Proč mě nechce představit rodiče?

Od: Datum: 01.12.14 10:19 odpovědí: 4 změna: 01.12.14 12:53

Dobrý den, od léta se scházím se slečnou, ze začátku to bylo spíš takové oťukávání a já postupem času zjišťoval že ona je přesně ta, kterou jsem vždycky hledal. Takže spolu od října chodíme.

Je nám oběma přes 20, bydlíme od sebe 40 minut a když jsme poblíž našeho bytu, tak jí navrhnu, že se u nás může zastavit na kafe a ohřát se. To že jsou rodiče doma sdělím vzápětí, aby nemyslela že bude něco víc. Takhle jsme u nás byli už několikrát a všechno bez problému, prohodí pár slov s rodiči a pak si uděláme kafčo, zahrajeme třeba nějakou hru a tak. Samozřejmě by mě napadalo i lepší trávení času s přítelkyní, ale stále je lepší být s ní 30 minut v teple, než se vydáme zase na cestu.

Co je mi ale trochu divné je, že ona mě k sobě ještě nikdy nevzala. I když jsme poblíž jejich bytu, i když jsem jí já rodiče představil, tak mě stále k sobě stále nepozvala. Nemám jí to za zlé, ale třeba zrovna včera byla už celkem kosa, procházku z muzea jsme skončili zastávku od ní a bylo by bývalo fajn zastavit se u ní a aspoň se před poněkud delší cestou domů ohřát.

Jako rozhodně se nechci někam vnucovat, ale o ridičích mluví a měli by být normální aspoň podle toho co říká a nevěřím tomu, že by se jim nezmínila, kam a s kým chodí, protože její matka má na ní velký vliv a někdy mi přijde, že jí stále tak trochu řídí život (což je ostatně možná ten důvod proč se bojí mě představit) a rodiče jsou určitě zvědaví, koho že to přivede. A abych pravdu řekl, já bych to taky už chtěl mít za sebou.

Asi v tom hledám zbytečně něco zásadního...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: asd*
Datum: 01.12.14 10:22

Nezajdem na kafe k vám? Moje rodiče už znáš, rád bych poznal ty tvoje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 01.12.14 10:31

Asi k tomu má nějakej důvod. Nedůvěra k rodičům, špatné vztahy, apod.

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 01.12.14 11:25
avatar

Dost nestandartní, již jsem se s tím setkala, ale nemusí to být samozřejmě Váš případ. ,,Choď si s kým chceš, ale představ nám až toho, kterého si budeš chtít vzít.,,

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.12.14 12:53
avatar

Nejde o to představit rodiče Vám, ale představit Vás rodičům. Podle mne si dívka zatím není jista vztahem ani Vámi.

Až bude chtít, představí Vás. Rozhodně se nevnucujte (ale zeptat se jí můžete).

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.