Připadám si tam dole odpudivá

Od: Datum: 03.12.14 21:01 odpovědí: 30 změna: 30.12.14 10:13

Zdravím, ráda bych se vám svřila se svým problém a zeptala se vás na váš názor. Už od svých cca 14 let mám problém s tím, jak tam dole vypadám. Abych to upřesnila, mám abnormálně velké malé stydké pysky. Hrozně se za to stydím, bojím se kvůli tomu s někým začít, aby to mému protějšku nepřišlo odporné. Přítele jsem měla, nikdy nic neříkal, ale nejspíš jen nechtěl být zlý. Už spolu skoro rok nejsme, ale já se radši ani nepouštím do vztahů ze strachu, co "tomu" řekne.

Otázka pro ženy - máte některá tejný problém? a otázka pro muže - přijde vám to odporné, nebo byste se s tím dokázali smířit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.12.14 21:09
avatar

Za mě, pokud to není 10cm extrém, líbí se. Nevidím v tom sebemenší problém.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 03.12.14 21:11
avatar

Prosím, proč uvažujete takto? Jako - budu se mu vůbec líbit? To nemáte ani kouska sebevědomí? Vždyť ani muži nejsou dokonalí. Přestaňte se podceňovat. Když budete normální sebevědomá žena, tak vás tak bude brát i partner.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: muz
Datum: 03.12.14 21:15

Vůbec ne! Zbytečný mindrák! Přísahám na všechny svaté co jich je. Muže odpudí spíše špatná intimní hygiena. Stydké pysky? Ty nikdy! Naopak! Neblázněte Lucko!

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 03.12.14 21:17
avatar

Také zdravím. Mějte se ráda především Vy sama se vším, co k Vám patří. Přikládáte tomu větší váhu, než jakou to má. Pokud Vás bude muž chtít, věřte, že tuto věc rozhodně řešit nebude. Tak, jako nebudete řešit Vy, jestli je "tam dole" malý, velký, tlustý, tenký..

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pepr®
Datum: 03.12.14 21:22
avatar

Jestli budete sexovat s mužem, který vás má aspoň rád, tak tohle nebude vůbec řešit.

Na té odkazované stránce minimálně polovina žen má zbytečný mindrák. Nemají je vůbec velké a i na těch ostatních nevídím nic extra nenormálního. Každá je tam dole jiná a konkrétně mě při sexu zajímají jiné věci než velikost stydkých pysků. A to i přesto, že jsem dolňák.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: donkarel*
Datum: 03.12.14 21:24

Neřešte takový nesmysly proboha! Co na sobě najdete příště? Větší nos? Jedno ucho víc odstatý než druhý? Tohle je věc, které jste si vy všimla a držíte se jí, ale určitě na vás existuje dalších X věcí, kterých si všimli a pozorují je ostatní. O těch naštěstí nevíte, takže vás "neobtěžují".

Jinak mohu říct, že je to vpodstatě stejný jako u chlapů s předkožkou... Někdo jí má delší, někdo téměř žádnou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.14 21:35

Pokud máš pocit, že ti tvůj "problém" hodně snižuje sebevědomí, zkus ho řešit http://www.uem.cz/zakroky/ope…-stydkych-pysku-labioplastika

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lucka159
Datum: 03.12.14 21:43

Možná to moc řeší, ale přece jen jsem ve složitém věku (18let), a bojím se, že kluci mého věku to budou brát jako něco divného. Starší muži třeba ne, u mladších si jistá nejsem. O labioplastice vím, hodně jsem si o ní hledala, ale bohužel je to nad mé příjmy. Jdu na vš a musím hodně šetřit, takže to by bylo řešení až do budoucna.

