Je to dobrý obchod?

Od: Datum: 26.11.14 20:49 odpovědí: 3 změna: 27.11.14 06:24

Dobrý den, myslíte že je to dobrý obchod pro nákup? Zboží má o dost levnější než jiné obchody, tak se mi to nějak nezdá. Jaký je váš názor? http://www.4fitness.cz/


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jakdalnedal
Datum: 26.11.14 21:01

Absolutně bez problémů viz: http://obchody.heureka.cz/4fitness-cz/recenze/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.11.14 21:52

Zdravím.Mají výborné webové stránky,velký výběr,dobře se na stránkách orientuje ,levná doprava a dobré reference.Doporučuji.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.11.14 06:24

Já bych byl opatrný - dotyčný řídí svůj "obchod" z paneláku /proto může být levnější/ a výdejní místo,podle fotografie, je trochu odpuzující. Ale - v Obchodních podmínkách má prodejce toto ustanovení "Prodávající je oprávněn požadovat uhrazení celé kupní ceny ještě před odesláním zboží kupujícímu. Ustanovení § 2119 odst. 1 občanského zákoníku se nepoužije.

Tento paragraf 2119 říká Kupující nemusí kupní cenu zaplatit, dokud nemá možnost si věc prohlédnout. To neplatí, byl-li ujednán takový způsob předání věci, který možnost prohlídky vylučuje - Jenže právě druhá věta v tomto případě platí. Jinými slovy - prodejce ve svých obchodních podmínkách ruší platnost zákona,což je dost odvážné. Bohužel ,když si objednáte u něho zboží,pak souhlasíte s tímto jeho ustanovením,on může chtít peníze předem a Vy nemusíte nic dostat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.