Líbím se mu?

Od: Datum: 28.11.14 20:34 odpovědí: 3 změna: 29.11.14 09:01

Sedíme vedle sebe a usmíváme se. Mlčíme a smějeme se.
Je to můj spolužák, občas mě vozí domů. Rozumíme si, povídáme si, ale občas nevíme, co říkat. Známe se krátce a já jsem zpočátku docela stydlivá.
Je mi s ním, tak dobře.
On, kdykoliv jsem s ním, nebo se na něj podívám se usmívá, směje se. Když mlčíme, smějeme se. Je to kouzelný. Je se mnou takový jiný, než ve třídě.. mnohem citlivější a dost se o mě zajímá. Jsem z něho nervozní a občas cítím, že je i on docela nervozní...
Myslíte, že bych se mu mohla líbit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.11.14 20:39
avatar

Myslím, že mohla. Proč by ne? Když je vám spolu dobře i nervozita časem zmizí..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 28.11.14 20:42
avatar

Když se oba dva na sebe usmíváte,když jste oba dva rozpačití a nevíte co říkat,tak se sobě líbíte a to poměrně dost.Je to oboustranné.Ty jsi dívka,tak začni hovořit...Třeba o filmech,hudbě,o vaší škole...On se jistě přidá a pomyslná hradba mezi vámi se rázem zbortí.Hodně štěstí,láska je tak nádherná a zamilovanost to nejkrásnější co můžeme v životě vůbec zažít,tak zažívejte a užívejte jak jen to jde ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.11.14 09:01
avatar

komunikovat beze slov je fajnové umění a jak se zdá, vám docela jde. Tak proč se kvůli tomu stresovat? On je možná ještě stydlidější než vy. Pohlaďte ho po ruce a uvidíte jestli se osmělí nebo ne.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.