Datum: 03.12.14 22:02
avatar
Labioplastika je další módní hovadina kterou se nám sem snaží kosmetické kliniky nacpat. Po éře kdy se ženám cpalo do hlav přesvědčení, že všichni muži milují jedině velká poprsí a ti co tvrdí že se jim líbí malá prsa jen lžou, přišla doba, kdy se snaží prosadit unifikované tvary stydkých pysků. Normální ženská ví, že chlapi jsou hračičkové a rádi si hrajou, když mají s čím Tobě to holt zatím ještě moc kluků neřeklo, tak si zbytečně dělás těžkou hlavu. Kašli na to. Co bysme pak objevovali kdybyste byly jedna jako druhá?
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 03.12.14 21:51
avatar
Kluci resi to same , nekdo ho ma vetsiho nekdo mensiho. Nekdo vetsi predkozku nekdo vetsi sourek... a toto neres , najdes si kluka kteremu se to libi a kteremu se budes libit cela
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 04.12.14 06:58
avatar

Ani jsem tam nevstupovala, je to podle mě hloupost. Stejně jako má někdo různou velikost prsou, chodidla, nosu, má rozdíly i v této části těla. Proč kolem toho dělat řeči. Jsem, jaká jsem a basta.

Je dost hloupost přemýšlet o tom "už od 14 let". V té době jsem přemýšlela hlavně o tom, jak se učit, mít kloudné známky, abych se dostala tam, kam chci. A na mozek stydké pysky vliv nemají, to snad uznáš. Místo věcí důležitých pro život se zabýváš ptákovinami.

Stydké pysky Tě /aspoň ve většině případů/ živit nebudou. Důležitější je, že budeš třeba dobrá dělnice, prodavačka, kadeřnice, učitelka, doktorka...A partner, pokud Tě bude mít rád, Tě bude brát takovou, jaká jsi, se vším všudy.

Je snad ještě jedna možnost. Pokud se za svou "zahrádku" stydíš, jít do kláštera. Prý to kdesi na 1 - 2 místech v republice dosud je možné. A tak ji nebudeš muset nikomu ukazovat a nebudeš mít mindráky.

Ale raději bych byla pro to, aby ses vzpamatovala. Důležité je zdraví a čistota, ostatní je individuální. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lucka159
Datum: 05.12.14 17:02

Omlouvám se, ale Vaše odpověď mi připadá poněkud scestná. Nenapsala jsem, že o tom 24 hodin denně přemýšlím a nic jiného nedělám. Mám vynikající známky i cíle, kterých chci dosáhnout, na čemž samozřejmě aktivně pracuje. Milostný život je zkrátka další součást života a mě zrovna v této věci něco trápí, ale není to tak, že bych se nezajímala o nic jiného.

Jinak děkuji za názor, vstup do kláštěra jistě zvážím...

Od: zadara
Datum: 07.12.14 20:06

Proč by měla probůh vstupovat do kláštera, v dnešní ateistické době, kdy většina přemýšlivých lidí už dávno přišla na to, že církev jen lže, podvádí a manipuluje, hlavně ta katolická! Je to podobné jako bych někomu radila, ať místo esemesky pošle telegram - úplně na stejné úrovni.

Na to, aby nemusela sexuálně žít stačí prostě nemít milostné vztahy, nic víc...Je to prostě každého soukromá věc. A teď se obracím na tazatelku Lucku: Podívej se na chlapské přirození, taky to není nic krásného, tak neměj mindráky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.12.14 10:53

Proč hledáte problém tam, kde žádný není? Ten problém není tam "dole", ale ve vaší hlavě. Stejně tak jako u těch žen, které přispívají na uvedenou stránku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kutululu
Datum: 04.12.14 11:15

Divila byste se kolik žen má ten samý problém, ale nemluví o tom. Pokud jste nespokojena, tak se to odráží na Vaší psychice a tím více na to upozorníte. Udělejte z Vaší "nedokonalosti" přednost a nestyďte se za to a uvidíte, že vše bude hned lepší. Pokud by nějaký muž měl k tomu výhrady, tak by za to nestál. Některým mužům se to dokonce i líbí. Dokonce znám i případ, kdy si žena chtěla udělat labioplastiku, ale její přítel namítal, že pokud zákrok podstoupí, že už to nebude ona a nebude ji chtít ;) Takže hlavu vzhůru.

