Schůzka Praha neznámý

Od: Datum: 08.12.14 23:10 odpovědí: 15 změna: 20.01.15 20:12

Zdravim

Dnes mi zavolal někdo s tim že na mě dostal tip že jsem schopná osoba (prý mu dal někdo typ) a když jsem se zeptal od koho tak že je to v systému a nelze to vypátrat. A tak se chtěl se mnou zítra sejít v hotelu ILF v 19:00 (Budějovická 15)

s tim že jejich společnost se zabývá elektronikou ,drogerii atd..

A když jsem se zeptal co to je za společnost tak mi neřekl... Ptal jsem se jestli to neni GES (nic neřekl) Jezdil jsem na střední na soutěže Ges a Jablotron cup . Na ges cupu jsem dokonce i jednou vyhrál tak jsem to od toho odvozoval.

Mluvil češtinou jako čech.

Jaký máte na to názor nebo zkušenosti?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 08.12.14 23:16
avatar

Dobrý den, ignoroval bych to - někdo tajemný a nesdílný by mě nezajímal. Pokud tam půjdete, tak tam asi bude více lidí v nějakém salónku a bude to nabídka na prodej produktů nebo nějaká předváděčka produktů. Obojí je jen ztráta času. Zdravím!

doplněno 08.12.14 23:25:

sebod - supernabídka na oči pro pláč .

pro tazatele - prověřte si to tel. číslo přes Google (třeba něco najdete).

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 08.12.14 23:21

souhlas s Benem. Ještě je tu další možnost, že dostanete nějakou supernabídku na přivýdělek *zed*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.12.14 23:20

Jednání naprosto typické pro tzv. "šmejdy". Také doporučuji ignorovat.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: buss
Datum: 08.12.14 23:20

Co na toto odpovědět?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: petr19
Datum: 08.12.14 23:23

Řikal že má čas zítra v 19 00 nebo pozítří v 19 00

Řikal že až budu před hotelem ať mu zavolam.

Schválně mu zítra zavolam a zdělím mu že když jsem tak vyjímečný tak ať jedná na rovinu nebo ať tahne k čertu .

Od: petr19
Datum: 09.12.14 00:11
Bylo to tel č +420 724 302 976
Zkusim svalne zítra zavolat do hotelu a dam vědět
Datum: 08.12.14 23:21
avatar

Také zdravím. Já bych určitě nešla nikam. Pokud někdo na rovinu nedokáže říct co jsou zač a co po mne chtějí, pak ať si najdou jinou vhodnou osobu. Kdybych byla tak schopná, proč nejsou schopni odpovědět na mé dotazy, co jsou zač a oč se jedná? Ať se sejdou s někým schopnějším tedy..

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.12.14 23:39
avatar

Je to pozvánka na "nalejvárnu", kde budou pár lidem "vymývat mozek" a nakonec někoho "ukecají" ke koupi něčeho nebo k podpisu nějaké smlouvy o spolupráci.

Já bych poděkovala za nabídku, řekla bych, že mne těší jeho mínění o mně. A ujistila bych ho, že moje schopnosti že vyplývají mj. z toho, že neztrácím čas s lidmi, kteří nedokáží jednat na rovinu ...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: donkarel*
Datum: 08.12.14 23:50

Předpokládám že tohle bude nějaká lákačka na mladé lidi, probíhá to podobně jako akce "šmejdů" akorát ti nakonec místo koupě vysavače bude připadat, že jsi na akci výborné firmy a rád se jim podepíšeš pod smlouvu. Hotel = konferenční sál = bude tam spousta takových jako jsi ty. A většinou na takovýhle akcí rekrutují podomní prodejce, apod, - prostě nějaké vnucovače zboží.

Kdyby o tebe měli zájem, protože jsi schopná osoba, tak by ti řekl na rovinu na tvůj dotaz co od tebe očekává a nedělal s tím tajnosti nebo tě pozval přímo do firmy na konkurz a ne do konferenčního sálu hotelu!

Prověř číslo přes google, určitě nebudeš první komu volali, druhá možnost je zavolat do hotelu kdo tam má zítra od 19 akci, že tě zvali a poptat se tam...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.12.14 05:57
avatar

Za sebe: nešla bych nikam a poslala ho do pryč.

Pokud mě někdo někam zve, měl by se představit, říct, z které je společnosti a za jakým účelem mě zve. Nemusí zacházet do podrobností, ale takové informace v kostce by podat měl. Takhle nevím, proč bych měla někam chodit, k čemu mi to bude dobré?

