Výška u kluka co ma 4r.a 7 mes

Od: Datum: 03.12.14 18:28 odpovědí: 9 změna: 04.12.14 07:46
avatar
Ahojte lidičky co máte dětičky, prosím jak vysoká jsou vaše dětičky co mají zhruba těch 4,5 roku.Nás prdosek ma 104cm.a přijde mi menší než jeho vrstevníci ve školce.Taťka má 187cm,já mám 165 a starší syn vždy všude spíš výškou vycnival,tak mě to jen tak zajímá jestli je opravdu zatím spíš mensi.Děkuju
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.12.14 18:57
avatar

Vnučka bude mít 5 v dubnu 2015, má 120 cm, už když se narodila, neměla chodidla ale "ploutve", je vysoká a vychrtlá, dlouhé nohy, koupit rifle je problém co je ji na délku z toho vypadne. Druhá vnučka má 9 měsíců, už dnes je vidět, že je jiná, bude menší ale za to robusnější. Netrapte se výškou, hlavně zdraví a někteří kluci vyrostli až na vojně.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 03.12.14 19:01
avatar
Děkuju moc za odpověď.Přiznám se,že se tím nijak netrapim a jen mě to zajímalo.Vaše vnučka je opravdu vysoká a každej jsme holt nějakej jak se rika.Manžel je docela dost vysokej,tedy na mě,protože já jsem prcek 165cm a kolikrát mi říkal,že byl na zakladce vždy spíš prcek a do skoro 190 vyrostl až na vysoké.Děkuju ještě jednou,mějte se krásne
Od: pb®
Datum: 03.12.14 20:00
Prcek 165cm, to jste mě pobavila. Do prcka Vám pár centimetrů přebývá, máte na ženu průměrnou výšku. Prcek jsem já se 156cm.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 03.12.14 20:17
avatar
Tak to jste ještě větší prcek než já;)Já jsem se tak nazvala,protože manžel mi tak často v legraci rika,protože ho často volam, že doma na neco nedosáhnu a vždy mu rříkám,se mi ty jeho cm chybiToť se tu manžel smál.Říkala jsem mu,že jsem tu psala,že do jeho výšky narostl až na vysoké a to ho velmi pobavilo.Prej jsem to popletla a že se hodně vytáhl do výšky až na gymplu,že na vysoké prý už urcite norostl.Jsem popleta
Datum: 03.12.14 19:04

Asi bych si s tím hlavu nelámal. Váš syn je sice menší, než je u kluků jeho věku obvyklé, ale zase ne nějak zásadně. Naše dcera je je zhruba stejně stará a také je spíše menší než ostatní. Nicméně stále roste - pomalu, ale jistě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.14 19:08
avatar

Zdravím, ve školce mám několik dětí ve věku Vašeho syna a zatímco nektěří jsou velcí a silní, jiní, ačkoli stejně staří, jsou malí a křehcí. I některé mladší děti vypadají starší, než tihle malošci, ale děti prostě nějsou stejné a nelze brát podle nějakého metru, jakože díě ám mít v pěti letech tolik a tolik:)

Mohly se projevit Vaše geny a bude prcek po Vás, zatímco starší syn je zřejmě po otci. No aaaa?

Užívejte si, že jsou kluci zdraví, šťastní a dobře prospívají. Výška se může srovnat v dospívání - anebo nemusí. Byla by nuda, kdyby byli všichni stejní.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 03.12.14 19:18
avatar

Zabýváte se naprostými zbytečnostmi.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 03.12.14 19:19
avatar

Dobrý den,

brácha byl celou základku hubený, nejmenší ze třídy "žoužvička" až na střední zmužněl a má akorátních 185cm, já byla naopak ve školce vyšší, pak mě všichni přerůstali, a kolem 8-9 třídy jsem zase všechny přerostla já :).. Takže si troufám říci, že aktuální výška - že je menší, než vrstevníci, neodpovídá výšce, kterou bude mít v dospělosti :).

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 04.12.14 07:46
avatar

Mladší vnouček byl takové vyžlátko, ale nesmírně chytrý a zvídavý. Zdravý, ale malý, hubený, v jídle se rýpal, spoustu věcí nejedl, byl častěji naštvaný než radostný, prudil. Až do nedávna, do prázdnin? Tak nějak. Pak se něco stalo, nikdo nevíme co a malý začal jíst, stále dobrá nálada. A taky začal růst. Neuvěřitelně, viditelně. Růst a sílit. Mladí museli dokoupit oblečení, protože za tři měsíce za všeho vyrostnul, do výšky i do šířky. Minulý měsíc jsme ostavili 6 let. ;) Každé dítě je jiné a já z legrace říkám, že jsou jako z plastelíny. Někdy jim rostou kolena, někdy nožky, někdy zuby a někdy jsou takoví, jako šejdrem, ale za měsíc se to srovná. Je úžasné moci tohle sledovat.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.