PS: pokud by to byl až moc velký extrém, tak by na to už třeba upozornil gynekolog, protože by se už nemuselo jednat pouze o estetický problém, ale i zdravotní, například, že by to při nošení oblečení mohlo být nepříjemné nebo bolet.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.12.14 14:09

Souhlas s nickem kutululu. Zkuste fotografie, možná by šly dobře na odbyt ! :o))

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.12.14 15:23
avatar
Neznám žádného chlapa, který by tohle řešil a měl s tím problém. Mám zkušenosti s většími nebo menšími pysky a je to uplně jedno. Dokonce já vždy měl raději trochu větší.
Takže být vámi, uplně to pustím z hlavy, tohle není žádný problém.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 04.12.14 16:04

To není problém, to je normální různorodost. Kudrnaté dívky jsou nešťastné, že se jim vlasy kroutí a kupují si na ně žehličku, aby je měly rovné, dívky a ženy s rovnými vlasy zase chodí na "trvalou ondulaci", aby se jim vlasy pěkně kroutily. Na světě chlapci, kteří touží po dívce kudrnaté a jiní, kteří zase chtějí dívku s rovnými vlasy. Každého přitahuje něco jiného a touží po tom. A když najdou vytoužený poklad, nebo netušený zážitek, dělá to radost oběma.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lucka159
Datum: 05.12.14 17:07

Všem vám děkuji za názor. Asi máte pravdu, zkusím se s tím nějak sžít a neřešit to. Jsem si bohužel vědoma mého nízkého sebevědomí, ze kterého to asi všechno pramení.

Ještě jednou děkuji

Lucka

Datum: 10.12.14 11:52
avatar
Ještě dovětek, než tahle diskuse úplně vychladne . Všechny holky a dámy na tom blogu argumentují tím - " Když se podívám na porno stránky tak všechny tamní hvězdy mají pysky malé, hladké, symetrické . . ." Tak to teda nevím kam ty ženský koukaly. Já už " pár " takových stránek navštívil a viděl bych to tak 50 na 50. Zkrátka pomalu každá druhá máte dole motýlka s růžovýma křidýlkama Proč si z toho dělat hlavu? Přiznej sama sobě - napadlo by tě přemýšlet jestli ten tvůj náhodou nemá nějakou delší, nebo kratší předkožku než ten kterého jsi viděla před ním?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: deeep
Datum: 10.12.14 17:02

Lucko, šťastný muž, který tě potká. Rozhodně nejsi fádní, což spoustu mužů časem dovede k hledání "nového těla".

Znám spoustu mužů, co tvou anatomii považují za přednost a vyhledávají ji.

Nemáš co řešit, ahoj.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.12.14 20:53
avatar

Lucko, a teď opravdu vážně. Tento "problém", který problémem vůbec není, má mnoho žen. Ale chápu, že se tím zabýváš. Dnes je jiná doba a tak se dívky daleko víc prohlížejí, než dříve. Tedy myslím tím za mých mladých let. Představ si, že zrovna já jsem na to přišla až když mi bylo kolem padesáti a měla tedy za sebou dost milostných zážitků, aniž by mne něco podobného napadlo, nebo vadilo. Uvědomila jsem si to až v momentě, kdy moje stejně stará kamarádka se mi přiznala, že si je nechala operativně zmenšit. Čuměla jsem na ni jako tele a hned u ní jsem šla na záchod se zrcátkem vyzkoumat, jaké je mám já. No najednou jsem přišla na to, že mi také trochu "vykukují". Ono to bude asi také tím, že dnes se děvčata hodně vyholují a tím víc to je vidět. No a představ si, že jsem tenkrát také začala myslet, že vypadám nějak divně a dokonce jsem také o té operaci uvažovala. Ale nakonec jsem to neudělala, stejně už bylo "pozdě" *smich*, docela se mi chce napsat bylo holt "po ptákách"...nemyslím to vulgárně.

