Krev z nosu, ucpaný nos

Od: Datum: 26.11.14 18:05 odpovědí: 7 změna: 26.11.14 21:07

Dobrý den. Asi tak před měsícem jsem měla rýmu a každý den mi tekla krev z nosu. Rýma počase odešla ale krvácení je furt.. Teď každý den ráno kolem 4-5h vstanu kvůli plnému nosu a občas i krvácení. Tohle trvá tak týden a už mi to strašně leze na nervy.. Nevíte co to je, proč to je a co na to pomůže?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.11.14 18:12

Častou příčínou je vyschlá sliznice v nose, kdy situace je právě nejhorší po ránu. Zkuste odpařovače na radiátory, případně zvlhčovač.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.11.14 18:17

Souhlasím s dejavu, a doporučuji stříkat Vincentku. Hezky zvlhčuje sliznici. Kupte si v lékárně vitamín C, zpevňuje stěny cév, já mám při nějakých problémech ráda balení pro děti, každá "tabletka" má třeba jen 60mg (denní doporučená dávka pro dítě; dospělý může i 500mg), takže si lupnu jednu párkrát denně a nemusím se bát, že se mi z drahého Celaskonu většina vyloučí, protože tělo nedokáže tak velkou dávku využít. Pak je také řešením návštěva doktora, který může předepsan Ascorutin, také zpevňuje stěny cév, popř. Vás odkáže na ORL.

Od: djshsh
Datum: 26.11.14 19:14
Doma je vlhko az moc..
Od: wamp®
Datum: 26.11.14 18:18

Příčinou bývají popraskané cévky v nose.Je na toto výborný křemík. Čtěte.

Datum: 26.11.14 19:17

Na zpevnění cévek je ASKORUTIN/rutin zpevňuje cévky/.Při krvácení v nose pomáhá dokonale.

Datum: 26.11.14 19:46

Jestli vás to krvácení z nosu velmi obtěžuje, je to krvácení většího charakteru, asi by to chtělo zajít na ORL - na nosní, ušní a krční. Lékař tam kyselinou zacelí zlobivou cévku v nose. A je klid. Samotný zákrok není bolestivý.

Datum: 26.11.14 21:07

Nebyla jste na dovolené v jihovýchodní Asii? Britka měla stejné příznaky a doma ji potom zjistili a vytáhli z nosu /7, 8, 10 cm/ pijavici. Údaje velikosti se rozcházejí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.