Přítel se chová divně,proč?

Od: Datum: 26.11.14 07:32 odpovědí: 14 změna: 27.11.14 22:37

Zdravím, prosím poraďte. Mám o rok mladšího přítele, jsme spolu rok. Ze začátku bylo vše nádherné, šíleně se o mě zajímal, byl zamilovaný až po uši, hrozně se bál, že o mě přijde. Poslední 4 měsíce se však změnil. Chápu, že opadla zamilovanost, jen je to opravdu divné. Přešel před dvěma týdny do jiného zaměstnání, kde jezdí na školení přes týden do Prahy. V pondělí ráno než odjížděl byl na facebooku, trošku se tam zdržel a pak rychle valil, aby vše stihl, tak se asi neodhlásil. Já bych si toho ani nevšimla, jen že vyskočila zpráva od jedné ženy, že ano že u Prahy bydlí. Nedalo mi to, a to jsem neměla dělat, a podívala jsem se dál. Našla jsem několik zpráv ženám tak okolo 40-50 let, kdy jim psal dost nechutné zprávy, jako že by je chtěl, že se mu hrozně líbí a jestli je z okolí Prahy, ať mu pošlou intimní fotky atd. Hned jsem ho kontaktovala co to má znamenat a on, že to nepsal on, že to určitě bejvalka, že se mu nabourala do fb. Prostě zapíral a zapírá. Momentálně sex spolu mít nemůžeme, mám zánět spodku a doktor mi sex vysloveně zakázal. A když na toto téma začnu, tak mě hned stopne, že mu to nevadí, že mám být v klidu. Jen opravdu už v klidu nejsem, po tom co jsem si to přečetla. Navíc když je na školení, tak chodí s kolegy každý den do hospody a jakmile dojede domů, tak se musí učit co probírali na školení a děla vše co má dělat přes týden a já jsem pro něj vzduch. A když mu něco řeknu, tak po mě vyjede, že on se to musí naučit. Prosím poraďte co mám dělat? Proč je tak divný? Myslíte, že někoho má? Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.11.14 07:40
avatar

Dobrý den,

myslím, že odpověď znáte a víte, co máte dělat. Je mi to líto. :( Tohle opravdu nemá žádnou budoucnost a jen byste se trápila.

Váš přítel vás podvádí, lže vám, nevěnuje se vám, netouží ani po pohlavním styku, utrhuje se na vás. Už je duševně někde jinde a protahováním takového vztahu si velmi ublížíte. Skončete to sama, nečekejte, až se z vás stane hadr na podlahu. Budete se cítit trochu líp, když opustíte vy jeho, než když vás opustí za chvíli on.

Možná i ten váš zánět spodku není náhoda, ale důsledek záletů přítele. Zajíčci jsou velmi atraktivní pro starší ženy, ty se nijak nerozpakují navázat intimní kontakt. Jistě nechcete řešit radosti pohlavního života na venerologii a přemýšlet, jestli další infekce jsou syfilis, kapavka, chlamydie či byste měla zajít na testy AIDS.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: nikc®
Datum: 27.11.14 15:04

Dejavu: Některé starší ženy jsou schopné jet za zajíčkem i v noci do bytu. I když ho viděly předtím jen na fotce. Jak to je nebezpečné, většina z nás víme.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.11.14 07:42
Ohodnoceno: 8x
 
Datum: 26.11.14 08:43
avatar

Tohle by se mělo tesat do kamene.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: au1
Datum: 26.11.14 09:20

nebuďte naivní :) za co si vysloužil takovou vaši důvěru, za těch 8 měsíců kdy vám to klapalo? bohužel svět je takovej, některým lidem nemůžete věřit vše co se vám snaží namluvit... život jde dál, najděte si někoho komu můžete důvěřovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.11.14 09:23
avatar

I já řeknu jen to, co sama víte. Partner je veselý ve styku s ostatními ženami, někdy možná až oplzlý. Jestli se na tom školení skutečně jen školí v čem má, nebo i v erotice, o tom můžeme jen licitovat. Ale nic bych za to nedala, že se v té erotice pilně školí. Některé lekce možná i opakuje.

Nevím, kolik je Vám let, ale byla by škoda vedle takového partnera ztratit roky a promarnit příležitost.

