První setkání

Od: Datum: 24.11.14 19:50 odpovědí: 2 změna: 24.11.14 20:23

Už je to nějakou dobu (půl roku) co potkávám jednu holku co bydlí kousek ode mně. Jezdí stejným spojem do školy ráno a občas i zpět. Vždycky chodíváme i stejnou cestou dom, ale nic víc. Až ted jsem se přemohl a cestou ze školy jsem ji oslovil. Bylo to tak 5 minut před barákem, tak jsme toho moc nestihli. Měla svátek, tak jsem ji popřál a jak se má a něco o škole..

Co byste dělali dál? Až na ni zas narazím? Jsem trochu stydlivý a divím se že jsme ji dokázal oslovit


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.11.14 19:55
avatar

Až na ni zase narazíte, zeptejtre se jí, jestli nemá chuť se s Vámi jít projít, nebo si sednout do cukrárny a popovídat si...Skuste se osmělit, buď řekne ano, nebo ne. Nic horšího se Vám stát nemůže..Tak se toho nebojte!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.14 20:23
avatar

já myslím, že si zatím vedeš docela dobře - popřání k svátku ji určitě potěšilo, příště můžeš prohodit pár vět na jakékoli téma, které bude aktuální nebo po ruce, myslím, že na tom až tolik nezáleží - ale určitě poznáš, jestli jí povídání s tebou baví nebo obtěžuje... když z toho budeš mít dobrý pocit, tak ji můžeš příště třeba někam pozvat, určitě tě napadne něco co by mohlo bavit vás oba... držím palce :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.