Jak vedle sebe sedět?

Od: Datum: 04.12.14 14:32 odpovědí: 5 změna: 04.12.14 19:36

Dobrý den ve spolek. Otázka zní poněkud divně, ale pokusím se o vysvětlení. Stává se, že někdy čekáme ve škole na chodbě, na nádraží, apod. a sedíme vedle sebe na lavičce.

Jenže je to taková "blbá" situace :) Sice se k sobě trochu natočíme a nakloníme, ale stále nemohu přijít na to, jak si tak nějak ideálně sednout, protože tahle "poloha" vybízí maximálně k držení se za ruce nebo hlazení po stehnu. Třeba obejmout za zády partnera není možné, protože sedíme zády "přilepení" ke zdi či opěradlu lavičky.

Ono je to asi jako ptát se jak si utřít zadek :) ale mě fakt nenapadá co udělat jinak, nebo jak se na tu lavičku posadit, abychom si třeba viděli líp do očí, nebo se nějak líp mohli dotýkat či líbat :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 04.12.14 15:01
avatar

Dobrý den, pokud máte takovou touhu, že to nevydržíte na veřejnosti, tak si snad rovnou sedněte bokem na klín (kolena) toho Vašeho partnera a ono to půjde vše už lépe. Zdravím!

P.S. A na lavičce také uvolníte jedno místo .

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 04.12.14 16:29
avatar

Asi bude velký rozdíl sezení ve dne na veřejnosti, mezi lidmi a něco jiného bude v soukromí s blízkou osobou. Myslím si, že čekání není rande. A v tom to bude. ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 04.12.14 16:38

Nojo, když Vy byste chtěla objetí a pohodlí zároveň ;) . To půjde skloubit jen za cenu kompromisu, stejně jako spousta ostatních věcí v životě. Jedině volit lavičky bez opěradla nebo s velkou mezerou mezi opěradlem a sedákem (o pohodlí to fakt není, ale člověk tam tu ruku zalomí). A nebo nesedět.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.12.14 17:58
avatar

Myslím, že když se posadíte jen na kraj lavičky a nebudete se zády o nic opírat, budete moct obejmout za zády jeden druhého a více se k sobě přitulit...Pak by neměl být problém ani s tím, otočit k sobě obličeje a..třeba si hledět do těch očí. Chce to trošku experimentovat a třeba použít i fantazii..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.12.14 19:36
avatar

A znáte se vůbec? nebo je to jen sedící kolega, neznámý kolemdocí? To je pak těžké každého objímat a ještě se to nemusí někomu líbit.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.