Zimní bunda

Od: Datum: 21.11.14 16:17 odpovědí: 9 změna: 25.11.14 16:53

Chtěl bych si koupit tuhle zimní bundu. Ale nikde nemají mou velikost XXL. Poraďte obchod, nebo eshop, kde jí mají v uvedené velikosti.

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.11.14 16:32

Jo, na tu jsem koukal, ale když ona nemá ty prsní "svaly" *hi* . Já bych chtěl tu s těma svalama na hrudi. Ta je perfektní.

Datum: 22.11.14 02:18

Tak jsem rychle koukla a je fakt perfektní, se Vám nedivím, že ji chcete, pokud jde o velikost, často žáleží na střihu, třeba by Vám byla i ta 3xl, kterou tam mají, zkuste tam zavolat a uvidíte, taky ji přece můžete vrátit. Přeju Vám, aby Vám seděla ;).

Ohodnoceno: 2x

Od: kikai
Datum: 21.11.14 22:18

Bunda s prsními svaly?:-D Ó můj bóóóže. To je jako když si malí chlapi pořizují velké psy. Nebo když si chlapi s malým kupují velká auta:-D Nebylo by lepší zapracovat na vlastních prsních svalech?

Ohodnoceno: 1x

Od: pepr®
Datum: 22.11.14 14:59

Na slovensku mají 2XL za 178€ což je při současném kurzu 4900kč.

Ovšem nevím jak je to s poštovným. Při pokusu o objednávku vyskočí u způsobu a ceny dodání "Budeme vás kontaktovat"

Ohodnoceno: 0x

Od: ja1
Datum: 22.11.14 18:02

Hotový Batman...*frajer*

Datum: 22.11.14 18:47

Tak já nakonec koupil tu, jak doporučila Hankas. A k tomu nóbl Hillman čepičku s klapkama na uši za litr. Už se těšim, až mi to přijde, jak se budu prohlížet v zrcadle.

Datum: 22.11.14 18:52
Hehe, tak snad budeš spokojený a trošku radosti do života. To je pak fajn.

Datum: 25.11.14 16:53

tak dej vědět, jak to dopadlo

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.