Zdravotní dárek pro 60 letého může

Od: Datum: 08.12.14 17:53 odpovědí: 7 změna: 09.12.14 06:05
avatar

Svému 60 letému strýci chci koupit nějaký vhodný přírodní přípravek pro posílení fyzické a psychické kondice. Který účinný z široké nabídky mi doporučíte? Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.12.14 18:04
avatar

Ideální je Geriavit. Není nejlevnější, ale je to vděčný dar pro generaci, která zdánlivě již nic nepotřebuje.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: faithoncemore*
Datum: 08.12.14 18:09

Jak, nic nepotřebuje? :D ...je mu 60, aby se neurazil, když v reklamách to pojídají staří lidé a on se třeba ještě za strace nepovažuje? Já bych koupila věkově neutrální Centrum

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.12.14 23:47
avatar

Multivitamíny raději ne, pokud na ně není zvyklý, v jeho věku by ho mohly i zabít. Pokud do sebe člověk začne cpát tyto syntetické břečky, úplně si zničí schopnost vlastního organizmu získávat tyto látky z běžné stravy. Při rychlém vysazení potom většinou nastává problém, často až kolaps.

60 není tak moc, jako zdravotní dárek bych volil spíš věci na zlepšení nálady a psychiky - chce to zjistit jeho zájmy nebo prostě to, co vždy chtěl dělat. Koupit mu co já vím třeba projížďku tankem, let balónem, letadlem, golfové hole, vrtulník na dálkové ovládání, prostě něco zábavného a tvůrčího, co ho vytrhne ze stereotypu a donutí ho to něco aktivně dělat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.12.14 18:16
avatar

Pokud to má být na polykání, asi bych obětovala trochu času a nakoupila med přímo od včelaře, sirup z áronie a černého bezu, opět od menších osvědčených výrobců, semínka chia, nějaký dobrý čaj...

Jsem v podobném věku a na tyhle dárkové "krabičky zdraví" z lékáren se dívám všelijak.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: milan23*
Datum: 08.12.14 18:18
Třeba viagru a máte rovnou dárek i pro tetu...*smich*
Ohodnoceno: 1x
 
Od: host*
Datum: 08.12.14 21:38

Nordic walking hole a k tomu pěknou šviháckou sportovní čepici a reflexní pásku na rukáv, kdyby chodil na zdravotní rychlé svižné procházky večer, aby byl někde, kde jezdí auta dobře vidět i ve tmě, a může chodit na procházky i s tetou. Posílí si zdraví i sebevědomí. Nemusí chodit jenom po cestách necestách, ale třeba i na Sněžku.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 09.12.14 06:05
avatar

Proč v 60 letech tablety? Je to ještě mladík. Já tyto přípravky nemám ráda, některé společnosti si na nich velice mastí kapsy. A účinek je dost sporný. /víra Tvá Tě uzdravila/.Zvláště s Walmarkem nemám dobré zkušenosti.

Koupila bych mu kus pořádné šunky a láhev whisky nebo slivovičky, ať o Vánocích ukrajuje a upíjí. Pokud člověk bere prášky během celého roku, určitě mu neudělá radost, když o Vánocích dostane další dávku, kterou do sebe bude soukat.

A určitě mu bude líp a bude mít lepší pocity, když bude na jazyku zkoušet chuť dobré šunky, než nějakých chemických srágor.

Tolik za mě. Pokud mi někdo snad chcete dát vánoční dárek, tablety opravdu nechci, dejte mi to, co sama radím. Úspěch bude zaručený! *smich* Jaga.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.