Notebook na splatky vs exekuce

Od: Datum: 24.11.14 09:47 odpovědí: 3 změna: 24.11.14 13:03

Ahoj.

Muže mně někdo poradit,chci si koupit notebook na splatky,ale mám exekuci a všude mě odmítají,třeba někdo máte zkušenosti.

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.11.14 10:23

Mám-li exekuci, neberu si další půjčky, nemám-li necelých 10 000 na počítač, oželím ho a šetřím a šetřím a šetřím. Pokud si vezmete počítač na splátky, než ho splatíte, je to starý krám.

Ohodnoceno: 1x

Od: jmlc®
Datum: 24.11.14 12:15

V žádném kamenném obchodě, který nabízí zboží na splátky, nepochodíte. Většina firem Vám neposkytne splátky ani po uhrazení exekucí z důvodu pouhé historie ...

Můžete zkusit nějaké lichváře - těm jsou registry ukradené... nebo prostě být bez notebooku.

Mimochodem, já si chci koupit nový PC, nový vůz, novou TV - ale nemám na to, tak prostě musím psát na tom mém starém, jezdit busem a děkuvat za darovanou starou TV...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.11.14 13:03
A vy se divíte? Pokud nedokážete splácet své současné závazky, nemůžete se divit, že vám seriózní společnosti nechtějí půjčit. Vy byste sám někomu takovému půjčil?
Proč se chcete zatížit další půjčkou, když už teď nezvlátate splácet?
Jinak abych jen nemoralizoval a taky trochu poradil. Nikdo seriózní vám nepůjčí, takže jedině zkusit Provident nebo nějakého lichváře. Ale počítejte s hodně vysokou RPSN a v případě lichváře při neplacení splátek může jít i o zdraví. Pak je třeba promyslet, zda se vám to všechno kvůli noťasu vyplatí podstoupit.
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.