Ale jestli Ti to fakt moc vadí, tak se zeptej svého gynekologa, určitě Ti poradí na koho se obrátit. Ta moje kamarádka to také dělala přes svého gynekologa.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.12.14 21:23
avatar

blbá otázka - proč se holky vyholují? - jinak by to přece nebylo moc vidět, já sama jsem si toho všimla, když mne v nemocnici kvůli operaci vyholili. Možná je takových žen více, jenom to neřeší.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 10.12.14 12:02

Hlavně, aby jsi byla dole funkční.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.12.14 18:57
avatar
Ženské řeší nepodstatné problémy. Ze se tam dole skrabou ziletkou, v tom problém nevidí. Chlap si pak připadá, jako kdyby točil dětské porno.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: miaaa
Datum: 29.12.14 22:27

V každém případě neřešit!

Každý jsme jiný a každý máme na sobě něco, co se mu nelíbí. Za sebe mohu napsat, že bych ženu rozhodně nehodnotil podle toho, jak vypadá její klín (pokud je tedy čistý). Má současná partnerka "to má" dole jako Vy a musím říct, že právě takto si já představuji ten nejkrásnější klín.

V minulosti jsem měl vztah s ženami, které byly také jako Vy obdařené, ale i s takovými, které měly tuto partii, promiňte ten výraz jako malé holky "tzv. broskvičku" a musím říci, že pokud bych měl ženu vybírat jen podle tohoto (což bych nikdy neudělal), tak bych právě vždy zvolil tu, která má velké malé pysky. Pokud vím, tak spoustě mužů se právě toto líbí a nechápou, kde vznikla móda operací, které tyto partie ženy poškodí.
Nevím, jestli není můj dojem ovlivněn tím, že se mi to líbí, ale mám takový dojem, že velké malé pysky jsou i při styku lepší - vytváří další a delší místo, kde se těla moc příjemně dotýkají ;)

Ohodnoceno: 1x
 

 

Datum: 29.12.14 23:03

Stydké pysky neřeším, ani řešit nebudu a nikdy jsem se na své nekoukala. Tak nevím, čemu říkáte abnormálně velké. Co je podle vás normál? Jo ženská může řešit snad prsa, malá - obří, ale úl? Buď je mu tam dobře, nebo není. Když to k sobě pasuje, není co řeši!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.12.14 07:45

Lucinko, neřeš! Dobře, že jsi napsala připadám si. To neznamená že jsi, ale jen si připadáš. Takže je problém vyřešen! Buď ráda, že jsi svá, že jsi inteligentní, čistotná...a až najdeš chlapa, který Tě bude milovat, nebude to řešit, naopak, bude je i Tebe zbožňovat. A až se na ni podíváš, pohlaď ji a řekni si jak je krásná. Hodně štěstí ve studiu, hodně zdraví i lásky a krásný rok 2015! Zdeněk

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.12.14 08:58

Ahoj.

Chlap, který by Tě pustil k vodě kvůli banální anatomické anomálii je slaboch a nestojí za pozornost.

Dříve nebo později by selhal při něčem jiném.

Neboj, kluci jsou ještě hloupější, myslí si, že záleží na délce penisu.

Pokud chceš nějakou "normu" na stydké pysky, zeptej se svého gynekologa,

ten jich viděl mraky a umí zhodnotit situaci, má to v popisu práce.

Delší labia skutečně mohou trochu zavazet při intimní hygieně, to musíš zhodnotit sama.

Labia se taky prodlouží-zvadnou v klimakteriu atrofií tkáně uvnitř.

Pokud je máš OPRAVDU neprakticky delší, poraď se s gynekologem (ne s chirurgem, kterému jde o kšeft)

o labioplastice. Ušetříš si tak operaci ve vyšším věku, kdy se všechno hůř hojí a dlouhé pysky zavazejí. :)

V tvém klimakteriu už budou nejspíš různe plastiky normou (víčka, břicho, prsa...¨),

ale předpokládám méně drastické postupy.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.