Investice u banky

Od: Datum: 21.11.14 18:08 odpovědí: 4 změna: 22.11.14 02:07

Zdravím,

rád bych se zeptal, jestli máte někdo zkušenost s investiví u banky J&T? Nebo s jakoukoliv jinou investicí v řádu statisíc?

Děkuji

JD


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pt®
Datum: 21.11.14 18:14
avatar

Jakube, zřejmě to bude Banka dostupná na našem trhu, ale zkušenosti s ní nemám. Pokud vím, tak dobrá je Irská Banka, ale tam byly inventice od 50 - 100 tisíc eur. Pak ovšem máte zajištěnu rentu do smrti. Smůla je v tom, že u nás pobočku nemá. Nevím, zda podobné obchody uzavírá nějaká Banka u nás. - pt

Ohodnoceno: 2x
 
Od: bruk600*
Datum: 21.11.14 18:28

Člověče! položte si otázku kde a jak ta skvělá banka vydělá peníze na to aby vám nějak významě pomohla vydělat. Ty žvásty, že jsou na to odborníci si mohou nechat od cesty a o jejich platy se ještě snižují vaše možné výdělky. Jejich platy zaplatíte i v případě, že prodělají a tak v konečném důsledku stejně proděláte. Já bych o tomto ani neuvažoval, ale jsou to vaše peníze a tak si je můžete utratit - prodělat jak chcete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.14 19:04

Tak jsou asi dvě varianty, jak tomuhle předejít:

1) mít je doma/na účtě

2) investovat sám (riziko, že sám prodělám je velmi vysoké)

Tak a co teď Takové dluhopisy mi velku přijdou fajn...

Datum: 22.11.14 02:07
avatar

Investovat sám, bez potřebných znalostí, je prakticky totéž, jako doufat, že vyhrajete nejvyšší výhru v loterii. Než to vše nastudujete (je to na dlouho , je opravdu rozumnější si vybrat banku a dát peníze do některého fondu, je jich více druhů, v bance Vám dají základní poučení a navrhnou, kam peníze uložit a Vy se rozhodnete. Rozhodně je dobré se průběžně zajímat a získávat informace na severech o investicích. Jinak kterou banku, to je velmi individuální, dobré zkušenosti mám s ČSOB.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.