Jak bojovat s nadváhou?

Od: Datum: 23.11.14 15:29 odpovědí: 8 změna: 23.11.14 16:42

Začal jsem brát prášky na žaludek/vředy nenám ani jsem neměl/ vše se spravilo,jen jsem přibral asi 5 kg.Co dělat?Lékař mi řekne "to chce více pohybu",ale já jsem v práci na nohou a odpoledne jsem rád když si sednu.Poraďte jak zhodit kila navíc?Už jsem omezil porce jídla,nevím co je sladký čaj ani káva,na večeři si dávám jen krajíček chleba.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zhu
Datum: 23.11.14 15:36

Co pijete?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.11.14 15:40

Ráno v práci hořký čaj-ovocný,potom rozpustnou kávu-hořkou a vodu,doma čaj a další kávu,vodu a svátečně jedno pivo.Na točené do hospody nechodím.

Od: ben®
Datum: 23.11.14 15:37

Dobrý den, děláte to dobře, tak v tom musíte vytrvat déle a ono to půjde zase dolů. Zdravím!

Ohodnoceno: 3x

Od: wamp®
Datum: 23.11.14 15:41

K večeři si nedávejte sacharidy,ale bílkoviny.A zeleniny můžete zbaštit kolik chcete,uzobávejte třeba u televize.Kila půjdou dolů,nebojte se,všechno nejde hned

Ohodnoceno: 1x

Datum: 23.11.14 15:54

A co sex?To je prý taky dobrý prostředek na hubnutí.Jinak děláš vše dobře,jen ten krajíček chleba je dost málo,nemá se chodit spát s prázdným žaludkem.Hladovka není lék na hubnutí.Držím palce ať se Ti daří.

Datum: 23.11.14 16:22
Kdyz zadáte do vyhledávání "hubnutí", tak najdete dostatek čtení. To se tu píše pořad.

Datum: 23.11.14 16:36

Tomu co tu bylo výše napsáno se říká "knížecí rady". Prostě se smiřte s tím, že máte geneticky zaděláno na poněkud jinou postavu a je problém to změnit. Ono by bylo moc pěkné mít v 50 letech postavu jako ve 20, ale to jaksi nefunguje a kdo to není ochotem připustit je duševně chorý.

Datum: 23.11.14 16:42

lada1 - bylo by dobré nám říci i to b)... což mám na mysli, jak dlouho takto s vaší dietkou žijete. Všichni máme totiž nějaké ty trable, někdo více, někdo méně, ale je důležité se s rádci podělit, jaká je délka principu vašeho snažení..., jestli mi rozumíte.. Po jaké době nastíněné diety čekáte, že se to změní a budete hubnout..., doufám, že to není po 14 dnech..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.