Zabrání antidepresiv

Od: Datum: 23.11.14 07:57 odpovědí: 4 změna: 23.11.14 14:08

Je možné, aby se projevily účinky AD teprve až po více než 3 měsících?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 23.11.14 10:26
avatar
Záleží na tom,jaká ad berete.Přečtěte si řádně příbalový leták.I když zpravidla všechna by měla začít účinkovat do šesti neděl.
doplněno 23.11.14 13:51:

Zajděte si za svým psychiatrem,ať Vás raději ještě vyšetří a popř.učiní další a účinnější kroky k vašemu vyléčení.Držím palce

doplněno 23.11.14 14:19:

Antidep:Vždyť píši,ať si tazatel přečte příbalový leták...

doplněno 23.11.14 14:23:

Také nechápu příspěvek viz níže,kde je psáno,že deprese přechází po čase v mánii.Tím je myšlena maniodepresivní psychóza? Ta je ovšem o něčem jiném a nepřechází ze stavů depresí. Tady.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: antidep
Datum: 23.11.14 14:08

není pravda, že do šesti neděl. Tricyklická antidepresiva mají delší nástup účinku teprve po 6–12 týdnech

doplněno 23.11.14 16:41:

termín "maniodepresivní psychóza" neexistuje, dnes je tato diagnóza odborně nazvána bipolární poruchou

Ohodnoceno: 0x
 
Od: esme*
Datum: 23.11.14 10:46

Je. Je také možné že nezaberou vůbec. A je také možné že stav ještě zhorší. Přečtěte si příbalový leták, bývá to dost poučné. U většiny antidepresiv píšou že není známo jak přesně fungují a výrobce za nic neručí.

Antidepresiva jsou veobecně jeden velký podvod. Lidé si myslí že spolknou pilulku a desprese zmizí; a lékaři jim ji rádi předepisují, nakonec, jde o velký byznys a je to pro ně bez starostí.

Pacoent totiž nechce slyšet, že depresí se zbaví pouze odstraněním příčiny, která ji způsobuje. Může to být neřešený problém ve vztazích, špatný životní styl, špatná strava, zakomplexovanost, hormonální změny... tohle všechno se řešit dá, ale je to většinou pracné a proto nepopulární.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 23.11.14 11:03
avatar

Jestli se to týká vás, podle vašich projevů je možné, že deprese se přehoupla do mánie. S ní je spojena nesmyslná překotná činnost, kterou si pacient ubližuje, podrážděnost, špatné spaní, někdy hádavost, Navštivte svého psychiatra, prosím. Podle množství dotazů, které jste sem nad ránem položil, bych soudila, že máte potíže se spaním a jestli vás už budí takováto superaktivita a tolik naléhavých otázek, něco není v pořádku. Jestli se vám navíc ulevilo a cítíte se až příliš dobře, po třech měsících to nesouvisí s AD, ale spíš bych viděla tuto příčinu.

Mánie se hůře léčí než deprese, je potřeba ji podchytit v počátku, i když cítíte úlevu od depresí, není to nic pozitivního. Čím později léčba začne, tím déle trvá.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.