Ukončila bych to, slušně, klidně, bez emocí, prostě: Vidím, že už si my dva opravdu nerozumíme, bude proto lepší, když půjdeme každý svou cestou. Pokud by se mrskal, nedejte nic na jeho řeči. Potřebuje mít zázemí, kde bude navařeno, vypráno, uklizeno, kde se nebude muset o nic starat, jen o své erotické pudy. *bum*

Najděte si časem /nebude to hned/, takového partnera, který bude mít rád jen Vás a nebude Vám připravovat podobná nemilá překvapení. Hodně štěstí. Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.11.14 10:01
avatar

Také zdravím. Důvěra je ve vztahu důležitá a nedůvěra již dokázala zničit spoustu vztahů i po mnoha letech společného soužití třeba. Pokud jste pro přítele vzduch a víte to, co víte, udělejte mu pápá a najděte si jiného. Takového, který se Vám bude věnovat a nebude Vám za zády dělat to, co přítel současný. Pokud má potřebu vyhledávat jiné ženy již nyní, pak i on evidentně potřebuje jinou partnerku. Tak ať si ji najde. Vy byste se vedle něho jen trápila a psychicky by Vás to ničilo.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.11.14 10:09
avatar

Vzhledem k tomu, že vám přítelovo chování vadí po roce vztahu, je jasné, že tento vztah nemá budoucnost. Po roce známosti totiž už obvykle začnou vyplouvat na povrch i negativní vlastnosti, které se doposud snažili partneři skrývat oblouzeni zamilovaností. Jestli si myslíte, že se partner změní, tak ano, změní, ale většinou ještě k horšímu. Najděte si někoho jiného, pokud nechcete rozšířit řady žen nešťastných v partnerství.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.11.14 11:25
avatar

Nezlobte se na mne, ale já vidím "divné chování" u Vás. Narušujete soukromí svého přítele (měla jste okamžitě kliknout na "Odhlásit" a ne se mu "hrabat v profilu") a navíc mu nepřejete profesní růst a úspěch.

Školení není jenom záležitost účasti ("odsedět to tam"), ale opravdu je potřeba se novému naučit. A zajít s kolegy po skončení do hospody? To je běžné snad u všech školení. Neřekla bych, kdyby byl přítel alkoholik a toto měl jako záminku, ale takhle?

Chápu, že se Vám nelíbí (také by se mi to nelíbilo), co "jste objevila". Jenže Vy jste neměla právo nic "objevovat".

Kromě toho může být pravda, že se mu někdo naboural do profilu. Na Facebooku je to tak snadné, že bych to zvládla i já (pokud bych tedy chtěla) ...

Dopřejte příteli čas na školení i na adaptaci v novém zaměstnání. Pokud potom bude něco v nepořádku, teprve pak řešte.

doplněno 26.11.14 13:52:

Vidíte a já zase nedokážu pochopit, že někdo něco takového udělá. Považuji to za podraz a zneužití důvěry.

Já bych se v profilu nehrabala partnerovi a nikdy jsem se v profilu nehrabala ani dceři.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.11.14 12:18
avatar

- chtěla bych vidět ženskou, která by se partnerovi "nepohrabala v profilu" , když se jí naskytne příležitost ! Takové světice snad ani neexistujou (leda ten Ježíš, na kterého se tu někdo ptal).

doplněno 26.11.14 14:15:

- no dcera je něco jiného - pokud ji zrovna nepodezíráte z braní drog nebo jánevím - satanismu, sektářství apod. To byste koukala, jak byste se "hrabala" .

doplněno 26.11.14 16:37:

Pro "ivzes"

"čestné" jednání nevidím vždy jako užitečné, ale omlouvám se, pokud jsem Vás urazila. Jenom -čestní a pravdomluvní lidé to mají v životě docela těžké.

Ale "podezřelé dceři" bych se v jakémkoliv profilu hrabala, protože by mi nebyla lhostejná - a třeba bych jí mohla pomoct, možná proti její vůli, ale možná že ne. To by se uvidělo.

A pokud bych měla podezření, že mne partner podvádí, taky bych to chtěla vědět zavčas, abych se mohla připravit a nezhroutila se, až se partner "uráčí" mne informovat. Do té doby bych taky mohla třeba otěhotnět - a co pak !?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.11.14 13:13
avatar

-o mužích platí totéž:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.11.14 16:15
avatar

CukldoBuldo, buďte tak laskava a nesuďte lidi podle sebe (jjá nelžu)! Pokud jsem napsala, že bych se nikomu v ničem nehrabala, pak tomu věřte, nehrabala! !

Chcete mi snad tvrdit, že "podezření na drogy" nebo podezření z nevěry někoho opravňuje k nečestnému jednání? To snad ne!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd*
Datum: 26.11.14 11:33

Sama asi víš odpověď, jen si to nechceš připustit. Aktivně hledá milenku, na tebe kašle... Nemá to budoucnost, na tvém místě bych vztah co nejdřív ukončil a neprotahoval bych to...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.11.14 22:37
avatar

Zoufale voláte o pomoc, ale bohužel na tohle žádná pomoc není. Možná jste se změnila i Vy, začala se jinak chovat, oblékat, začala ve vztahu rutina a on Vás bere jako jistotu, možná ho to prostě jen přestalo bavit, možná není takový, jaký se ten rok zdál.

Myslím, že odpověď znáte nejlíp sama. A popravdě, tady rozhovory moc nepomůžou.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.