Protože se jejich společnost zabývá elektronikou a drogerií, tipla bych si, že Vám chce něco vnutit. Teď před Vánoci jsou podobní prodejci jako puštění ze řetězu. Tají to proto, že byste třeba předem odmítl, takhle si myslí, že Vás třeba zláme, když se setkáte naživo. .

Ovšem může za tím být i něco jiného. Je klidně možné, že jste třeba v minulosti někomu něco udělal /třeba i nechtíc/, stačilo by třeba i jen přebrání dívky a on Vám to chce vrátit. V 19 hodin už je tma. A tak se i docela obávám, aby Vám někde u hotelu nepřiletěla pořádná facka.

Ale spíš bych sázela na vnucení nějakého produktu. To obvykle začíná mazáním medu kolem huby, jaký jste schopný, spolehlivý blablabla.

Za sebe: nešla bych nikam, když ten dotyčný neumí jednat na rovinu, nevidím důvod k setkání. *bum* Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: lionka*
Datum: 09.12.14 08:48

Připojuji se k ostatním a radím nikam nechodit a dotyčného slušně, ale důrazně poslat do ... Tyto taktiky jsou tak průhledné, profláknuté a myslím, že i dost zmedializované až se divím, že je někdo ještě v dnešní době schopen na to skočit.

Kdyby to byl nějaký headhunter ze seriózní firmy s nabídkou pracovní pozice, tak se určitě představí, řekne, o jakou firmu se jedná, jakou práci konkrétně vám nabízí a zeptá se, jestli máte zájem se sejít ve firmě (nikoli v hotelu) s řídící osobou z firmy (jejíž jméno vám sdělí), za účelem pracovního pohovoru.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 09.12.14 17:47
avatar

Ano, zkušenosti i názor. Bude se ti snažit vnutit produkt společnosti, pod kterou je zaměstnaný, a ideálně tě dostat pod sebe tak, abys sháněl další známé a kamarády, kterým přednešek tu neodolatelnoua jedinečnou nabídku.

Nedávno volala paní s nabídkou pojištění, a protože jsem zrovna neměla náladu, celkem ostře jsem jí sdělila, že tedy netuším, kde na mě vzala číslo, ale že bych ráda věděla předem, o co se jedná. amozřejmě, dle očekávání, jakési smlouvy a pojištění - nezájem. Začala mlet cosi o tom, jak je to pro moje dobro a zněla docela uraženě, no , její problém. Nehodlám ztrácet čas s vykutálenci, kteří "někde" vezmou číslo a do člověka hustí a hustí a hustí, dokud ho úplně nezahustí.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: petr19
Datum: 09.12.14 18:25
Tak jsem vzal telefon a zavolal na recepci hotelu s tim ze jsem pozvaný na besedu od 19 00 a že by mě zajímalo kdo to pořádá.. Ano je to M way
doplněno 09.12.14 19:19: Tak mi už zase volal že jsem nedorazil a uhodil jsem na něj zkrs to jak se ta jeho společnost pro kterou pracuje jmenuje. Dostal jsem odpoved ze tech spolecnosti s kteryma spolupracují je velice hodně.. Tak jsem se ho zeptal ze me ale zajímá přímo ta jeho u které pracuje. Dostalo se mi odpovedi Necháme to být pane Kyslík. A položil to...
Datum: 09.12.14 19:30
avatar

No, tak to zase není tak špatné. Já třeba bych tam šla, pokud bych si tam mohla přímo koupit třeba přípravek ZOOM. Je to sice dost drahá záležitost, ale opravdu to funguje naprosto spolehlivě a přesne tak, jak je uvedeno v letáku. Lahev s jedním litrem tohoto přípravku mi vystačí asi na rok umývání kuchyňské linky, lednice a jiných spotřebičů, naprosto bez námahy. Já si ho pokaždé objednávám přes kamarádku, která ho objednává, když je víc zájemců najednou, kvůli poštovnému. Ta lahev stojí asi 350 Kč.nebo víc, teď to honem z hlavy nevím, ale jsem s tímto produktem fakticky spokojená. Možná ten "Zoom" někdo z Vás také zná. Ale Vy jste chlap, tak by Vás asi tyto produkty nezajímaly.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: albertt
Datum: 20.01.15 20:12

Tak asi nejsem jediný celou dobu jsem si tím lámal hlavu:d

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.