, ale parazité byli, jsou a budou, ikdyž se nám to nebude líbit a budeme je nenávidět.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.12.14 12:04
avatar

Jen na okraj: Ebenovi říkal jeden parazitolog, že snad žádný člověk není bez parazitů a že někteřých z těchto parazitů se nejde zbavit.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.01.15 21:24

Asi myslel toxoplasmu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.12.14 12:35
avatar

jj, je to tak. Prý jsme parazity napadení úplně všichni a zvlášť dobře se kterési té havěti daří na hraně očních víček. No ale jestli máte obavy z něčeho horšího, pak zajděte za lékařem. Co jiného se vám dá poradit? Nějaké veterinární odčervovací tablety si raději neordinujte.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pb®
Datum: 05.12.14 17:55
A proč? Účinné látky jsou stejné pro lidi i zvířata. Třeba praziquantel, ten nejbezpečnější a zároveň fungující i na larvy a parazity, kteří nežijí ve střevech, najdte ve veterinárních i humánních léčivech. Tedy v humánních jen těch ze zahraničí, český stát se pořád tváří, že jeho obyvatelé parazity netrpí, kdežto v takovém Německu si je klidně přiznají a schválené léky mají.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: faithoncemore*
Datum: 05.12.14 18:31

Dobrý večer, děkuji Vám všem za Vaše odpovědi. Připadá mi to prostě jako téma hodné pozoru (pozoruhodné). Nic akutního neřeším. Klouby mne bolí 27 let, to si člověk tak nějak zvykne ;) , a slezina tak 10 let, ale většinou to koresponduje s dietní chybou. Nepotřebuji tedy řešit parazity aktuálně, nic ze mne zatím příslušnými otvory nevykukuje :D ale prostě si myslím, že není dobré se tvářit, že toto není jedna z možných příčin lecjakých potíží. O těch víčkách jsem slyšela už dávno a nechápu ženy, které si vesele půjčují řasenky. Myslím, že je potřeba mít na zdravý selský rozum, zdravé sebevědomí a schopnost asertivity a neškodí, když je v rodině lékař (v každé rodině by měl být lékař a právník ). Doktorům je vesměs zcela fuk, co Vám je, jsem už naučena, že pokud od nich něco chci, ať už pro sebe či pro rodiče či pro děti, prostě si to po nich musím asertivně vyžádávat, opakovaně, nedat se. Nebo si na odborné vyšetření dojít i bez doporučení, většinou to jde. Není to výjimečná zkušenost, je to denní praxe (teď právě jako rodina pracujeme na vyléčení tatínka, kterého z nemocnice z klidem propustili, že jako je vše ok, ale tatínek nemůže bolestí a ruku má dvojnásobnou oproti té zdravé, prostě je potřeba navštívit iniciativně pár odborníků a vždy se mezi nimi najde někdo, komu to není jedno, a člověk pak tu příslušnou léčbu dostane. Ještě jednou díky.

Datum: 05.12.14 12:38

S rodiči nyní postupuji "odbreberkovací" kůru, a lá Bláhová, viz. první odkaz. Osobně bych do toho ty peníze nedal, ale naši si to platí a já mám možnost chodit s nimi zdarma (na plasmový generátor) + naši mají doma Zapper (elektrodový generátor) a mám i čas (aktuálně nezaměstnaný).

Léčba zjednodušeně spočívá v zabití "breberek" jejich rezonanční frekvencí, která se pošle od těla plas. genrárotem nebo zapperem. Každý věc, např. i stavba, má svou rezonanční frekvenci (RF) a je-li jí vystavena, rozpadne se. Tj. je třeba předně 1.) otestovat, jaké breberky člověk má a pak mít know-how, 2.) která breberka má jakou RF. Následně ji 3.) aplikovat na tělo (plasma, zapper). Body 1-3 jsou lehce nevěděcké, resp. vědou nevyzkoušené, což je problém (ne že by to škodilo, jde hlavně o čas a peníze).

Po zabití breberek se provádí detox různými chcem. přípravky, u mě např. zinek, přípravky iolais, vitamíny atd., aby se jejich zbytky vyplavily z těla.

Anitihelmetika a podobná chemická svinstva pro mediciální / veterinární léčení parazitů se zde nepoužívají.

Breberek má v sobě každý dost a je to dlouhý a drahý proces. Detox se tak jede vlastně dlouhodobě (1-2 M).

Efekt těžko posoudit. Zatím jsem tak v 1/3 procesu, současně jedu i dietu kvůli váze, hodně cvičím, omezuji pečivo a mléčné (moje rozhodnutí) a vůbec se učím žít zdravě, takže i když výsledek bude cítit, těžko říct, čím to bude (pokud to bude).

Jinak pochopitelně i při případném zabití breberek se můžou vrátit znova - hlavně ze zvířat, případně z blíykých lidí atd,

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.01.15 21:30

Hodně legrační představy.

Ale každý se holt nějak živíme. Podvody jsou asi nejvýživnější.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vladimirpasek*
Datum: 13.02.15 13:06

Jste obětí typického podvodu. Vědecky známý jev, jako rezonanční frekvence, je se samozřejmostí zneužit k prodeji léčebného zařízení. Většina lidí zná efektní demonstrace pokusů, kdy se při rezonančním kmitočtu něco rozpadne. Je to ale extrémní situace (jev destrukce materiálu zvukem). O ZVUK JDE VŽDY (a neznamená to, že by byl ze slyšitelné části spektra), neboť předmět se při rezonanci MECHANICKY ROZKMITÁ. Při dostatečné amplitudě kmitů (intenzitě) může ve vyjímečném případě dojít k jeho destrukci. Navíc záleží i na materiálu devastovaného tělesa. Čím křehčí, tím menší energie stačí k narušení soudržnosti. I v případě nejznámějších takových jevů (rozbití skleničky zvukem o rezonančním kmitočtu, nebo spadnutí mostu pod pochodujícím vojskem) jde o extrém. Zvuk, při kterém se rozbije sklenička, musí mít extrémní intenzitu a NIKDY TO NEDOKÁZAL LIDSKÝ HLAS. A voják si na jakémkoliv mostě může pochodovat jak chce krokem rezonančního kmitočtu a nepraskne pod ním ani lávka se stejným RK, to svede jen pochodující prapor na mizerném mostě (navíc se skutečně musí alespoň blížit jejich pochod s některým z více mostních rezonančních kmitočtů. S rezonancí VŠEHO se setkáváme prakticky nonstop, jen si to neuvědomujeme. Téměř ve stech procentech rezonancí předmětů k žádné destrukci nedochází.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: faithoncemore*
Datum: 20.01.15 04:31
Datum: 20.01.15 09:29
avatar

Na druhé cestě Frič žil u indiánského kmene Čamakoko (Chamacoco) u řeky Paraguay a podle indiánského obyčeje se oženil s dívkou Loray. Ze své třetí cesty přivezl do Prahy indiána Čerwuiše z kmene, který trpěl neznámou nemocí. Ukázalo se, že chorobu způsobují tropické škrkavky a při svém návratu Frič přivezl léky a vyléčil celý postižený indiánský kmen.

In: neviditelný pes

Ohodnoceno: 0x
 
Od: faithoncemore*
Datum: 20.01.15 18:16

To je opravdu zajívavej článek. Díky.

Datum: 20.01.15 19:32
avatar

Ny,

Mimochodem bydlel jsem nedaleko Božínky.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.